Zaloguj się, aby obserwować  
Wilkv

Poczta wirtualna... Która najlepsza? Która najszybsza?

221 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2005 o 17:19, Mieszko napisał:

Najlepsza poczta z jakiej korzystałem kiedykolwiek to gmail.com. Jest szybka, ma świetny interfejs www, możliwość
tworzenia tzw "labels" i nadawania ich wiadomościom ręcznie, a także automatycznie dla nowoprzychodzącej poczty, zero reklam,
spora pojemność (>2.5 GB), automatyczne zapamietywanie przez skrzynke wszelkich adresow e-mail, według mnie ma tylko
jedną wadę funkcjonalną... mianowicie przy załączaniu plików do wiadomości nie jest pokazywany żaden postęp procesu załączania
jesli dodam załączniki i zacznę pisać treść wiadomości, to zwykle nim skończe pisać załączniki są już na serwerze i załączone
do wiadomości, gorzej jeśli chce wysłać pustą wiadomość z załączonymi jakimiś plikami, wówczas załączanie trwa dość długo
i nie moge obserwowac ile jeszcze bedzie to trwalo.


Ale jeżeli używasz jakiegokolwiek lepszego klienta poczty to z tym nie masz żadnych problemów, dodajesz załącznik, piszesz sobie, klikasz na wyślij i czekasz aż wyśle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poczta.fm, gmail i kalisz.mm.pl

poczta.fm moja pierwsza i nawet niezła
gmail.com co ja bedę więcej mówił
kalisz.mm.pl - 100 mega na konto, 100 megowe załączniki, tylko komu ja taki wyślę :) no i ma minus, można założyć tylko gdy jest się abonentem kaliskiej kablówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 17:19, Mieszko napisał:

i o2.pl (zwłaszcza dla nieznających języka angielskiego)


nie wiem jak w yahoo, ale w gmailu mozna zmienic jezyk na polski, wiec problemu dla nieznajacych angielskiego w tym przypadku nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie onetową. Ponieważ ta nowa wersja poczty jest bardzo wygodna i profesjonalna. Nawet płatne nie są tak fajne jak zwykła bezpłatna onetowa którą mam, a mam też płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

onet jeswt w porządku... za darmo masz 250 mega na wiadomości, 10 mega na list... Możesz sobie wybrać krótki, wygodny adres... *@op.pl
Mam konto na onecie i spamu jakoś nie dostaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pocztę płatną na home.pl - z darmowych korzystam z wp.pl -powiem wprost nędza cinki antyspam mało opcji. Nioe chcę robić negatywnej reklamy ale miałem przez rok płatną pocztę na wp.pl i też były problemy - zresztą sami się przyznali i za darmo przedłużyli mi płatną o 2 miesiące (bo bły przerwy itd itd)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:58, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ja jestem zadowolony z konta na www.o2.pl. Wp jest bardziej zabugowane, ale opłaca się miec obie srzynki bo są problemy
z wysyłeniem między nimi maili


Jak zabugowana? Co to znaczy?
W ogóle nie zgadzam sie ze stwierdzeniami że wp jestr kiepską pocztą. Mam jeszcze konta yahoo i o2.pl, ale wg mnie odpadają, ze względu na o wiele mniejszą czytelność. Wp ma świetne zabezpieczenia antyspamowe i możliwość oznaczania źródła jako spam i blokady- to naczy, jeśli dostaniesz jakiegoś mejla załóżmy "safety pills" (tak jak ja dostawałem pare razy) oznaczasz to jako spam i już nigdy Ci takie cuś nie przyjdzie. Oprócz tego skrzynka jest wielka, nie wiem jaki jest romzmiar mejla, ale dostawałem już paręnaście mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 10:16, Budo napisał:

> Ja jestem zadowolony z konta na www.o2.pl. Wp jest bardziej zabugowane, ale opłaca się miec obie srzynki bo są problemy

> z wysyłeniem między nimi maili

Jak zabugowana? Co to znaczy?


To znaczy, że np na o2 maili nie wysyła, i że z niektórych gier na nią arkusze nie przychodzą

Dnia 30.11.2005 o 10:16, Budo napisał:

W ogóle nie zgadzam sie ze stwierdzeniami że wp jestr
kiepską pocztą. Mam jeszcze konta yahoo i o2.pl, ale wg mnie odpadają, ze względu na o wiele mniejszą czytelność. Wp ma
świetne zabezpieczenia antyspamowe i możliwość oznaczania źródła jako spam i blokady- to naczy, jeśli dostaniesz jakiegoś
mejla załóżmy "safety pills" (tak jak ja dostawałem pare razy) oznaczasz to jako spam i już nigdy Ci takie cuś nie przyjdzie.
Oprócz tego skrzynka jest wielka, nie wiem jaki jest romzmiar mejla, ale dostawałem już paręnaście mega.

na o2 masz 1 GB i małe szanse, że go wykorzystasz:). A ja nie ówiłem, ze o2 słaba jest, tylko, ze mi bardziej leży o2. A czytelność zależy od osobistych upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2005 o 11:48, Alexei Kaumanavardze napisał:

> > > Jak zabugowana? Co to znaczy?

To znaczy, że np na o2
maili nie wysyła, i że z niektórych gier na nią arkusze nie przychodzą


Hmm, nigdy sie z tym nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam nie lubić gmaila. Nieprzychodzą do mnie maile :( np. z pomocy technicznej cd-projektu czy ArenaNET. Wracam chyba do poczty.fm tam nie było żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie jakąs pocztę bezpłatną pocztę, która umożliwia przekierowanie wiadomości na iny adres.

W onecie i interii jest to usługa płatna, natomiast w o2 pocztę można przekierować tylko na inne konta w o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie gmail :) przez dlugi czas bylem abonentem najwiekszego i najdrozszego sprzedawcy skrzynek w polsce czyli home.pl jednak uilosc spamu (20 i wiecej tego typu maili tygodniowo) ktore trafialy na moja skrzynke skutecznie mnie zniechecily i dlatego odradzam zakladanie konta w tym serwisie...

no chyba ze ktos lubi za 50 zl + vat otrzymywac wiecej reklam niz na 3-4 darmowych kontach razem wzietych :D
pomoc techniczna Home.pl powiedziala ze oni nie sa w stanie lepiej zabezpieczyc mojej skrzynki bo...bo nie :D i juz :D

omijajcie szerokim lukiem home.pl :) gmail jest bardzo wygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:02, morthi napisał:

omijajcie szerokim lukiem home.pl :) gmail jest bardzo wygodny :)

Na to co ci przysyłają to akurat nie masz wpływu czy to będzie home.pl czy gmail.com. Gmail ma za to rewelacyjny filtr antyspamowy i jak do tej pory działa mi świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam od niedawna pocztę na GMailu i jestem z niej zadowolony. Niczego nie muszę kasować, jest wygodny, prosty w obsłudze. Kiedyś urzywałem konta na o2.pl ale denerwowały mnie banery reklamowe. Na GMail tego nie ma. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano wlasnie filtr antyspamowy ma bardzo duze znaczenie - a home.pl chwali sie ze maja w pelni komercyjny filtr :D za ktory placisz:D wiec skoro placisz to wymagasz nieprawdaz ?:) a wymaganie od nich by filtr za ktory zaplaciles jest nierealne gdyz oni nie potrafia tego zrealizowac wiec wyciagaja od ciebie tylko kase nie oferujac nic w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować