Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Infernal - temat ogólny

129 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 16:05, Mastexx100 napisał:

Już od dłuższego czasu czekam na tą grę! Uwielbiam gry Metropolis Software, aczkolwiek myślałem,
że pokuszą się o utworzenie Gorky 3 a tu Infernal>7 niebo!! :D Ciekawe co stworzą teraz?

Mieli robić Two Worlds, ale wydawca zbankrutował i gra przeszła pod skrzydła Reality Pump...
Jeśli Infernal sprzeda się dobrze, to pewnie zaczną pracować nad dwójką, chociaż pamiętam (ale całkiem pewny nie jestem), że na jednym z E3 pokazywali też koncepty z Gorky 03. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra to cudo grałem w demko. Gra pełna akcji a to bawienie się mocami to miodzio :D Niczym Dard Vader :)
Gra polska i wyda ją Cenega mam nadzieję, że w Rewolucji Cenowej:) W końcu polska i musimy mieć Rabaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem demo - niepowiem - ciekawe. Jak na polską produkcję nieźle. Może kupię pełną jak będzie w RC. Polecam gierkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie też w demko pograłem. :) Jest dobrze, choć kilka rzeczy związanych z poruszaniem się mnie denerwuje. Chodzi mi o to, że na planszy jest mnóstwo elementów "interaktywnych", czyli na przykład takich, do których można się "przykleić" plecami. Ale zazwyczaj jest tak, że się do tej ściany przyczepiamy nie wtedy, gdy jest to potrzebne, co tylko może zdenerwować. :P Poza tym wkurzające jest też to, że do każdego pokonanego przeciwnika trzeba podejść i trafić w niego kursorem, aby "zjeść" jego duszę, co takze jest dosyć niewygodne. :/ Tak samo denerwuje nikła umiejętność skakania bohatera (jakoś niby podskakuje, ale jakieś to takie nienaturalne). Najdziwniejsze jest to, że bohater automatycznie umiera po upadku z wysokości większej niż jakieś dwa metry. :/ To jest dziwne.
Ale reszta nawet trzyma poziom - przeciwnicy ładnie się chowają za różnymi zasłonami, walka z wyjątkowymi przeciwnikami wymaga odrobiny myślenia, grafika nie jest zła. Gdyby nie te wkurzające błędy w poruszaniu, byłoby bardzo dobrze. Choć teraz i tak jest całkiem nieźle. :) Jeśli gra będzie wydana w jakiejś taniej serii, to może kupię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na polską produkcję całkiem niezła gra... ale światowo jest trochę średnia... Mnie szczerze ten Bloom wkurza... Za mocny... Chociaż, jeżeli nawet pełna wersja będzie kosztować 60zł (bo myślę, że nie więcej) to kupię... TRZEBA WSPIERAĆ POLSKICH PROGRAMISTÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:09, Evil Khan napisał:

Właśnie przeszedłem demo - niepowiem - ciekawe. Jak na polską produkcję nieźle. Może kupię
pełną jak będzie w RC. Polecam gierkę :)


Mam trochę głupie pytanko...nieeeeeee, nawet bardzo głupie(nie potrafię przejść demka(rządzę))
jestem w głupim miejscu w którom trzeba się teleportować, ale jak sie teleportuję, to gdy pasek z napisem ZONE doleci do końca, ten głupek wraca z powrotem do miejsca z którego się teleportowałem. How to teleport!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, chodzi o miejsce, w którym jest ta kamera i nie można wejść w widziane przez nią miejsce? :) Jeśli tak, to trochę za tą kamerą na prawej ścianie jest przycisk, który powoduje jej wyłączenie. :) Chodzi o to, żebyś się do tego miejsca "przeteleportował" (swoją drogą nie wiem, jak to mozna nazwać teleportacją, bo w tej grze to nie polega na przenoszeniu się z jednego miejsca w drugie), a następnie jak najszybciej (zanim ten pasek ZONE się wypełni) podejść do tego wyłącznika i z niego skorzystać. Dzięki temu kamera zostanie wyłączona i będziesz mógł spokojnie przejść dalej. :)
A potem czeka na Ciebie całkiem fajna walka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 21:23, generalmatek napisał:

How to teleport!?

Wciskasz Q i LMB - jak się przeniesiesz na chwilę szybko wyłącz czujnik - (przytrzymaj klawisz E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demo Infernala z CDA. Technicznie gra jest zrobiona bardzo dobrze, ładna grafika, dźwięk i niskie wymagania sprzętowe (na moim sprzęcie chodziło na prawie max detalach bez większych kłopotów). Ale nie ma tego czegoś, żeby przyciągnąć kogoś do monitora. Przynajmniej mnie nie przyciągło. I do tego tematyka mi się nie podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... no powiem że mnie nieżle wciągneło demko. tyle że mam mały problem, zatrzymałem sie przy bossie kapturników i do groma nie wiem jak go pokonać miło by było gdyby ktoś mi powiedził jak pokonać tego świecącego Pacmana :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jak pokonać tego świecącego Pacmana :P.

rozwal lampy, naładuj manę i strzel podładowanym pociskiem w bossa (i tak ze 4 razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:24, mike91 napisał:

Ech... no powiem że mnie nieżle wciągneło demko. tyle że mam mały problem, zatrzymałem sie
przy bossie kapturników i do groma nie wiem jak go pokonać miło by było gdyby ktoś mi powiedził
jak pokonać tego świecącego Pacmana :P.


Walisz w lampy walące po gałach... po czym walisz do świecącego kapturnika z RMB... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc tu chodzi o to żeby go rozwalić maną a ja myślałem żeby rozwalić te maszynę na której siedzi :P no jeszcze raz dzięki za pomoc .
PS. Gratulacje dla chłopaków z Metropolisa . na moim sprzęcie AMD 1,6 Ghz 512 mbram i 128 vram chodzi prawie na full detalach i wygląda bardzo dobrze . tylko niech trafi do RC i będę w 7 niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pogralem w demko gra jest nad wyraz b.dobra trzymajaca poziom grafa miala rozgrywka mila muzyka
tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju od samego poczatku ten koles przypomina mi do zludzenia gostka z painkillera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 22:22, Mac Cry napisał:

Pograłem w demo Infernala z CDA. Technicznie gra jest zrobiona bardzo dobrze, ładna grafika,
dźwięk i niskie wymagania sprzętowe (na moim sprzęcie chodziło na prawie max detalach bez większych
kłopotów). Ale nie ma tego czegoś, żeby przyciągnąć kogoś do monitora. Przynajmniej mnie nie
przyciągło. I do tego tematyka mi się nie podoba :/


hmm niskie wymagania to są wtedy, gdy coś łazi na moim kompie, a w tym wypadku gra się cięła, a dokładniej skakała :p Dało się grać tylko trudno się celowało :p Dla mnie Infernal nie ma tego czegoś ... hmm no wiecie czego :P Ale nie powiem, że Polak nie umie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie w demo z CDA i musze powiedzieć, że nawet mnie wciągnęło. Rozgrywka troche mi przypomina konsole, może ze względu na walke w tym bossem na końcu pierwszego etapu. Ale przyjemnie się gra, muzyka idźwieki na dobrym poziomie. Grafika nawet bardzo dobra. Na plus zasługuje to, że uruchomiłem demo na kilkuletnim sprzęcie i mogłem sobie spokojnie pograć na wysokich detalach. Brawo, oby pełniak tez tak sie sprawdzał.
Wybór broni jest wystarczajacy, dodatkowo fajnie się tej mocy używa. Ciekawa jest też ta opcja teleportacji, bardzo interesujacy gadżet.
Przeciwnicy tez niczego sobie. Chowają się, strzelaja zza węgła. Aczkolwiek zdaża im się zgubić, to i tak jest bardzo dobrze z Al.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:20, syriusz.b napisał:

hmm niskie wymagania to są wtedy, gdy coś łazi na moim kompie, a w tym wypadku gra się cięła,
a dokładniej skakała :p Dało się grać tylko trudno się celowało :p Dla mnie Infernal nie ma
tego czegoś ... hmm no wiecie czego :P Ale nie powiem, że Polak nie umie ...

jak się ma taki żal komputer i wydaje się kase na X badziewie to każda gra nie będzie płynnie chodzić, nawet świecący pacman :P
oj syriusz syriusz to tak jak by powiedzieć "Noooo boo ta gra to jest zje***a, wogóle nie ma klimatu i takie tam, bronie są ze wsi i bumc ta ra ra...czemu?.. bo mi się tnie" :P
hehe mówiłem zamiast P4 ma się kurzyć na półce to byś sobie grafike i ramu więcej kupił a nie na 66GT i sempronie leciał... nie ma to jak biznes miesiąca :p
no n ic a co do samej gry to jestem od wrażeniem, naprawde kawał dobrej roboty, nawet jak gra będzie kosztować 100 zł to i tak ją kupie :)pierwsza gra po Painkillerze i Call of Juarez która zasługuje na miano światowj klasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować