Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Poczta wirtualna... Która najlepsza? Która najszybsza?

221 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 08:59, Maker3 napisał:

W onecie i interii jest to usługa płatna, natomiast w o2 pocztę można przekierować tylko na inne konta w o2


tylko na o2? ja bez problemu przekierowałem sobie pocztę z o2 na Gmaila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:53, cinus` napisał:

> W onecie i interii jest to usługa płatna, natomiast w o2 pocztę można przekierować tylko
na inne konta w o2

tylko na o2? ja bez problemu przekierowałem sobie pocztę z o2 na Gmaila ;)

O popatrz, dzięki że mi przypomniałeś o takiej możliwości, zapomniałęm zupełnie, że mogę przekierować z o2 na gmaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:53, cinus` napisał:

> W onecie i interii jest to usługa płatna, natomiast w o2 pocztę można przekierować tylko
na inne konta w o2

tylko na o2? ja bez problemu przekierowałem sobie pocztę z o2 na Gmaila ;)

masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poczte z o2 skonfigurowaną do Outlock Expres wszystko dzila okej ale gdy przychodząmi newsy z CDP o nowych grach i odbieram poczte prze OE to zdjec mi nie pokazuje. Powiedźcie mi co trzeba zrobic lub skonfigurowac zeby mozna było zdjecia ogladac w wqiadomosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem kont sporo, potem miałem pocztę pocztę.fm, teraz mam home.pl i gmaila - od zawsze używam tylko webmaili (tak mi wygodnie) i nie znalazłem nigdy nic lepszego niż gmail... nawet z home''a już nie kożystam (mimo że znów opłaciłem)... po prostu gmail jest lepszy...

przynajmniej dla mnie, bo wydaje mi się że przy obsłudze przez powiedzmy eudorę czy thunderbirda nie miałoby to takiego znów znaczenia... choć gmail ma doskonały filtr antyspamowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak u ciebie wyglada problem spamu na home.pl ? ja dostawalem nawet do 20 maili tego typu tygodniowo a Ty ?

jak chce przeslac cos duzego to zawsze mozna sobie zalozyc konto testowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 09:00, morthi napisał:

jak u ciebie wyglada problem spamu na home.pl ?
ja dostawalem nawet do 20 maili tego typu tygodniowo a Ty ?


home.pl nie ma ŻADEGO antyspamu, a jakby mój adres nie został podany parę razy publicznie (nie mam na to wpływu) to nie dostał bym ani jednego maila spamu... po prostu boty mnie znalazły... O_o

na gmailu w sumie sytuacja jest ta sama, tylko że filtr puszcza max jednego maila na tydzień... ^^

Dnia 12.08.2006 o 09:00, morthi napisał:

jak chce przeslac cos duzego to zawsze mozna sobie zalozyc konto testowe :P


jak chcę przesłać coś dużego to kożystam z:
yousendit.com (jednorazowe pobranie)
rapidshare.de
megaupload.com
uploading.com

etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze jest antyspam :D w pelni komercyjny system :) ktory filtruje wiekszosc rpzesylek :) uzyskalem informacje ze wiekszosc to znaczy 85-90% :) a w moim przypadku system filtrowak okolo 60% a reszta trafiala na moja skrzynke :D a oni nic z tym nie robili

teraz czekam coby mi laskawie pieniadze oddali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 14:02, morthi napisał:

teraz czekam coby mi laskawie pieniadze oddali...


e? o czym ty mówisz? jaki antyspam i pieniądze za co? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 14:27, Valed napisał:

www.konin.lm.pl

Bez udziwnień :D I się sprawdza.


Sorki za OT
O w morde, gramowicz z konina i do tego brygadzista :P

Ja też polecam gmail, używam od niedawna, ale jestem zachwycony. A miałem już na wp,onecie,neostradzie,o2 i gdzieś tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem nieco o swoich doświadczeniach z pocztą... Onet.pl - używałem przed laty, nie spodobała mi się, bardzo kiepska. Może teraz coś się zmieniło, aczkolwiek wątpię. Wp.pl - miałem (nie)przyjemność widzieć, jak korzystają z niej znajomi. Nawet nie próbowałem zakładać sobie tam konta (dobre, gdy chce się pograć w gry online ;) ). Interia.pl - tu jest nieco lepiej. Ma jednak zawiechy, czasami za długo łączy się z serwerem. Choć przyjazny interfejs, jednak nie polecam :P o2.pl - proste w wyglądzie, ale nadrabiające działaniem. Polecam, jeśli nie wybierzesz... gmail.com - osobiście mój faworyt. Miły dla oka wygląd, sortowanie wiadomości w wątki, duża pojemnośc (blisko 2,8 GB). I co w nim lubie, to fakt, że skutecznie zastępuje program pocztowy, więc nie trzeba się martwić i kopie zapasowe, pady itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim faworytem jest Gmail. Wszystko ładnie i fajnie pousadzane. Dobry antyspam(nie dostałej jeszcze ani jednego!), awatary, statusy, archiwizaja - to wszysko bardzo umila korzystanie z tej właśnie skrzynki ;). Moim zdaniem lepszej skrzynki nie ma ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować