Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przesunięcie daty premiery gry Supreme Commander

47 postów w tym temacie

Jaka szkoda :-( Ale dobrze, że w ogóle wyjdzie :-) No i w końcu lepiej poczekać, niż dostać bubla :P

Pozdrowienia,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 13:53, In The End napisał:

Zaczyna się, gra okaże się klęską...

A skąd takie przypuszczenia?
Po tym, że premiera się opóźnia nie możesz wnioskować czy gra będzie średnia, dobra czy do bani. No chyba, że czegoś nie wiem ;)
To chyba dobrze, że dbają o to by nie wypuścić gry z błędami. To mogłoby zepsuć ludziom zabawę a sobie zszargaliby opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze,że CDP dopracowuje wydanie SC. I lepiej,ze pach poprawiający grę będzie już dodany, warto czekać, bo ta gra będzie świetna, po prostu CDP dba o jakość, a to że przesunięto premierę to trudno, da sie przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 14:00, fan HALO napisał:

to w sumie dobrze, dostaniemy dopracowany i porządny produkt :)


Nie nastawiałbym się w taki sposób na Twoim miejscu ;) Premierę HoMM5 też przesunięto, a kwiatków w grze i tak było sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście przesunęli datę premiery tylko o tydzień. Mogło być gorzej - wyobraźcie sobie premierę w czerwcu. :P Ja tam i tak czekam z niecierpliwością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki temu moze jest szansa, ze gra nie bedzie kolejnym Beta Testem za pieniadze graczy, wiec to dobrze, ze bedzie troche pozniej ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP się wycwanił - w swoich reklamach prasowych, obok daty premiery gry, zamieszcza wyjaśnienie, że premiera tytułu, z przyczyn ogólnych, może się opóźnić. I teraz już nikt nie może im nic zarzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pare miesięcy temu czytałem podobny tekst odnośnie gothica 3 może to już standard wydawanie gier z błędami i przesuwanie premiery, by zaimplementować patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować