Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt podsumowuje 2006 rok

194 postów w tym temacie

heh, gratulacje.
No i, co mnie pozytywnie zaskoczyło, zero patetycznych górnolotnych frazesów jacy to wszyscy są szczęśliwi, ale nawet uderzenie się w pierś za błędy było, co rzadko się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, ze Wiedzmin bedzie mial premiere w ten sam dzien na calym swiecie...Dluzej na niego bedziemy czekali bo wszystko bedzie musialo byc zapiete na ostatni guzik tutaj w Polsce, w USA i gdzie tam jeszcze ;/.

A gdyby u nas byla premiera na poczatku a gdzies tam pozniej...My bysmy sie cieszyli wczesniej a inni pozniej...Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:01, Abi Dalzim napisał:

Szkoda tylko, że ta jakość nie zawsze jednak była najwyższa... Najwięcej bugów CDP popełniła
chyba właśnie w bestsellerowym HoMM V.


wlasnie, duza sprzedaz HoMMV to raczej nie zasluga CDP - wręcz odwrotnie - cdp spartoliło spolszczenie, opóźniło premierę itd. (o tych ich ver.empik nie wspomnie) - myslę, że gdyby np. H5 wydała Cenega czy inny Lem to też by się sprzedawało.

a teraz do goscia ze zdjecia: juz Ci jeden palec połamali za porysowane płytki latające luzem w pudełku - tak więc staraj się bo jak jeszcze raz kupię od was grę i będzie w srodku porysowana luzem walajaca sie plyta - to Ci nie tylko palec obetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt często kupuje gry, ale jesli będe pewny tego że wiedżmin pójdzie na moim kompie w miare dobrze to chyba sie skusze. A ten screen jest naprawde dobry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Hmm, nie wiem jak się mają sprawy na forum, ale przycisku edytuj wciąż nie ma, więc sorry za 2x :P]

Chcąc nie chcąc mam nadzieję uniknąć głupich odpowiedzi - że podsumowali po prostu to, co im się zebrało, ale mogli napisać "Wydane zostały znane gry takie jak Neverwinter Nights 2 :>..." :). Przyjemniej by się wszystkim czytało. Nie zapominajmy, że np. EK od NWN2 rozeszło się bardzo szybko [że później była możliwość zamówienia... może dorobili, może ktoś zrezygnował, ale była, to nie zmienia faktu, że popyt był duży ;p].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 14:42, Olamagato napisał:

To nigdy nie jest wiadome. Moim zdaniem Wiedźmin wygląda nieźle, a jeżeli jest grywalny na
takim poziomie na jakim było to opisywane na E3, to będzie dobrze.


Nigdy nie wiadomo... zgadzam sie, ale czas dziala na niekorzysc i moze sie okazac, ze jest juz za pozno na ta gre :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 15:37, moonman napisał:

a teraz do goscia ze zdjecia: juz Ci jeden palec połamali za porysowane płytki latające luzem
w pudełku - tak więc staraj się bo jak jeszcze raz kupię od was grę i będzie w srodku porysowana
luzem walajaca sie plyta - to Ci nie tylko palec obetne


Hah, rozwaliłeś mnie tym tekstem :D

Chciałeś udać groźnego? Udałeś śmiesznego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zrobią wersję z polskimi dialogami - gdyby tak , to kto by użyczał głosu? Skoro gra ma być na świecie , to musi być z angielskimi dialogami, bo chyba ludzie nie będą się uczyli polskiego :P

Nie mogłoby być jakeś lepsze rozwinięcie dla gram.pl, szczególnie opcja edycji by się przydała (możnaby zrobić, że edycję postów można zrobić 0,5h po wysłaniu posta)?

Takie rozwinięcie CDP szczególnie było możliwe przez stworzenie gram.pl i sklep.gram.pl. Jednak, gdyby CDP miał u sibie kilka perfekcyjnych serii gier(min.PoP, Hitman, Splinter Cell) to mnóstwo ludzi by się do niego zwróciło.
Dużo jest nadzieji w 2007 roku -poczekamy - zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP rozwija się bardzo prężnie i za to należą się gratulacje. Ja nie mogę doczekać się Wiedźmina. To musi być hit!!! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce Wiedzmin wyjdzie z dialogami w jezyku polskim, tylko nie wiadomo kto bedzie podkladal glosy robia z tego wielka tajemnicę. Ale Frączewski musi być bez gadania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszałamiający wynik i jeszcze bardziej wzrost sprzedaży.Dwie najlepiej sprzedajaće się gry to wg jednocześnie chyba najlepsze gry ubiegłego roku.Mam nadzieje, że 07 będzie jeszcze lepszy a Wiedżmin będziem hitem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 16:19, pendejo napisał:

Pogratulować wyników, a co do wiedźmina to wreszcie będzie chyba w 100% satysfakcjonująca polonizacja
polskiej gry w końcu hehehe;]



Paradoksalnie wlasnie wcale nie ;-P Przeciez to jest na caly swiat gra robiona, wiec podstawowa wersja to wersja Eng i na pewno bedzie lepsza od wersji PL ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2007 o 16:20, Kris_bla napisał:

Paradoksalnie wlasnie wcale nie ;-P Przeciez to jest na caly swiat gra robiona, wiec podstawowa
wersja to wersja Eng i na pewno bedzie lepsza od wersji PL ;-P


oby Twoje przypuszczenia okazały się nieprawdą synu prorokowania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować