Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Poczta wirtualna... Która najlepsza? Która najszybsza?

221 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2008 o 12:57, Blackhand napisał:

Hejka, nie wiecie może, czy na Interii mają (znowu :|) jakąś awarię? /.../


Mają awarię gdyż ja również nie mogę się dostać na swoją skrzynkę na Interii ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca gdzie zadac to pytanie, może tu ktoś będzie wiedział. Chodzi o to, że zapomniałem hasła do poczty na interii, co najciekawsze nie pamiętam odpowiedzi na pytanie, nie podałem nr telefonu ani alternatywnego linku... Poczte zakładałem grubo ponad rok temu i służyła ona do rejstracji na różnych stronach (nie jest to moja główna i prywatna poczta). Czy istnieje jakakolwiek mozliwośc odzyskania hasła do niej? Bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś szansa, żebym odzyskał pewną wiadomość e-mail jeżeli miałem tylko restart windowsa? Czy już jej nie ma? Chodzi mi mianowicie o Outlook Express..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 19:39, Adeq napisał:

Czy jest jakaś szansa, żebym odzyskał pewną wiadomość e-mail jeżeli miałem tylko restart
windowsa? Czy już jej nie ma? Chodzi mi mianowicie o Outlook Express..

No raczej chyba jej już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

przy odbierania/wysylaniu wiadomosci wyskakuje mi taki blad

Konto: ''[nazwa konta]'', Serwer: ''pop3.wp.pl'', Protokół: POP3, Odpowiedź serwera: ''-ERR [SYS] Nieobslugiwany typ autoryzacji. Not supported authentication type.'', Port: 995, Zabezpieczenie (SSL): Tak, Błąd serwera: 0x800CCC90, Numer błędu: 0x800CCC18

konto mam na wp. uzywam poczty Systemu Windows(Vista). Jak to naprawic by moc korzystac spokojnie z poczty? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni nie mogę się zalogować do swojej poczty w Interii. za każdym razem pojawia się napis "Sesja wygasła. Zaloguj się ponownie." Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 14:20, Anjinsan napisał:

Od kilku dni nie mogę się zalogować do swojej poczty w Interii. za każdym razem pojawia
się napis "Sesja wygasła. Zaloguj się ponownie." Wy też tak macie?


Próbowałeś skasować ciasteczka?

@TetraGramaton

Marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:32, szypek26 napisał:

> Próbowałeś skasować ciasteczka?
Odpowiadasz na post z października? o.O


Aaaa, faaak! Spojrzałem tylko na dzień miesiąca i pomyślałem że post jest dzisiejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:55, rob006 napisał:

> Odpowiadasz na post z października? o.O

Aaaa, faaak! Spojrzałem tylko na dzień miesiąca i pomyślałem że post jest dzisiejszy
:D


Spoko, mnie też się tak zdarzyło :). Niemniej dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź. A wina była chyba po stronie Interii, bo po kilku dniach wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 11:12, TetraGramaton napisał:

A więc jednak jakieś są.
Jakie ?


Prawie zerowe. Admin serwera pocztowego mógłby odzyskać tego maila, ale pewnie nawet nie zainteresuje się twoją osobą, szczególnie jeśli korzystasz z darmowej poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 12:01, Witcher1990 napisał:

Czy wam też ostatnio przychodzi tyle spamu na o2? Codziennie usuwam jakieś 9-10 wiadomości;o


Jak wchodziłem często to spamu było dużo. Teraz jakimś cudem mimo że, wchodzę raz na tydzień mam go tyle samo co średnio po jednym dniu. Poza tym pojawiła się opcja płać za brak reklam ,więc może chcą nas zarzucić nimi żebyśmy zaczęli korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 12:01, Witcher1990 napisał:

Czy wam też ostatnio przychodzi tyle spamu na o2? Codziennie usuwam jakieś 9-10 wiadomości;o

Nie mam poczty na o2, tylko na gmailu, ale w ostatnim tygodniu zaobserwowałem znacznie szybsze zapełnianie się "kosza" na spam. W ciągu tygodnia przyszło do mnie około 100 wiadomości spam : O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 12:01, Witcher1990 napisał:

Czy wam też ostatnio przychodzi tyle spamu na o2? Codziennie usuwam jakieś 9-10 wiadomości;o


Podobnie jak Budyn mam konto na gmailu i na nadmiar spamu nie narzekam. Wcześniej korzystałem z o2, jednak ilość spamu, w tym reklam przesyłanych przez o2 mnie przerażała i założyłem sobie nową pocztę z przekierowywaniem wiadomości na nowy adres. Anty-spam gmaila, jak dla mnie, jest po prostu rewelacyjny i wszystkie ''śmieci'' z o2 lądują tam, gdzie ich miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z O2, i WP ;)

Ogółem przyjemnie się z nich korzysta, prosty i funkcjonalny interfejs , dużo miejsca na Wiadomości ;)
Pomoc Techniczna szybko reaguje na zgłoszenia ;)
Mało Awaryjne. ;P

Konta zakłada się dosyć szybko. [szczególnie na O2 starczy na to minuta lub dwie i konto jest :D ] ;)

PoZdRo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio koledzy mnie chyba w jajo robią (raczej na pewno), ale chciałem się dowiedzieć: posiadanie więcej niż jednego konta na gmail jest darmowe prawda? Nie ma opcji, żeby to było płatne, nie? :D W ogóle chyba w każdej innej domenie można mieć więcej niż jedno konto za darmo, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować