Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt podsumowuje 2006 rok

194 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 13:26, Vh napisał:

hehe, a zwrócił ktoś uwagę na napis jaki jest na tablicy w tle (zdjęcie p Michała Kicińskiego)?

Jaka bezczelna kryptoreklama!

Nie kryptoreklama a sposob na motywacje pracownikow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:03, Nikt634 napisał:

coraz więcej głupich konkursów !


moim zdaniem te konkursy nie sa glupie, skoro mozna w nich wygrac np. monitor, bluzy, imienne gadzety guild wars itp. A jak nie chcesz brac w nich udzialu to nie bierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluję CDP! Odwalacie kawał porządnej roboty, oby tak dalej. Życzę szybkiego i dynamicznego rozwoju. A zyskują na Waszym rozwoju w największym stopniu gracze, czyli m.in. ja - ależ jestem interesowny ^_^
Mam nadzieję, że za 3 lata tez będziecie prowadzić szybką ekspansję połączoną z popytem na nowych pracowników - wtedy dostanę (miejmy nadzieję) dyplom, więc walę od razu do Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to "Nikt634" a szczegulnie samo "Nikt" bardzo do ciebie pasuje, nikt cie nie prosi o zdanie a gry to może zarządaj żeby były za darmo... A teraz jeśli chodzi o CD-Project. Troche mnie zaskoczył wynik Heroes''a V, oczywiście wiedziałem, że popyta na niego jest duży, ale to zrobiło na mnie wrażenie... imponujący okazał się też wynik Gothica 3 mimo że wyszedł tak późno, ale w sumie można się było tego spodziewać gdyż jestem posiadaczem obu tych gier i są doskonałe szczególnie ta druga na którą tak długo czekałem. Zadowoliła mnie równiesz edycja kolekcjonerska obu tych gier bo właśnie te opcje wybrałem. Naprawde bardzo gratuluje i żeycze powodzenia w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:12, gogowitczak napisał:

Nie kryptoreklama a sposob na motywacje pracownikow xD

---------
to jest podstępne urabianie klienta! Pracowników można motywować pensją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 13:44, Kris_bla napisał:

Wiedzmina nadal nie ma, a juz moim zdaniem dawno za pozno na jego wydanie...

To nigdy nie jest wiadome. Moim zdaniem Wiedźmin wygląda nieźle, a jeżeli jest grywalny na takim poziomie na jakim było to opisywane na E3, to będzie dobrze.

Dnia 14.02.2007 o 13:44, Kris_bla napisał:

w koncu ile lat moze czekac i wytrzymac konkurencje silnik Aurora z NWN1!

Ten silnik ma teraz tyle wspólnego z Aurorą (z NWN1), co Aurora z Infinity (z BG2). Praktycznie nic poza niektórymi zasobami.

Dnia 14.02.2007 o 13:44, Kris_bla napisał:

Cos mi sie zdaje, ze 2007, nie bedzie tak "wspanialy" dla CD-Projektu jak sie wszystkim wydaje ;-P

Tego nie wiadomo. Pamiętaj jednak, że ten komentarz będzie sobie tu tkwił i za rok wciąż tu będzie. Jak myślisz jesteś niezłym prorokiem czy słabym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... i rozwiały się marzenia dotyczące wywyższenia polskich graczy i sprezentowania premiery "Wiedźmina" wcześniej :(

Jeśli chodzi o wpadki, to oj to było ich pod koniec roku było! Mam nadzieje, że CDP wyciągnął poważne wnioski i wie, że mają zbyt mało pracowników i stąd te wszystkie opóźnienia i wpadki.

A pierwsze miejsce HoMM5 też jest zadziwiające, na bank stawiałem G3 albo CoH czy Medival 2

Oby ten rok był lepszy! Więcej EK i mniej wpadek organizacyjnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatni rok spowodowal ze wrecz modle sie by co poniektore gry nie wpadly w rece ekipy lokalizacyjnej cdp. medieval 2 total war to porazka na calej linii pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny news, zawsze byłem ciekaw ile się sprzedaje gier w Polsce.

No oby 2007 był dla CDP jeszcze lepszy i oby miał jak naj mniej wpadek z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla CDP, że pomimo sukcesów zachował skromność. :) Aczkolwiek zdziwiła mnie mała ilość sprzedanych gier hitowych w okresie kilku miesięcy. Chociaż dla mnie HommV to tylko średnia gra, to 58 tys. egzemplarzy to jednak i tak mało. Ponadto gratuluję Wam niezłych edycji kolekcjonerskich w atrakcyjnych cenach w stosunku do wersji podstawowej, gdzie wyjątkiem było BC, ale ponieważ wszystkie gry Blizzard''a i tak są drogie to w sumie nie Wasza wina.
Oczywiście nie wszystko było idealne, a pomijając obsuwy w premierach, należały się Wam baty za niektóre lokalizacje, tj. MedievaL II (literówki i kilka błędów rzeczowych), tradycyjnie Dawn of War''a (może to jednak wina systemu, bo wh40k zawsze traci powagę w j. polskim), Nwn2 i to chyba wszystko.
Mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie zarówno lepszy dla Was, jak i dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki sukcesy to i tak jakoś niezbyt patetycznie wyszło :) Tylko daje nam kawałek tego co chcieli nieświadomie przeczytać :D Czekam na wywiad i na Wiedźminka :) Poza tym dobrze że Wiedźmin wyjdzie teraz a nie wcześniej, tak to NWN2, G3 czy inna gra mogłaby przyćmić promocję naszego rodzimego projektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

literowki i bledy rzeczowe? kazda jednsotka w m2tw ma przynajmniej 10-zdaniowy opis ktory zostal zredukowany w m2tw w wiekszosci do pojedynczego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Congratulations!!! Ja też czekam na Wiedźmina i się już doczekać nie mogę. A całej firmie życzę podwojenia obrotów i w ogóle wszystkiego naj, naj. Wszak dobra sytuacja wydawcy = dobra sytuacja klientów (czyli nas ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje CDP, ale dajcie nam już w końcu Wiedźmina. No i przydałaby się jakaś przyzwoita cena np. taka jak Painkillera... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować