Zaloguj się, aby obserwować  
lexaa

Pomysł na nazwę dla solunu gier - liczę na waszą wyobraźnię i pomoc:-)

3 posty w tym temacie

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Mam do was troszke nietypową prośbę:-) Mianowicie wspólnie z mężem planujemy otworzyć w naszym mieście (30 tyś.mieszkańców) niewielki salon gier konsolowych - na początek z 6 telewizorów LCD, kilka konsol XboX360,
playstation 3 oraz nintendo Wii. Chcielibyśmy organizować dla młodych ludzi różnego rodzaju konkursy, turnieje z nagrodami. Mamy już praktycznie wszystko opracowane, ale to co pozornie wydawałoby się banalne stało się dla nas mega problemem;-) Im dłużej myślimy nad nazwą dla takiej gralni, tym mniej wiemy... W głowie mi się już kręci od ilosci pomysłów! Dlatego liczę na waszą inwencje twórczą i wyobraźnię!!
Może ktoś z was myślał już kiedyś nad takim przedsięwzięciem? Czekamy na wszelkie cenne rady i uwagi. Bardzo proszę również o pomysły dotyczące wystroju takiego salonu. Zastanówcie się jak powinien wyglądać, abyście chętnie do niego zaglądali? Godziny otwarcia, cena za godzinkę grania itp, itd.? Piszcie wszystko co przychodzi wam do głowy!! Liczę na waszą fachową pomoc:-)
Z góry bardzo wszystkim dziękuję! Pozdrawiam! lexaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak się tak zastanowić to faktycznie nie jest to łatwe. Być może dostaniecie tutaj kilkanaście propozycji na nazwę i może akurat któraś wpadnie wam w uch. A żeby było na temat, to wypasa mi coś zaproponować. To może :
Unreal World, Cyber-Rider, Halls of Game, Wishmaster. Możliwe, że żadna się nie spodoba z zaproponowanych przeze mnie, ale starałem się :) Mam nadzieję, że bardziej kreatywni forumowicze się tutaj pojawią i nakierują was na trop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena za godzinę hmm ... u mnie w Rzeszowie to od 2 zl do 3 zl ... Co do wystroju myślę, że kolorystyka powinna być rozluźniająca np. jasny zielony (coś ala Xbox360) mnie ten kolor uspokaja. Również jakieś obudowy zmodowane mogły by dodać nieco luzu. Nazwa hmm .. Games 4 All ? Nie mam pomysłu w tej chwili :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować