Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Poczta wirtualna... Która najlepsza? Która najszybsza?

221 postów w tym temacie

Ja to sobie problem załatwiłam inaczej. Mam jedną pocztę na onecie i jedną na interii. I te wszystkie newslettery co sobie zamawiam to raz na jedną pocztę raz na drugą. Gdyby wszystko było na jednej to bym się utopiła :P ale jak piszę DO KOGOŚ to piszę z interii.. bo na onet wolno przychodzą wiadomości choc z drugiej strony jak chce wysłać załacznik to gorzej mi interia działa. Ogólnie lepsze wrażenie robi na mnie mimo wszystko interia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płatna taka jaką ja posiadam to polecam na Interii można wysyłać pliki o wielkości 50MB i ta poczta nie ma ograniczenia na skrzynce więc nie musisz sie martwić o to, że braknie Ci miejsca poza tym nie są dołączane reklamy do maili;)
Jeśli darmowa to polecam gmail;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 22:36, kolektor napisał:

A jakiego antywira masz jeśli można spytać ? Ja mam Avast Home i jeśli chodzi o wirusy to na
razie żadnego nie wpuścił. Ale od spamu to On nawet modułu nie ma :D

Arcavir2006 codzienna aktualizacja bazy wirusów Polska wersja językowa i ma w sobie Firewalla,antyspam,Skaner Rootkit,Szybki skaner i duuużooo innych takich bajerów ;), stronka z skąd można zassać demko tego antywira 14 dniowego to www.arcabit.pl i żeby zainstalować demko trzeba się zarejestrować na stronie tej co podałem. Lub można kupić tego antywira ;) polecam gorąco go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze trafiłem, ale mam takie pytanie:
Czy nowa wersja poczty na o2.pl nie posiada opcji przesyłania wiadomości dalej wraz z załącznikami?
Na starej poczcie, robiłem to bez problemu - a teraz nie dam rady tego zrobić, nie mogę znaleźć takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie.Założyłem sobie pocztę i w nazwie dałem taki znak: _.(bez kropki)Będzie do mnie ktoś dzwonił odnośnie mejla to jak nazwać tą _?

p.s. Prosiłbym nie odpowiadać w stylu: "taka kreseczka na dole":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:54, Master J napisał:

Ja mam takie pytanie.Założyłem sobie pocztę i w nazwie dałem taki znak: _.(bez kropki)Będzie
do mnie ktoś dzwonił odnośnie mejla to jak nazwać tą _?

p.s. Prosiłbym nie odpowiadać w stylu: "taka kreseczka na dole":)


Podkręślnik/podkreska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 18:54, Master J napisał:

Ja mam takie pytanie.Założyłem sobie pocztę i w nazwie dałem taki znak: _.(bez kropki)Będzie
do mnie ktoś dzwonił odnośnie mejla to jak nazwać tą _?

p.s. Prosiłbym nie odpowiadać w stylu: "taka kreseczka na dole":)



to jest tak zwany [M] ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:21, Xlol1 napisał:

> Ja mam takie pytanie.Założyłem sobie pocztę i w nazwie dałem taki znak: _.(bez kropki)Będzie

> do mnie ktoś dzwonił odnośnie mejla to jak nazwać tą _?
>
> p.s. Prosiłbym nie odpowiadać w stylu: "taka kreseczka na dole":)


to jest tak zwany [M] ;]


Hmmm...doprawdy niezwykle zabawna wypowiedź :-> Tym bardziej, że to odpowiedź na post sprzed ponad pół roku, panie archeologu amatorze. Proszę zwracaj uwagę na język i na daty postów, na które odpowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż jesteś moderatorem, nie zgadzam się co do Twoje wypowiedzi. Po prostu stwierdziłem fakty. Być może nie znasz tego określenia, ale pewnie znasz i sama wiesz że tak ludzie na to mówią. A napisałem s.p.e.c.j.a.l.n.i.e. tak żeby nie cenzurować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, mam poczte na wp i musze jutro wyslac maila o 12, ale nie bedzie mnie w domu, czy znacie jakis program online w ktorym moge wprowadzic tekst maila, podac adresata i godzine wysylki tak aby jutro bez koniecznosci wlaczania kompa i w ogole mojej ingerencji mail zostal wyslany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO najlepsza (w tym także najszybsza) usługa poczty wirtualnej to gmail. Wiadomości przychodzą tam wręcz błyskawicznie, a i interfejs jest przyjazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzecz w tym ze ja nie chce zmieniac poczty, pytam o klienta, znalazlem jakis tam program w ktorym mozna ustawic godzine nadania ale komp musi byc wlaczony, zalogowany itd. wiec pytam jeszcze raz; czy zna ktos program, ktory dziala online i na ktory mozna zaimportowac wiadomosc, ustawic date nadania wylaczyc kompa a wiadomosc poleci sobie sama z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Oni pisali tak sobie dla nabicia posta, a nie zeby Tobie pomoc... moze masz komorke z dostepem do netu to bedzie latwiej ;]
Innej opcji nie znam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli znajdziesz serwis oferujący takie usługi, to raczej nieufnie bym do niego podchodził. Aby wysłać maila z twojego konta będzie potrzebował hasła i loginu, a podawanie takich informacji może się bardzo źle skończyć. :) Nie lepiej zostawić włączonego kompa?

@Budo
Dobrze że są jeszcze ludzie którzy nie nabijają sobie postów. ;P Poza tym tu mamy bliźniaczy temat-> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16300&u=107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie jakąś pocztę, która jest w miarę dobra, ale jednocześnie nie zaspamia za bardzo skrzynki. Bo pod tym względem Interia, w której mam aktualnie pocztę, bije chyba wszystko na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam mam pocztę na WP i ta oto poczta nigdy mnie nie zawiodła. Jestem z niej dumny i cieszę się, że nie mam problemów z odbieraniem/wysyłaniem maili jak niektórzy, którzy korzystają z tej formy komunikacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 15:56, Doktor14 napisał:

Poradźcie jakąś pocztę, która jest w miarę dobra, ale jednocześnie nie zaspamia za bardzo
skrzynki. Bo pod tym względem Interia, w której mam aktualnie pocztę, bije chyba wszystko
na głowę...

Ja tam Ci mogę polecić Gmail. Fajnie i łatwo się go obsługuje, reklam w ogóle nie wysyła a miejsca masz pod dostatkiem. Sam korzystam od dawna i zmienić nie myślę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 16:00, Marcinos07 napisał:

...


No właśnie o niem pomyślałem jako o pierwszym, ale się jeszcze poradzić chciałem, czyli Gmail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, nie wiecie może, czy na Interii mają (znowu :|) jakąś awarię? Już od ponad pół godziny bezskutecznie próbuję się zalogować przez www (przez Thunderbirda też nie idzie :/), raz tylko "prawie" mi się udało :/ (zdążyłem jedynie zauważyć, że "klasyczny interfejs" zaliczył kilka zmian - pewnie "przy okazji" coś spierniczyli jacyś "fachowcy" z Interii :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować