Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War będzie na PC... kiedyś

49 postów w tym temacie

Wiec kiedyś pecetowcy zagrają w GoW na PC ale wtedy będą lepsze gry z lepszą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co moim zdaniem nie warto aż tak się "jarać" ewentualną konwersją GoW na pieca. Oczywistym jest fakt, że gra z taką grafą będzie wymagać potwora, a nie kompa, więc lepiej spokojnie czekać - im dłużej tym lepiej (mam tu na myśl stałe obniżki cen hardware''u).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już by mogli wydać grę na blaszaka wkońcu na E3 gra była na początku prezentowana na PC a nie na xboxie 360 bo wtedy jeszcze nie było konsoli tylko puste pudełko a podnim były 2 Pecety. Przekręt wtedy był dobry dopuki nie wyjawiono że ta konsola wgule nie chodziła tylko wszystkie gry śmigały na PC.

A co do wyjścia gry to przez 2-3 lata nie mamy co liczyć że wyjdzie. Wkońcu konwersje konsolowe tak mają tak samo było z Devil may cry 3 i Resident Evil 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już by mogli wydać grę na blaszaka wkońcu na E3 gra była na początku prezentowana na PC a nie na xboxie 360 bo wtedy jeszcze nie było konsoli tylko puste pudełko a podnim były 2 Pecety. Przekręt wtedy był dobry dopuki nie wyjawiono że ta konsola wgule nie chodziła tylko wszystkie gry śmigały na PC.

A co do wyjścia gry to przez 2-3 lata nie mamy co liczyć że wyjdzie. Wkońcu konwersje konsolowe tak mają tak samo było z Devil may cry 3 i Resident Evil 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma co oczekiwać (ewentualnej!) konwersji zbyt szybko. Poza tym gra zaprojektowana na konkretną platformę tylko na niej będzie się "dobrze czuła", kto wie, czy nie zaszkodziłoby to tylko GoW. Hmm... a próbowaliście może zinterpretować słowa Marka Reina jako zapowiedź... kontynuacji gry? Jeżeli tak o tym pomyślimy to wszystko co powiedział zgadzałoby się co do słowa. Firma ma teraz kolejną legendarną już markę i na pewno będzie z tego korzystać. Według mnie ma to sens, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears of war na pc ..cieszę się ;]
Pytanie tylko kiedy i jakie to będzie miało wymagania ...Widziałem jak to ładnie wygląda na Xbox''ie 360 i cos mi się wydaje ze moj komputer takiego obciązenia to nie zniesie i wybuchnie ;}
Dlatego chcę wiedziec kiedy wyjdzie GoW ..bo chcę wiedziec ile będę mmiał czasu na upgrade kompa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh a kumpel ze mnie się śmiał, że sobie on sobie kupi xboxa 360 i będzie grał w gears of war, a ja nie ;P pewnie zanim on uzbiera na xkloca już będzie gierka na pc nic tylko wyczekiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gow-a zapowidziano jako trylogie wiec zabawy bedzie duuuzo a co do x-a to zamiast kupowac nowa karte graficzna to kupcie x-kloca360 i macie grania bez up-a przez ok.5lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 15:58, kondzios230 napisał:

zastanawiam się kiedy to będzie możliwe że z taaaką brodą będę grał GoW 8-0000


Nie aż tak źle nie powinno być. Chyba że broda rośnie ci wyjątkowo szybko:P Przy premierze GeOW2, PCty pewnie dostaną GeOW1. Tak samo było z Halo, ostatnimi grami RPG od BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię od razu nawet jeżeli to kicz :D (ważne że nie polisz ;p). Crysis wychodzi w 2. kwartale (fajnie by było gdyby 7.05.2007r. - dokładnie 3 lata po premierze Far Cry) i widzę że naprawde sporo osób na niego czeka. Nie dziwie sie. Ale jak sobie przypomne że gra miała być na święta i przesunęli o pół rokul... Każdy dzień jest dla mnie ogromnym wyczekiwaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować