Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Poczta wirtualna... Która najlepsza? Która najszybsza?

221 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2011 o 20:32, Czarek188 napisał:

Czyli jak tylko otworzyłem żeby przeczytać wiadomość to nic nie będzie?

Tak. Sam lubię czasem czytać spam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, kamień z serca. Już kij z kompem, formata można zrobić. Ale dokumenty rodziców.... Ajjj lepiej nie myśleć, że mogły ulec skradzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 20:46, Czarek188 napisał:

Uff, kamień z serca. Już kij z kompem, formata można zrobić. Ale dokumenty rodziców....
Ajjj lepiej nie myśleć, że mogły ulec skradzeniu...

Jeśli ich tam nie wpisywałeś, to kto miałby je ukraść? Ninja z dachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2011 o 20:46, Czarek188 napisał:

Uff, kamień z serca. Już kij z kompem, formata można zrobić. Ale dokumenty rodziców....
Ajjj lepiej nie myśleć, że mogły ulec skradzeniu...

A nie zrobiłeś kopii zapasowej? Ostatecznie płytka CD dużo nie kosztuje... raz na kwartał mógłbyś zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 20:54, kuba9876543210 napisał:

Znacie adresy, gdzie mozna rejestrowac skrzynki pocztowe, gdzie nie ma CAPTCHA?


Raczej nikt poważny takiego czegoś nie oferuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 19:50, rob006 napisał:

> Znacie adresy, gdzie mozna rejestrowac skrzynki pocztowe, gdzie nie ma CAPTCHA?
Raczej nikt poważny takiego czegoś nie oferuje...


Wiem, ale szukam, moze mozna znalezc jeszcze? Ulatwiloby to troche zycie :P Pojemnosc nie ma dla mnie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 19:57, kuba9876543210 napisał:

Wiem, ale szukam, moze mozna znalezc jeszcze?


Szczerze to wątpię - taka poczta od razu zostałaby zasypana przez boty, a to praktycznie koniec. Może znajdziesz jakiś amatorski serwer pocztowy, ale to musiałbyś mieć sporo szczęścia żeby na taki trafić. Nie wiem po co ci to, ale mógłbyś pokombinować coś z aliasami, albo samemu postawić jakiś serwer, jeśli zleży ci na dużej ilości kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 14:21, rob006 napisał:

Szczerze to wątpię - taka poczta od razu zostałaby zasypana przez boty


Wlasnie po to takiej poczty potrzebuje ;] nie potrafie tego obejsc, ani nie stac mnie, zeby komus za to placic.

Dnia 07.02.2011 o 14:21, rob006 napisał:

Może znajdziesz jakiś amatorski serwer pocztowy, ale to musiałbyś mieć sporo szczęścia żeby na taki trafić. Nie > wiem po co ci to, ale mógłbyś pokombinować coś z aliasami,
albo samemu postawić jakiś serwer, jeśli zleży ci na dużej ilości kont.


To niestety odpada; reszta domownikow nie zgodzi sie, zeby serwer chodzil 24h/7d.. sam juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla posiadaczy gmaila, dorwane w sieci:
"Bujanie w chmurach - w podwójnej przenośni. Spora część użytkowników skarży się, że nie mogła uzyskać dostępu do usługi Gmail. Gdy możliwe już było zalogowanie się, użytkowników zaskoczył widok "zresetowanych" kont.
Pechowi użytkownicy usługi Google donoszą, że stracili wieloletnią korespondencję wraz z załącznikami i logami z Google Chat. Status kont Gmail miał zostać cofnięty do momentu "zaraz po założeniu" - pechowcy otrzymali nawet od Google wiadomości e-mail, z powitaniem dla nowych użytkowników.
Szacuje się, że problem mógł dotknąć około 150 tysięcy kont.
Google wydało już kilka komunikatów w tej sprawie, z czego ostatni brzmi dość... abstrakcyjnie: "Usługa Google Mail została już przywrócona dla niektórych użytkowników. Oczekujemy rozwiązania dla reszty użytkowników w najbliższej przyszłości. Proszę wziąć pod uwagę, że podane ramy czasowe są orientacyjne i mogą ulec zmianie."."

Ktoś pochwali się utratą? ;) Mi z dwóch wszystko zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 22:21, PolishWerewolf napisał:

Nie widziałem podobnego tematu więc zakładam.

Która z obecnie dostępnych poczt mailowych jest według Was najlepsza?? Dlaczego tak uważacie??
Na jakiej podstawie opieracie swoje poglądy?? Ktoś Was zachęcał do założenia skrzynki
na danym serwerze, czy z własnej inicjatywy??


KEMI.PL ciekawa alternatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest jakaś poczta, w której można ustawić, że tylko jedna osoba może usuwać wiadomości itp ? Mamy pocztę na kierunku, lecz jakiś ktoś nagminnie usuwa najważniejsze wiadomości a poczta, to najszybszy dla nas sposób aby komunikować się z wykładowcami. Ktoś ma jakiś pomysł ?
Darmowe forum przerabialiśmy i nie zdało egzaminu. Jakaś poczta lub coś innego. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na poczcie wp.pl ustawić żeby wiadomości z folderu kosz nie usuwały się codziennie? bardzo mnie to wkurza, chciałbym ustawić żeby co 30dni się usuwały, szukałem w opcjach, ale nie mogę nic znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam (a raczej miałem) konto pocztowe na wp.pl od wielu lat. W sobotę okazało się, że nie mogę się zalogować, cały czas odrzuca moje hasło jako nieprawidłowe. Jestem na 100 % pewien, że wpisuję poprawne hasło. Nie wiem dlaczego nie działa mi opcja zresetowania hasła przez telefon (pobiera 4 zł mimo wszystko) bo z tego co pamiętam miałem to ustawione. Dodatkowo nie przyjmuje mojej odpowiedzi na pytanie pomocnicze przy odzyskiwaniu hasła. Co mogę jeszcze zrobić aby uzyskać z powrotem dostęp do konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę przycichł, ale jak najbardziej aktualny. Planuję rozstanie z Gmailem i szukam dobrej alternatywy. Wielkość nie ma znaczenia. Brak (lub niewielka ilość) autospamu jak najbardziej wskazany. Mam jeszcze stare konto na o2, ale ciut za dużo syfu mi przysyłają. No i bez jakiś wsiurskich adresów, typu *@sweet.cukiereczek.pl :) Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako że nie odpowiada mi polityka Interii oraz moja skrzynka mocno pogrążyła się w spamie i nie pomagają unsubscribe''y, zaczynam się zastanawiać nad przesiadką. Wszędzie czytam, że GMail jest najlepszy, ale pod względem czytelności bardziej przypadło mi do gustu Yahoo Mail. Co sądzicie o tej poczcie? Czy nie tam zbyt wiele spamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yahoo rzeczywiście wygląda przyjemniej ale ze spamem nie jest różowo gdyż co jakiś czas przychodzi mail bezpośrednio od nich z wyselekcjonowaniem "najciekawszych" newsów. Tyle dostajesz już na starcie, dodatkowo zdaje się że nie ma języka polskiego w opcjach językowych skrzynki. Gmail wygląda jak wygląda niemniej jest bardziej funkcjonalny - maile będą umieszczane w odpowiednich kategoriach tematycznych, w yahoo również można tak robić z tym że maile i tak początkowo są w jednej zbiorczej kategori. Spam jeżeli przychodzi to tylko ze stron na których założona jest subskrypcja, także jak ktoś oczekuje na maila to warto spam sprawdzać. Gmail>yahoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować