Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Poczta wirtualna... Która najlepsza? Która najszybsza?

221 postów w tym temacie

poszukaj moze jakichs programow blokujacych wyswietlanie reklam... albo od razu polec je gmaila. Jest szybki miejsca wystarczajaco duzo, nawet jakby potrzebowala do p2m, no i co najwazniejsze nie ma reklam ani spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z pocztą wp: Mam wszystkie maile przeczytane, a mimo to, na karcie pojawia się ciągle" 1 nowa", o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 09:04, Harrolfo napisał:

Cześć, mam problem z pocztą wp: Mam wszystkie maile przeczytane, a mimo to, na karcie
pojawia się ciągle" 1 nowa", o co chodzi?


Moze coś zalega w spamie (jeśli coś tam takiego jest), albo w koszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 09:04, Harrolfo napisał:

Cześć, mam problem z pocztą wp: Mam wszystkie maile przeczytane, a mimo to, na karcie
pojawia się ciągle" 1 nowa", o co chodzi?

Też tak mam jeśli mam nieusuniętą i nieprzeczytaną wiadomość w SPAMie albo w koszu. Wyrzuć śmieci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 11:22, Harrolfo napisał:

SPAM - 0/10
Kosz - 0/0
1 nowa wiadomość... <grr>
Co poradzicie?

Tak się sprawy mają... Cóż, chyba nic nie poradzę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo 500spamów ;o Ale co mnie już na prawdę irytuje na tym o2? Chodzi o to, że na Mozilli najczęściej nie mogę przeczytać tych wiadomości (pokazuje się przez 1sek co przyszło i wszystko znika ;o) dlatego korzystam z opery. Czy wy też tak macie? Dodam, że nawet teraz jak pobrałem najnowszą wersję Firefoxa problem nadal jest...

20100316200757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam pocztę wp oraz gg.
Wp fajna tylko szkoda ze jak pisze do znajomych ktorzy maja na gmail to zawsze do spamu dochodzi wiadomosc i niektorzy nie sprawaja spamu wogole..... Poczta gg - nowa poczta bardzo fajna :) mam nawet ciekawa nazwe tej poczty bo zalozylem konto w dzien powstania jej '''' allegro.pl@gg.pl''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś można powiedzieć, że na Onet nie można liczyć...
Portal działa, ale gdy się chce wejść na pocztę to wyświetla się komunikat:

Poczta.onet.pl jest chwilowo niedostępna z przyczyn technicznych. Przerwa ma związek z zagrożeniem powodziowym w Małopolsce i w Krakowie.
Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem tego problemu i mamy nadzieję, że już wkrótce znów będziemy online.
Zapraszamy na stronę główną Onet.pl.
Przepraszamy za utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa konta na gmail i polecam wszystkim. Szczególnie, że to konto można połączyć z youtobe, picasem i innymi fajnymi bajerami. Kiedyś miałem tez na yahoo, ale g mail bardziej mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 20:09, Witcher1990 napisał:

Standardowo 500spamów ;o Ale co mnie już na prawdę irytuje na tym o2? Chodzi o to, że
na Mozilli najczęściej nie mogę przeczytać tych wiadomości (pokazuje się przez 1sek co
przyszło i wszystko znika ;o) dlatego korzystam z opery. Czy wy też tak macie? Dodam,
że nawet teraz jak pobrałem najnowszą wersję Firefoxa problem nadal jest...


pobierz program pocztowy, nawet jak strona nie działa to łączy się bezpośrednio z serwerem jet z tym chwilę ustawiana ale potem jak wszystko trafia do odpowiedniego folderu to jest super,


ja osobiście polecam pocztę na Hotmail, z sługi Windows live, home.live.com, jest masa dodatków w postaci internetowego dysku 25 GB i nie ma wcale spamu Jeszce mniej niż na g mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2010 o 18:19, kindziukxxx napisał:

pobierz program pocztowy, nawet jak strona nie działa to łączy się bezpośrednio z serwerem
jet z tym chwilę ustawiana ale potem jak wszystko trafia do odpowiedniego folderu to
jest super,


ja osobiście polecam pocztę na Hotmail, z sługi Windows live, home.live.com, jest masa
dodatków w postaci internetowego dysku 25 GB i nie ma wcale spamu Jeszce mniej niż na
g mailu.

Jak na razie się uspokoiło i wszystko działa ładnie na mozilli choć przez dłuższy czas była kiszka... A co do programu to pewnie MS Outlook się nadaje? Jednak nigdy nie korzystałem, nie mogę się do czegoś takiego przekonać pomimo, że nawet siostra mnie namawiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.05.2010 o 23:05, Witcher1990 napisał:

Jak na razie się uspokoiło i wszystko działa ładnie na mozilli choć przez dłuższy czas
była kiszka... A co do programu to pewnie MS Outlook się nadaje? Jednak nigdy nie korzystałem,
nie mogę się do czegoś takiego przekonać pomimo, że nawet siostra mnie namawiała...


ja używam Thunderbirda, i muszę przyznać że działa całkiem sprawne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam poczta na interii dziś? Ani klientem, ani przeglądarką nie mogę się połączyć... Chociaż jeszcze rano wszystko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też dostajecie SPAM od niejakiego Alexandra Smitha? Wkurza mnie, bo już 2 dzień z rzędu przysyła jakieś głupoty. Przelotnie zobaczyłem o co w tym chodzi. Coś o zarabianiu, wakacjach i dolarach. Groźne to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie sytuacje, że ktoś podchodzi do ciebie na ulicy z taką ofertą? Realne? Jak dla mnie nie.
Jak widać są tacy ludzie którzy nagminnie wykorzystują dobrodziejstwa internetu.

Co do poczty:
Po onecie, interii,wp... gmail trzyma się najdłużej(ponad 2 lata na 2,5 z możliwych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 20:18, Czarek188 napisał:

Czyli spam. Ale pozostaje pytanie czy groźny. Da radę jakoś przeskanować pocztę na onecie?

Póki nie otwierasz załączników, to NIC w mailu nie ma prawa być groźne, chyba, że to mail o wściekłych niedźwiedziach i piraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować