Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiej edycji Jade Empire!

92 postów w tym temacie

Kiedyś gry wydawano w wielkich kartonowych pudłach z 10 stronicową instrukcją na papierze "toaletowy utwardzany v. 1.1", często za 159 zł i było ok. Teraz macie za stówę wydawane gry z różnymi dodatkami, nawet gdy nie jest to EK, no ale oczywiście - "nic specjalnego" , PWND ! Może różowego słonia na patyku, albo zaproszenie do Disneylandu ? he ? Ja kupuję grę dla gry, a nie dla plakatu, książeczki, 200 stronicowej instrukcji czy innych pierdół. "Zawartość nie przekonała mnie na tyle, by kupić" , LOL , a sama gra ? zero emocji ? To może trzeba obniżyć cenę do 30zł i wysyłać same gadżety ?

Gra droga ? To kup sobie X''a 360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie cienko... - a przynajmniej ja nie widzę potrzeby posiadania poradnika, bycia informowanym, że moja instrukcja jest na papierze kredowym, szukania dodatkowego miejsca na dvd z muzyką* (którego pewnie i tak większość użyje ze 2 razy).
A już szczytem(!!!) jest reklamowanie tego rzepu. Marketin momentami osiąga niesamowity poziom bezczelności - jak można chwalić się, że będę mógl otworzyć okładkę pudełka, aby faszerować się wizualizacją kupionego przeze mnie "wyjątkowego" zestawu ;p... sux!!!

Jedyna rzecz, z której byłby naprawdę zadowolony, to plakat.


*pomysł dvd z muzyką jest wg mnie poroniony.
Jeśli na płycie jest tylko muzyka, po co do tego dvd? Najpopularniejszym miejscem odtwarzania płyt jest wieża - nie słyszałem jeszcze o modelu z czytnikiem dvd...
Alle wspominając audio-dvd od Anno 1701, mogę się domyślać, że muzyce towarzyszyć będę obciążające komputer grafiki - pomysł naprawdę dla ludzi cierpiących na nadmiar wolnego czasu. W końcu będą mieli jakąś odskocznie od standardowych wizualzacji w WMP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xarodon ---> Ty przegiansz w drugą stronę, gadasz jak bezbronny konformista.

Co kogo obchodzi, że kiedys było gorzej - że w ogóle gdzie indziej mają gorzej. Kwestia podejścia do życia pozostaw jego właścicielom. Gadamy o rynku, o standardach.


Tak, to wydanie to nic specjalnego. Zobaczy jak wydany został Oblivion, HoM&MV, Gothic 3, Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 01:11, Backside napisał:

Tak, to wydanie to nic specjalnego. Zobaczy jak wydany został Oblivion, HoM&MV, Gothic 3, Company of Heroes.

Tylko że to jest wydanie podstawowe, a nie specjalne ani tym bardziej kolekcjonerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 23:59, Daerdin napisał:

Czy będzie możliwość zamiany zamówienia edycji zwykłej na EK? Czy trzeba będzie robić oddzielne
zamówienie?


Kiedyś chyba była taka możliwość. Na wszelki wypadek poczekaj na ujawnienie zawartości EK. Edycje podstawowe przecież nie zejdą na pniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niczego sobie taka premierówka, jednak ja poczekam jeszcze na ogłoszenie zawartości edycji kolekcjonerskiej.
W planie wydawniczym pisze, że Jade Empire będzie "w całości po polsku", szkoda troszku, że się rozmyśliliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 01:30, Daerdin napisał:

> Tak, to wydanie to nic specjalnego. Zobaczy jak wydany został Oblivion, HoM&MV, Gothic
3, Company of Heroes.
Tylko że to jest wydanie podstawowe, a nie specjalne ani tym bardziej kolekcjonerskie.


Mówiłem wyłącznie o wydaniach podstawowych wszystkich wymienionych przeze mnie gier. Oblivion, który był dostępny tylko w wersji polskiej kolekcjonerskiej (i również kosztował 129zł), powinien świecić tu przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 23:02, Xarodon napisał:

Kiedyś gry wydawano w wielkich kartonowych pudłach z 10 stronicową instrukcją na papierze "toaletowy
utwardzany v. 1.1", często za 159 zł i było ok. Teraz macie za stówę wydawane gry z różnymi
dodatkami, nawet gdy nie jest to EK, no ale oczywiście - "nic specjalnego" , PWND ! Może różowego
słonia na patyku, albo zaproszenie do Disneylandu ? he ? Ja kupuję grę dla gry, a nie dla plakatu,
książeczki, 200 stronicowej instrukcji czy innych pierdół. "Zawartość nie przekonała mnie na
tyle, by kupić" , LOL , a sama gra ? zero emocji ? To może trzeba obniżyć cenę do 30zł i wysyłać
same gadżety ?

Gra droga ? To kup sobie X''a 360...


Haha! Toś się popisał argumentem KIEDYŚ :D Bo KIEDYŚ przeciętny komputer kosztowało 5 tyś. KIEDYŚ też brakowało chleba i KIEDYŚ też nie było wolności słowa ;) Więc proszę nie wysnuwaj takich argumentów.

W momencie gdzie w przeciągu 4 miesięcy ukazały się trzy świetne RPGi (G3, NWN2, GW:F) i na każdy trzeba było wydawać po te 129 zł. to naprawdę człowiek zaczyna się zastanawiać co może być wyjątkowego w tej pozycji i czy ma na nią pieniądze. A często te owe dodatki ważą nad podjętą decyzją i łagodzą trochę niechlujstwo twórców gier.

Poza tym jeśli nie zauważyłeś, prawie żadnych gier nie wydaje się teraz „gołych” – samej płytki i kilku stron instrukcji. Rynek gier poszedł na przód i nie zdziwię się gdy przyjdzie taki czas, że do gier będą dodawali tak wyśmiewane przez zaproszenia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena wysoka, ale przynajmniej są fajne dodatki! Jestem już pewny zakupu, ale najpierw trzeba na więcej pamięci RAM zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nie kupię (nie trawię tych klimatów), ale dosyć spora cena.
Ale wPLN zawsze przyjdą z pomocą potrzebującym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko w Polsce gry wydawane są z plakatami, książkami, artami z gry, jakimiś albumami, kartami, i wszelkimi innymi duperelami. Na zachodzie kupuje się samo pudełko, a w nim płyta i książeczka "Jak zainstalować grę" Fajne są niektóre gadżety, ale niektóre to prawdziwa przesada (wyżej wymienione arty z gry, albumy). Te wszystkie głupoty są dodawane do gry, by stać się pretekstem do podwyższenia cen. Nie zależy mi na tych pierdołach, ale na samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, czekam czekam :) Skąd tylko znaleźć kasę na gierkę, albo od razu na EK? Na ulicy przecież nie rozdają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedyś gry wydawano w wielkich kartonowych pudłach z 10 stronicową instrukcją na papierze "toaletowy utwardzany v. 1.1", często za 159 zł i było ok. Teraz macie za stówę wydawane gry z różnymi dodatkami, nawet gdy nie jest to EK, no ale oczywiście - "nic specjalnego" , PWND ! Może różowego słonia na patyku, albo zaproszenie do Disneylandu ? he ? Ja kupuję grę dla gry, a nie dla plakatu, książeczki, 200 stronicowej instrukcji czy innych pierdół. "Zawartość nie przekonała mnie na tyle, by kupić" , LOL , a sama gra ? zero emocji ? To może trzeba obniżyć cenę do 30zł i wysyłać same gadżety ?"


No niby tak, ale kidyś nie bylo też lodówek in ludzie nie nażekali. Jak Ci to przeszkadza to wyżuc swoją lodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze bioware tylko podkrecilo swoj starszy silnik graf. i JE bedzie mialo wymagania w granicach procek 1.5 GHz, 256 ramu i 128 mb vram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tą edycją kolekcjonerską? W sklepie jest tylko jedna wersja. W zapowiedziach też nie widziałem żadnej wzmianki o specjalnym wydaniu.
Gadżety mnie średnio obchodzą . Ważne żeby była dobrze zlokalizowana i żeby nie było takich "cudów" jak z NWN2 i patchami do niej.
Co do ceny to zupełnie przyzwoita. Skoro ludzie (w tym piszący te słowa) gotowi są płacić po 250 zł za gry na konsolę, grzechem jest kręcić nosem na 9 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłacało się zbierać wirtualne pieniążki. Giera kosztuje 99zł a i kuriera sobie wykupie :]. Grając w obie części Kotora nie można odpuścić takiej gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować