Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Infernal - temat ogólny

129 postów w tym temacie

Mam pewien problem. Tylko błagam Was nie wyśmiejcie mnie :D Nie mogę pokonać pierwszego bossa w Infernalu. Jaki jest na niego sposób ? O odpowiedź na to pytanie proszę w tym temacie albo na GG: 2928485. Błagam pomóżcie , bo się zaciąłem a chcę przechodzić dalej. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takjej jednej misji są kamery z laserami tam trzeba się teleportować. Jak przejde te kamery z laserami to wchodze w takie drzwi i za tymi drzwiami jest taki bos jak go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 14:59, Matix123 napisał:

W takjej jednej misji są kamery z laserami tam trzeba się teleportować. Jak przejde te kamery
z laserami to wchodze w takie drzwi i za tymi drzwiami jest taki bos jak go pokonać.


Matix123...zapodaj jakiegos screna to moze Ci pomoge chociarz nie kojaze o co biega, a to znaczy, ze jeszcze nie doszedlem do tego bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 10:25, adrian b napisał:

Jest spolszczenie do tej gry ?

Gra została wydana w Polsce w polskiej wersji językowej, zakłądam ze masz ORYGINALNĄ kopię gry.
jeśli posiadasz ją z innego źródła (Steam lub zagraniczny sklep) poszukaj w Google na pewno znajdziesz, możesz też zerknąć do "Miasta gier" ( www.miastogier.pl )
Jeśli jednak masz pirata to tylko pogratulować 1: bezczelności ( Forum nie toleruje piractwa) 2: głupoty (mogłeś zassać wersję PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:09, 143872 napisał:

Zainstalowałem sobie demo Infernala i mi nie działa. Pewnie złą mam kartę graficzną ... :/

A raczej napewno, Infernal wymaga karty obsługującej DX9.0 (shadery 2.0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 22:14, 143872 napisał:

A ja mam Radeona 9200 series a ona jak dobrze pamiętam 1.1 Ale złom :D

Sam miałęm przez 3 lata radeona 9200 ma on shadery 1.4(teraz mam GF7600 i infernal chodzi idealnie). Nie jest złą kartą ale jednak nic nowego na nim nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:33, Matix123 napisał:

jak stąd wyjść.

jakos kilka krokow dalej wchodzisz w jakies pomieszczenie gdzie jest peknieta sciana .Strzelasz do niej z mocy i ona sie rozwala i idziesz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może ale nie jestem pewny. Ale jest różnica między Redeonem 9200 a Redeonem 9200 series. Ja mam tą tańszą a co za tym idzie gorszą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z infernalem...
Jak robię nową gę to mi się robi "zrzucanie pamięci fizycznej" może ktoś mi powiedzieć jak na to zaradzić i co to jest to zrzucanie pamięci?

PS.infernala chwilowo nie mam w domu bo kuzyn ma sprawdzić czy u niego odpali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infernal jedna z najlepszych Polskich gier już niebawem trafi do Kolekcji Klasyki za jedyne 25 zł, słyszałem o tej grze bardzo różne opinie jedni mówią że gra jest słaba, a inni że jest dobra. Infernal wydaje mi się na tyle ciekawy że zaryzykuję i grę kupie aby samemu się przekonać jaka ta gra jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem z Infernalem, że po kilku minutach gry dźwięk mi zaczyna okropnie ciąć co niszczy cała przyjemność z grania. Nie ważne czy strzelam, czy idę czy oglądam dialog. Dźwięk co chwila ścian, jakiś odgłos sie powtarza w kółko i nie wiem co robić. Przeinstalowałem DircetXa, przeinstalowałem sterowniki do dźwięku i nic. Ma ktoś jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2008 o 23:28, Pawłek napisał:

mam taki problem z Infernalem, że po kilku minutach gry dźwięk mi zaczyna okropnie ciąć
co niszczy cała przyjemność z grania. Nie ważne czy strzelam, czy idę czy oglądam dialog.
Dźwięk co chwila ścian, jakiś odgłos sie powtarza w kółko i nie wiem co robić. Przeinstalowałem
DircetXa, przeinstalowałem sterowniki do dźwięku i nic. Ma ktoś jakieś pomysły??



Na ten moment pewnie mało osób gra, ale może ktoś będzie wiedział wiec up!ne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie: kupiłem se dziś Infernal i zainstalowalem go al po właczeniu gra strasznie mi sie tnie , ustawiam na minimalna rozdzielczość poniżej 600: 456 czy iles tak , wsystko n minimum i gra mi sie tnie/ skacze nie wiem jak to nazwac i tu moje pytanie co mam z tym zrobić? Mój sprzęt to geForce 7600 GT na szynie AGP , procek Athlon 5600 + , 2 GB RAM-u. Proszę o szybką odp. Na pewno nei chodzi o wymaganai bo graem kiedysw demo i dzialalo normalnie na przedzialce 1024 :786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować