Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Infernal - temat ogólny

129 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 13:43, Dark SMG napisał:

>ciach


to że mi się tnie, a to że jest dziwna to 2 rożne sprawy.... Nawet nie wiem gdzie tam klimat jakikolwiek ... dziwne etapy, za dużo efektu, że tak powiem "mgły" i w ogóle dziwna gra... - może dlatego, że Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:48, syriusz.b napisał:

> >ciach

to że mi się tnie, a to że jest dziwna to 2 rożne sprawy.... Nawet nie wiem gdzie tam klimat
jakikolwiek ... dziwne etapy, za dużo efektu, że tak powiem "mgły" i w ogóle dziwna gra...
- może dlatego, że Polska?

może dla tego że ci się tnie to psioczysz :P
klimat jest, jakiś taki ale jest :P
jedyne zastrzeżenia mam do miotacza płomieni, ma nadwyraz słaba moc, chyba że kożystamy nim z mocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 14:19, Dark SMG napisał:

> - może dlatego, że Polska?
może dla tego że ci się tnie to psioczysz :P
klimat jest, jakiś taki ale jest :P
jedyne zastrzeżenia mam do miotacza płomieni, ma nadwyraz słaba moc, chyba że kożystamy nim
z mocy :P


i jeszcze do jednego chce się doczepić... albo mam zwidy albo ten Ryan trzyma dziwnie broń... bardzo dziwnie, albo to mi sie zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:46, syriusz.b napisał:


> > - może dlatego, że Polska?
> może dla tego że ci się tnie to psioczysz :P
> klimat jest, jakiś taki ale jest :P
> jedyne zastrzeżenia mam do miotacza płomieni, ma nadwyraz słaba moc, chyba że kożystamy
nim
> z mocy :P

i jeszcze do jednego chce się doczepić... albo mam zwidy albo ten Ryan trzyma dziwnie broń...
bardzo dziwnie, albo to mi sie zdaje...

rayan broń trzyma chyba normalnie ale już jak przełądowuje magazynet t tylko ręką rucha a magazynek zostaje na swoim miejscu :P
(rucha nie rusza taki mały smaczek :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 19:08, Pesymista napisał:

Mam problem, jestem w 2 planszy (demo) wybiłem wszystkich, przełączyłem ten kocioł z magmą i co dalej?


To stań przodem do tego panelu kontrolnego, którym przesunąłeś kocioł. Po lewej bedzie miał nad sobą taką wisze coś. Trzeba odstrzelić łańcuchy żeby to spadło i tworzyło Ci dalej drogę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzyczy `cholera jasna` x)
Słyszałem, że Internal zostanie wydany za 19zł, to jest prawda?
Ktoś coś słyszał o tym? Zdaje mi się, że logo Eidos nie pozwoli na to nigdy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 10:44, Selv napisał:

Słyszałem, że Internal zostanie wydany za 19zł, to jest prawda?


Hmm nie słyszałem nic odnośnie ceny. Ale jeśli będzie tak tani to zastanowie się nad kupnem, bo gierka bardzo ciekawa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że polska to gra to wątpie, że za 19zł! Góra 59,90zł, ale równiez przyznam całkiem przyzwoita, czekam niecierpliwie, aż CDP się nią zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmartwie Cie. Na GOLU wlasnie sie pojawil news odnosnie ceny i daty premiery.

Data premiery: 20 kwietnia
Cena: 79.90zl

Ktos reflektuje ;-)? Bo ja nie. Poczekam raczej jak stanieje do tych 30zlotych. Mimo, ze gierka super to czytalem tez, ze strasznie krotka. Da sie ja przejsc w jedno popoludnie :/. Jak dla mnie za duza kwota jak na tak malo rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:29, Piotrek K. napisał:

Data premiery: 20 kwietnia
Cena: 79.90zl


No to sobie pograłem. :-/
Za ta cene nie kupię gry, która jest tak krótka. Skoro dwa poziomy w demie zajmują tak mało czasu to wolę nie ryzykować. Tez poczekam aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:38, olki77 napisał:

A własnie , mam pytanie , jak przejść przez te kraty laserowe , żeby się alarm nie właczał
?


Chodzi ci pewnie o te na samym początku . musisz kucnąć i nacisnąć klawisz do przodu wtedy będziesz przechodził świetlistymi przewrotkami :) tak ten laser cię nie wykryje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:38, olki77 napisał:

mam pytanie , jak przejść przez te kraty laserowe

Dwa szybkie nacisniecia klawisza do przodu sprawia ze kolesia otoczy czerwona aura i turlajac sie stanie sie niewidoczny dla lasera. Chyba, ze mowisz o sytuacji gdy pozyskujesz moc teleportacji, ale to troche pozniej jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:38, olki77 napisał:

A własnie , mam pytanie , jak przejść przez te kraty laserowe , żeby się alarm nie właczał
?

Wystarczy dwukrotnie wcisnąć klawisz ruchu do przodu... :) Ryan robi wtedy taki fajny fikołek (w locie staje się przez chwilę niewidzialny i może przeniknąć przez lesery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 19:38, olki77 napisał:

A własnie , mam pytanie , jak przejść przez te kraty laserowe , żeby się alarm nie właczał ?


Nie kucnąć, jak napisał mike91 a dwa razy szybko wcisnąć klawisz kierunkowy. W zależności od kierunku zrobisz przewrotkę zmieniając troche powłokę cielesna na bardziej prześwitujacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie nic nie robi. Stoje przed tymi laserami , dwa razy szybko naciskam klawisz do przodu "W" , a on normalnie przechodzi no i alarm się włacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować