Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Infernal - temat ogólny

129 postów w tym temacie

Mam problem. Jestem pewny ze sprawa dotyczy mojej karty graficznej mam GF 8800 GT Gigabajta. Gram w gre ale w pewnych miejscach notorycznie gra sie zawiesza razemz kompem robi sie czarny ekran i koniec reset nie pomaga musze uzyc powera. Podobne problemy mialem w Fable i troche w Stalkerze. Ten problem wiem ze wystepuje w tych GFach a moje pytanie brzmi czy jest sposob aby Infernal dzialal na tym akceleratorzy czy musze zmienic grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 22:01, Liar999 napisał:

mam taki sam problem...wiesz jak go rozwiazac? jakos nie moge sobie z nim poradzic...

Zrobiłem formata i działa. Innego sposobu nie poznałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dalszym przejściem gry patrzyłem na solucje ale nic nie znalazłem jestem w misji gdzie mam znalesc Elene Zubrov i właśnie w tym miejscy jak na screenach zaciołem się i nie wiem gdzie iść dalej patrze na każde drzwi nie da się ich rozwalić wszystkie drogi zablokowane. Jeśli ktoś pamięta to proszę o pomoc i z góry dzięki.

20090110213836

20090110213850

20090110213858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem grę bez problemów. Gdy włączam grę wszystko działa ok, do czasu gdy klikam ,,Nowa gra". Zaczyna się wczytywać, gdy dochodzi do końca wyskakuje mi ,,game.exe przestał działać. Zamknij program." Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Mam walkę z bossem prof. Wolfem.

Więc tak:
najpierw rozwalam te butelki pomarańczowe
następnie wyciągam te kule na podłogę
i w tym momencie prof. powinien wyjść z tej maszyny ale tak się nie dzieje !!!!!

O co chodzi ? Coś się gra skopała ? Wczytywałem po parę razy i nadal to samo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyciągnąć wszystkie kule. Ja też miałem taki problem bo o kilku zapomniałem. A jeśli masz pewność, że wszystkie kule są wyciągnięte to nic nie poradzę. (Jedynie reinstalacja, ale nie wiem czy to wchodzi w grę)
Potem staruszek wsiądzie na latający fotel, musisz się za niego teleportować kilka razy i strzelać w butle na jego plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować