Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Infernal - temat ogólny

129 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2007 o 20:06, olki77 napisał:

Ano właśnie nic nie robi. Stoje przed tymi laserami , dwa razy szybko naciskam klawisz do przodu
"W" , a on normalnie przechodzi no i alarm się włacza.

Możliwe, że powinien być w odpowiedniej odległości od laserów, jak pierwszy raz grałem w demo też włączałem alarm, za drugim razem stanąłem trochę dalej i spróbowałem fiknąć, aż się udało... :)
Ale jeśli bohater nic nie robi, tylko idzie to naprawdę nie mam pojęcia co mu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze się orientuje czemu Infernal wydaje Cenega?? :(
Jak metropolis wydawało w Polsce swoje gry to były one w cenie 19,90zł, a cenega życzy sobie 79,90:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 12:52, netka1984 napisał:

Czy ktoś moze się orientuje czemu Infernal wydaje Cenega?? :(

Nie ma się czemu smucić... Cenega jest porządnym dystrybutorem gier. :)

Dnia 02.03.2007 o 12:52, netka1984 napisał:

Jak metropolis wydawało w Polsce swoje gry to były one w cenie 19,90zł, a cenega życzy sobie
79,90:(

Cenega dystrybuuje Infernal z kilku powodów.
1. Wcześniej gry Metropolis za granicą wydawał JoWood, który prawdę mówiąc traktował je lekceważąco (np. Gorky Zero został wydany w USA pół roku po polskiej premierze, przez co nie sprzedał się prawie w ogóle).
2. Infernal zastanie wydany też na Xboxa 360, więc dziwne byłoby gdyby ich ceny różniły się aż tak (6$ za PC, 30$ za X360?)
3.Wydawcami Infernal są Eidos i Playlogic - Cenega jest ich wyłącznym partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2007 o 13:04, Noxbi napisał:

3.Wydawcami Infernal są Eidos i Playlogic - Cenega jest ich wyłącznym partnerem.


to już to widzę: metropolis wyśle masterka do eidosu, eidos wyśle to z powrotem do Warszawy( tylko tym razem do cenegi), a chłopaki z Cenegi bedą tłumaczyli tą grę na język Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jakieś dziwne. Tyle razy już próbowałem , a ten nawet fiknąć nie chce. Zostawie tą gre w spokoju. Ale grafika naprawde ładna i bronie , wada sterowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam Infernal (pełna wersja :)) ale nie mogę przejść jednego momentu w 2 zadaniu (chyba na końcu) trzeba rozwalić Wolfa na początku rozwalam takie żółte komory jakby potem teleportacją przenoszę takie kule spod tego Wolfa (jak komory rozwalam i kule przenoszę to atakują mnie tacy ludzie z kaskami na głowach jak podejdą to wybuchają :P) i potem on zaczyna latać na takim fajnym czymś i nie wiem co trzeba zrobić żeby go wykończyć strzelam do niego ale chroni go tarcza ;/ strzelam w otoczenie ale nic się nie dzieje dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CD-A gra dostała ponoć 6/10 - sporo poniżej średniej ocen (no, ale ok. każdy ma swoje zdanie), która wynosi w polskich mediach ok. 8-8,5/10.
Patrząc na to z drugiej strony, w Imperium Gier Infernal został oceniony na 9,9/10 - chyba jedna z najlepszych ocen w historii całej komputerowej rozrywki, a grze daleko do ideału. Cóż - przez takich ludzi media tracą na wiarygodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 12:52, netka1984 napisał:

Czy ktoś moze się orientuje czemu Infernal wydaje Cenega?? :(
Jak metropolis wydawało w Polsce swoje gry to były one w cenie 19,90zł, a cenega życzy sobie
79,90:(

pewnie gdyby wydał to CDP to zażyczył by sobie 99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:07, Markus89 napisał:

W CD-A gra dostała ponoć 6/10 - sporo poniżej średniej ocen (no, ale ok. każdy ma swoje zdanie),
która wynosi w polskich mediach ok. 8-8,5/10.
Patrząc na to z drugiej strony, w Imperium Gier Infernal został oceniony na 9,9/10 - chyba
jedna z najlepszych ocen w historii całej komputerowej rozrywki, a grze daleko do ideału. Cóż
- przez takich ludzi media tracą na wiarygodności...

CD-A dał dlarego tak niską ocenę ponieważ gra nie ma trybu multiplayera, w/g mnie zapowiada się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła gra zrobiona przez Polaków z Metropolis. Grałem w demo, jednak rewolucji nie ma. Podoba mi się możliwośc wysysania dusz ze zmarłych przeciwników. Grafika robi wrażenie, zwłaszcza efekty świetlne. Model fizyki też stoi na wysokim poziomie lecz AI przeciwników pozostawia wiele do życzenia. Zgadzam się też z opinią z CDA, że bohaterem głównym gry powinna byc ta blond-włosa ślicznośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 14:23, mazi606 napisał:

jak zrobić screnna z gry????????

W czasie gry wciskasz przycisk na klawiaturze "Print Screen", a po wyjściu z gry wchodzisz w Painta i klikasz Edycja---> Wklej---> Zapisz jako < Tyle>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo:To nie była opinia CDA, tylko jednego redaktora.
Secundo: Nie zmieniłoby to gameplayu na tyle, żeby dać chociaż o pół oczka więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:47, Kryhuu napisał:

Secundo: Nie zmieniłoby to gameplayu na tyle, żeby dać chociaż o pół oczka więcej.

A ze słów autora tekstu wywnioskowałem, że jednak ocena byłaby wyższa (vide tabelka: "Sukkub! Sukkub! Sukkub!")... Według Gema uzasadnione stałoby się wysysanie energii życiowej, widok TPP przestałby przeszkadzać (o taak :P), a jeśli bohaterka mówiłaby zmysłowym głosem... ;) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, nie musisz przedstawiać tekstu :) A co ma do wysysania energii płeć? A zdanie, że widok TPP przestałby przeszkadzać, jest na wpół prawdą. Bo jedynie można by sobie pooglądać, a skopana kamera etc. dalej przeszkadzałaby w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:47, Kryhuu napisał:

Primo:To nie była opinia CDA, tylko jednego redaktora.
Secundo: Nie zmieniłoby to gameplayu na tyle, żeby dać chociaż o pół oczka więcej.

Wiem, że redoktora tylko nie pamiętałem, którego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 18:09, Kryhuu napisał:

Czytałem, nie musisz przedstawiać tekstu :)

Ale może ktoś inny nie czytał... Nie wszyscy czytają tę "gazetę"... (Właśnie dlatego nie lubię CDA - jego fani myślą, że wszyscy to czytają, bo oni to robią)

Dnia 04.04.2007 o 18:09, Kryhuu napisał:

A co ma do wysysania energii płeć?

Fabuła! Gdybyś poznał fabułę dowiedziałbyś się co... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że spadnę z krzesła jak zobaczyłem nowego newsa Cenegi. Mianowicie chodzi mi o pre-order Infernala.
Cena w pre-orderze wynosi (uwaga) 66,6zł! Diabelski numerek xD Dodatkowo na pudełkach podpisują się twórcy, a więc miły akcent ;)
Szkoda tylko, że jeszcze tyle czasu - premiera 20 kwietnia, ale przynajmniej do tego czasu Test Drive Unlimited wypełni mi wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować