Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rayman Raving Rabbids z wykrywaniem ruchów na X360!

16 postów w tym temacie

ooo...ciekawie się zapowiada...miałem juz okazje pograć w to na PC ..ii nie było to cos co by mnie zatrzymało na długo przy monitorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, więc nawet X360 w pewnym sensie pokazuje swój "next-genowy" charakter... ;) Ciekawy pomysł z wykorzystaniem Live Vision, myślę że to może odnieść większy sukces, niż panowie i panie z MS mogą się spodziewać... Ale zobaczymy jak to będzie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że za Xową wersją zabrali się na poważnie, bo o ile na Wii gra się świetnie i kórliki naprawdę wciągają to na PS2 i PC wypada gra wyszła co najmniej średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo, taki pomysł to wcale nie zły pomysł, X360 zrobił już i tak dużą furorę to dzięki temu może zrobić jeszcze więszką ...
Ale pozyjemy zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że na X360 też będzie takie fajne sterowanie. Bo na PC standardowe nie spisuje się za dobrze ;/

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii chyba straci troche potencjalnych klientów, bo min dla niej (gry) chciałem kupić konsole. Aler skoro na ixie będzie ładniejsza i rozbudowana to chyab poczekam na tą wersje. Chociaż niewiadomo jak to sterowanie sprawdzi sie w praktyce, a znajac politykę M$ gierka pewnie będzie kosztować z 200 zoli, a kamerka drugie tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy autor tekstu był zobowiązany zobaczyc polskie tłumaczenie do gry, ale są w niej kórkilki, zamiast królików ( no cóż, Rabbids to nie to samo, co Rabbits :D ), w kilku, czy w jednym komentarzy wyżej tez ktos urzył tego zwrotu :] ( jakbym się nie miał czego czepiać :D, no cóż, imo spodziewałem się i na gram.pl kórilików :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:50, Bulko napisał:

Nie wiem, czy autor tekstu był zobowiązany zobaczyc polskie tłumaczenie do gry, ale są
w niej kórkilki, zamiast królików ( no cóż, Rabbids to nie to samo, co Rabbits :D ),
w kilku, czy w jednym komentarzy wyżej tez ktos urzył tego zwrotu :] ( jakbym się nie
miał czego czepiać :D, no cóż, imo spodziewałem się i na gram.pl kórilików :] )

Nie "kórkilki" tylko "kórliki" :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować