Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Poczta wirtualna... Która najlepsza? Która najszybsza?

221 postów w tym temacie

Mam pytanie w zwiąsku z onetem : próbuję wejść do mojego kosza na tej poczcie i ciągle mi wyskakuje :
" Wczytuję listy...". Gdy kliknę żeby skasować wszystkie listy się kasują. Wchodzę na pocztę drugi raz a listy są nadal. Jak je skasować? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:56, Sam-Wiesz-Kto napisał:

Czy poczta jest bezpłatna????

Super, że udało Ci się trafić do tego wątku, ale mógłbyś przeczytać też pozostałą częśc odpowiedzi z wątku o moderatorach.
POCZTA JEST BEZPŁATNA ALBO PŁATNA.
Zależy jaką wybierzesz.
Dotarło w końcu??
Prawdopodobnie wybrałeś bezpłatną, ale to Ty powinieneś najlepiej wiedzieć jaką sobie założyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:03, sferis napisał:

Według mnie najlepszy jest GMail :-) Nigdy się nie zawiodłem :P

Prawie 3 GB wolnego miejsca, dostęp do wszystkich ,,zabawek" Google itd. Witaj w klubie zadowolonych userów GMaila. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.o2.pl najlepsza poczta jak dla mnie mało spamu pracownicy skanują podobno meile antywirusami czy nie są zawirusowane i 1GB mjejsca na meilu i dodatkowo można ściągnąć za darmo komunikator tlen.pl! ;) bardzo dobry komunikator powiedział bym że nawet lepszy od gg! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:21, Harpagan napisał:

Polecam www.o2.pl najlepsza poczta jak dla mnie mało spamu pracownicy skanują podobno meile
antywirusami czy nie są zawirusowane i 1GB mjejsca na meilu i dodatkowo można ściągnąć za darmo
komunikator tlen.pl! ;) bardzo dobry komunikator powiedział bym że nawet lepszy od gg! :D

Sprawdź skrzynkę odbiorczą, jakiś miesiąc temu dostałem maila z o2 i teraz testuje bete nowego konta o2, ma 10gb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:21, Harpagan napisał:

Polecam www.o2.pl najlepsza poczta jak dla mnie mało spamu pracownicy skanują podobno meile
antywirusami czy nie są zawirusowane i 1GB mjejsca na meilu i dodatkowo można ściągnąć za darmo
komunikator tlen.pl! ;) bardzo dobry komunikator powiedział bym że nawet lepszy od gg! :D

Na o2 jest mało spamu ? Mam tam skrzynkę (trzymam ją z konieczności) i jest pełno spamu z serwisu ! Niewiele mniej niż na onecie. Spamu to nie ma na G-mail. To jest moim zdaniem najlepsza poczta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 3 poczt.
1 - prywatną , na wp.pl - 3 GB wolnego miejsca - ale nie jest najlepsza.
2- ogólną na o2.pl - bardzo dobra i szybka poczta.
3- Od niedawna Gmail , jak na razie dobrze się sprawuje , fajna jest opcja , że jak przyjdzie jakaś wiadomość na Gmail to od razu przesyłana jest na wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Gmail :). Używam go już sporo czasu a najlepsze jest to że miejsca jest w cholere i ciągle rośnie ^^. www.gmail.com najlepsza poczta elektroniczna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepszą pocztą jest na yahoo. Ma bodajże 1 GB miejsca ale za to ma adres quard-a - cytuję Możesz tworzyć i organizować adresy tymczasowe w celu ochrony adresu podstawowego przed spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam głównie GMail. Moją ulubioną ''zabawką'' jest GMail Drive - instaluje w Windows wirtualny dysk twardy, którego zawartość jest przechowywana na twoim koncie. Tak więc masz dodatkowy dysk 3Gb, okropnie wolny, ale za to masz do niego dostęp z każdego kompa podłączonego do neta:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:44, kolektor napisał:

Na o2 jest mało spamu ? Mam tam skrzynkę (trzymam ją z konieczności) i jest pełno spamu z serwisu
! Niewiele mniej niż na onecie. Spamu to nie ma na G-mail. To jest moim zdaniem najlepsza poczta

No to mam kolejny dowód że mój antywir jest super bo jeżeli u was jest dużo spamu a u mnie prawie wcale czyli oznacza że pracownicy z antywira którego niekłamali mają wypas zabezpieczenia przeciw syfom takim jak spam i wirusy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:31, Harpagan napisał:

No to mam kolejny dowód że mój antywir jest super bo jeżeli u was jest dużo spamu a u mnie
prawie wcale czyli oznacza że pracownicy z antywira którego niekłamali mają wypas zabezpieczenia
przeciw syfom takim jak spam i wirusy :D


A jakiego antywira masz jeśli można spytać ? Ja mam Avast Home i jeśli chodzi o wirusy to na razie żadnego nie wpuścił. Ale od spamu to On nawet modułu nie ma :D Ja i tak głównie korzystam ze skrzynki G-mail na którą nie przychodzą mi żadne nie pożądane wiadomości. o2 tak trochę z przymusu, bo tym adresem jestem zalogowany w wielu serwisach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gmail rulez!!! hehe a tak na poważnie używam gmaila prawie od samego poczatku jego istnienia... i nigdy mnie nie zawidł... nie wiedziałem nawet do zeszłego tygodnia ze juz jest ogolnodostepny a nie beta... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować