Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Poczta wirtualna... Która najlepsza? Która najszybsza?

221 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 17:31, Mysterum napisał:

Ostatnio koledzy mnie chyba w jajo robią (raczej na pewno), ale chciałem się dowiedzieć:
posiadanie więcej niż jednego konta na gmail jest darmowe prawda? Nie ma opcji, żeby
to było płatne, nie? :D W ogóle chyba w każdej innej domenie można mieć więcej niż jedno
konto za darmo, prawda?


Możesz mieć ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle i to już ze 3 lata będzie jak trzymam się poczty na google.Jest całkiem łatwa w obsłudze i pojemność nie jest najgorsza a do tego sprawnie i szybko się włącza i do tego nie ma tak jak w przypadku innych,dajmy na to z grami po których to na klucz czasami trzeba czekać parę godzin a na gmail''u zawsze mi natychmiastowo przychodziło,nie wiem może to jest jakaś zależność inna która za to odpowiada,ale google-poczta jest dla mnie najbardziej komfortowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 10:01, Witcher1990 napisał:

No przecież to jest chore 27 wiadomości z 2-3dni ;o SYF! A ja miałem zamiar się tam przerzucić
całkowicie z interii


Hmm to twoje nowe konto? Ja mam dwa jedno 5 letnie i drugie nowe. Na nowe też tyle syfu przychodzi ale na stare z 10 razy mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:03, qrex napisał:

> No przecież to jest chore 27 wiadomości z 2-3dni ;o SYF! A ja miałem zamiar się
tam przerzucić
> całkowicie z interii

Hmm to twoje nowe konto? Ja mam dwa jedno 5 letnie i drugie nowe. Na nowe też tyle syfu
przychodzi ale na stare z 10 razy mniej.

Nie mam je już chyba rok;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:28, Witcher1990 napisał:

Nie mam je już chyba rok;|


No to nie wiem dlaczego. Może jakis filtr załóż ale zrezygnuj bo utoniesz w tym spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz gmaila i jestem bardzo zadowolony bo jest zero spamu, po prostu ŻADNYCH reklam.

Z o2 jest tak, że im więcej zainteresowań zaznaczysz tym więcej reklam będziesz dostawał. Jest tam jakiś patent na zero reklam, ale nie pamiętam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 22:35, qrex napisał:

> Nie mam je już chyba rok;|

No to nie wiem dlaczego. Może jakis filtr załóż ale zrezygnuj bo utoniesz w tym spamie.

Im chyba o to chodzi żeby wykupić za 10zł ten ich antyspamowy i dlatego tyle wysyłają;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2010 o 10:01, Witcher1990 napisał:

No przecież to jest chore 27 wiadomości z 2-3dni ;o SYF! A ja miałem zamiar się tam przerzucić
całkowicie z interii


Witamy na o2, mój kumpel ma tak samo xD
Ja mam jedną skrzynkę na wp.pl od ładnych paru lat (od kiedy mam internet) i przychodzi mi spamu w zasadzie zero, a reklam 0-3 maile dziennie. Także jestem happy, ale poczta mogłaby chodzić szybciej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2010 o 10:21, Budo napisał:

Witamy na o2, mój kumpel ma tak samo xD
Ja mam jedną skrzynkę na wp.pl od ładnych paru lat (od kiedy mam internet) i przychodzi
mi spamu w zasadzie zero, a reklam 0-3 maile dziennie. Także jestem happy, ale poczta
mogłaby chodzić szybciej :/

Dzisiaj rano wywaliłem 10wiadomości a dopiero wczoraj usunąłem wszystko;o Wcześniej wchodziłem raz na tydzień wywaliłem z 10 i git. Teraz byłoby tego z 50;o Dobrze, że jest interia tam nie przychodzi tyle spamu ale skrzynkę mam już kilka lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam poczte hotmail na msn.com / msn.pl to jest microsofta o ile sie nie myle.
Dziwie sie ludzia ktorzy narzeaja na spam/reklamy majac poczte na onecie/wp/o2
hotmaila mam od okolo roku i nie dostalem ANI JEDEN WIADOMOSCI REKLAMY BADZ SPAM :)
na dodatek wszystko tam jest przejrzyste i ladne, zdecydowanie najlepsza poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 15:52, Burszurasek napisał:

A ja polecam o2. Wszystkie maile aktywacyjne i jemu podobne, otrzymuję kilka sekund po
ich wysłaniu. ;D


jak mozna polecac o2 ?
przeciez tam jest taki bajzel ze to sie w glowie nie miesci, czy w ogole miales do czynienia z innymi pocztami niz o2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2010 o 15:54, the_bishop napisał:

jak mozna polecac o2 ?
przeciez tam jest taki bajzel ze to sie w glowie nie miesci, czy w ogole miales do czynienia
z innymi pocztami niz o2 ?


Miałem, o2 jak dla mnie bije na głowę onet, interie, wp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie logujesz przez o2.pl to jest bajzel. Ale juz na podstronie poczta.o2.pl tego na szczescie nie ma... Co nie zmienia faktu, ze o2 przysyla mase spamu (wszak z tego kupe kasy maja;)), dlatego zaczalem ostatnio korzystac tez z oferty Google. ZERO! Spamu! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować