Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt podsumowuje 2006 rok

194 postów w tym temacie

Kurcze...Wszystko fajnie, ale jak przeczytalem to:
"Choć premiera odbędzie się równolegle na całym świecie, to właśnie nasz rodzimy rynek ma dla nas szczególne znaczenie, co podkreślimy m.in. jakością wydania polskiej wersji gry"...To sie troche zdziwilem...Rownolegle na calym swiecie znaczy: W ten sam dzien!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pozostaje złożyć moje serdeczne gratulacje i podziękowania. CDP "robi kawał" wspaniałej roboty na polskim rynku rozrywki. Serwis gram.pl stał się moim "drugim domem", świetnie zarządzany i rozwijany. Pozostaje tylko poczekać na Wiedźmina i te kilka milionów egzemplarzy sprzedanych w ciągu pierwszego roku od daty premiery. Powodzenia w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ...to będzie najlepszy RPG roku 07 zobaczycie ;]...Nie mogę się jej doczekać ...Ale najpierw zeby cieszyć się tą grą w pełni muszę troszkę ulepszyć komputer ...i zrobię to ;p
Premiera w ten sam dzień na całym swiecie ...super ;] Wszyscy będą się cieszyć grą w tym samym momencie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a jeszcze pod ostatnim newsem o wiedzminie utrzymywaliscie ze ukaze sie na wiosne.Teraz widze ze ma sie ukazac rownolegle na calym swiecie czyli wychodzi ze na jesien bo taka data jest planowana w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pogratulować takiej sprzedaży... moich ulubionych hirołsów!!!Widze że CD-Projekt sie rozrasta, i poszerza swoją listę świetnych tytółów. Oby tak dalej!!! ;)
Już zacieram ręce w oczekiwaniu na Wiedźmina i nie pogardziłbym Edycją Kolekcjonerską tej gry!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze, że CDP się rozwija. Przychody są bardzo spore - choć nie wiem jaki jest to sukces dla samej firmy, bo dla mnie to sumy niewyobrażalne. Mam nadzieję, że wszystko będzie jeszcze lepsze w tym 2007 roku, czego sobie wam i CDP życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, a zwrócił ktoś uwagę na napis jaki jest na tablicy w tle (zdjęcie p Michała Kicińskiego)?

Jaka bezczelna kryptoreklama!

A ja generalnie tak się zastanawiam, czy CDP ma w planach zrobienie czegoś dla graczy preferujących rozgrywki on-line i wcale nie mam tu na myśli WoW, GW czy innego czasopożeracza, a Warcafta 3, NFS:C, AoE 3 i inne interesujace plaformy do rozgrywek multiplayerowych.

Pole do popisu jest spore.
(tak, widzę logo heyah i znam ligę cybersport).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna zmiana jaką bym widział, to możliwość wyboru angielskiej wersji językowej. Zrezygnowałem z wielu gier właśnie przez ten brak. Dark Messiah to imo dobry kierunek, oby więcej dwujęzycznych wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę powodzenia, drugą ręką „ściskając dłoń prezesa” z gratulacjami sukcesów i dotychczasowych osiągnięć, tak medialnych- współpraca z CDA- jak i dystrybucyjnych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mam czego gratulowac... nadal gry nie sa wydawane w wersji Eng i PL (nawet osobno, nie mozna kupic oryginalnej wersji jezykowej)

Wiedzmina nadal nie ma, a juz moim zdaniem dawno za pozno na jego wydanie... w koncu ile lat moze czekac i wytrzymac konkurencje silnik Aurora z NWN1! Cos mi sie zdaje, ze 2007, nie bedzie tak "wspanialy" dla CD-Projektu jak sie wszystkim wydaje ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"aby utrzymać najwyższą jakość oferowanych produktów i usług"
Szkoda tylko, że ta jakość nie zawsze jednak była najwyższa... Najwięcej bugów CDP popełniła chyba właśnie w bestsellerowym HoMM V. Nie zabrakło ich też w Titan Quest czy NWN2. Pozostaje mieć tylko nadzieje, że w tym roku firma położy szczególny nacisk na jakość tłumaczeń i powrócą one do formy z okresu Planescape: Torment np.
Mam też nadzieję, że Wiedźmin okaże się hiciorem :) Czekam na niego niecierpliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak podsumowuje rok 2006 Cd-Projekt :

Gry coraz droższe (z 99 na 119 ) mniej promocji ( kiedy była ostatnio promocjia gier za 1 zł??) coraz więcej głupich konkursów ! TO jest moja Opinia!!!! I prosze jej nie kasowac co juz sie zdarzało na newsach na gram.pl ... wolnoś słowa rules!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować