Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD-Action 03/2007 już wkrótce w sprzedaży!

139 postów w tym temacie

Słabiutko! Słabe recezje (znaczy słabe gierki do recenzji posły) , gry takie sobie , najbardzoej ciekawi minie Desperados:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, banalne troche, ale kupowałem Cda od 1999 do 2001 ... I niezbyt wiem, bo jeszcze tam nic nie wygrałem, są może osoby które coś wygrały w konkursach SMS ? Bo wysłałem po jednym do każdego konkursu, to jak oni powiadamiają że wygrałeś ? . Czy już powinni powiadomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA kupuję zawsze, więc teraz też kupie ;)
Numerek fajny, aczkolwiek większość pełniaków leży :(
Tylko Ballance jest czymś dla mnie....:D

IMO CDA jest najlepszym i największym czasopismem o grach w Polsce, i ponownie mamy tego potwierdzenie X )
(czyt. recenzja STALKERA )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie to jeden z ciekawszych numerów tego roku, jak nie najciekawszy ;] Wiem jedno kupie go napewno... przedewszystkim dla recenzji S.T.A.L.K.E.R.A ( mniam ;) ), a o Supreme Commnader i
WoW: The Burning Crusade nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obliviononowi

No no, a co to za twór? :)

A tak na temat- fajnie, że to polacy mają pierwsi Stalkera. Supreme Commander też niezły. Ciekawe, jakie demka będą, bo pełnych gierek nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten numer zapowiada się ciakwie, mimo że nie kupuje już CDA od ponad roku, to pewnie ten numer kupie. Dużo jest w nim interesujących treści, na pewnie nie będę się nudził. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem ze szkoly, wlaczam opere, wchodze na strone startowa... i news o zawartosci nowego CDA. otwieram, czytam... i tak siedzialem z otwarta szczenka przez 8 minut dobre:) chlopaki - SZA-CU-KEN!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ballance . Pamiętam! grałem kiedyś w demo i grało mi się bardzo dobrze czekam z niecierpliwością. i muszę powiedzieć do tych którzy sądzą że pełniaki z tego numeru są słabe,kiepskie,tragiczne. chcecie dobrą grę dopasowaną do waszego gustu to zapraszam do sklepu. a nie wiem czego narzekać na Desperado stary ale za to bardzo grywalny hicor. T-72 świetny symulator czołgu. z co do ballance dla tych którzy nie znają bardzo polecam zapoznać się z nim bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada nieźle. Zapowiedź Chrome 2 i 16 gier z 1C (zwłaszcza Mythic Wars i Battle Lord zapowiadają się dla mnie dośc ciekawie). Dodatkowo Desperados jako pełniak, prawdziwy must have. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no po lutowym numerze nadszedł jakiś ciekawszy. Co prawda pełne wersje są raczej średnie, poza Desperados, ale jak zwykle co miesiąc się skuszę i wydam moje 10% miesięcznego kieszonkowego. :)

BTW: zauważyłem, że coraz mniej ludu komentuje Wasze(tzn. Gramu dla niekumatych) teksty. Pytanie tylko w związku z tym. Czy tracicie popularność, czy ludzie się po prostu lenią? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dość często waham się pomiędzy łóżkiem a mozolnym wstukiwaniem treści kolejnych postów :D

Baal Namib > jestem jednym ze zwycięzców zeszłorocznego konkursu o złotą edycję gry Codename Panzers - Faza Druga. Pochwalę się, a co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 16:56, ArnoldAnhilator napisał:

No, no po lutowym numerze nadszedł jakiś ciekawszy. Co prawda pełne wersje są raczej średnie,
poza Desperados, ale jak zwykle co miesiąc się skuszę i wydam moje 10% miesięcznego kieszonkowego.
:)

BTW: zauważyłem, że coraz mniej ludu komentuje Wasze(tzn. Gramu dla niekumatych) teksty. Pytanie
tylko w związku z tym. Czy tracicie popularność, czy ludzie się po prostu lenią? :)

To ile ty dostajesz tego kieszonkowego?? 150 złotych??Wracajac do tematu- fajny numerek, of koz za sprawa STALKERA, pelniaczki mi nie leza, wiec nie kupie, tylko przeczytam sobie przez 2 religie w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer wypasiony... znowu xD
Kurcze juz dla samego Ballance i recki Supreme Commander warto kupić a tu jeszcze tyle atrakcji.
Polakom gratulujemy CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować