Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne uderzenie serii eXtra Klasyka neXt!

148 postów w tym temacie

własnie na to czekałem kiedy będzie SWAT 4 za 20zl w EKN napewno kupie! a i te oddzielne dodatki do NVN bardziej się oplacaja! podstawowa + dwa dodatki + kingmaker = 59 97 a za wszystkie razem placisz 59 99 to co to za narzekanie(widzialem w jakims poscie ...."po co sprzedawac wszystkie dodatki oddzielnie"..... ale tu nie chodzi o cene tak wlasnie jest lepiej ktos kupil podstawowke za 19 przeszedl juz to kupuje dwa dodatki a potem Kingmaker, Witch''s Wake i ShadowGuard (a co do dodatkow najbardziej podobaly mi sie SG i K)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 15:42, rob300i napisał:

A ja się dość zawiodłem na tym rzucie :-(. Liczyłem na Winter Assault. Nierozumiem czemu nie
dali tego dodatku skoro są dodatki do gothica i NWN...


Kwestie kontraktowe zależne w 100% od THQ powie że byłw planie i jest jeszcze szansa że się pojawi już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A walczycie nadal o Baldur''sy, Icewind''y i Planescape? To chyba najbardziej oczekiwana gra w reedycji bo już praktycznie nigdzie nie można kupić nowego egzemplarza za normalną cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:16, Sth`Devilish napisał:

> > Nienawidzę was za dodanie NWN+SoU+HotU do NXK :( Teraz to już w ogóle sie nie pozbędę

> mojego
> > wydania diamentowej edycji :(
>
> Ale czy to czasami nie jest tak że sprzedawane są jedynie dodatki bez podstawki ?

Hmm mój błąd, nie przyjrzałem się :) Faktycznie są to tylko dodatki bez samego NWN.


Ale sam NWN jest dostępny w XKN osobno ... w czym jest problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:29, Zebek napisał:

Hmmm
Fajnie bylo rozmawiac o tym co mialoby sie ukazac
A teraz powiem tak jesli sa dodatki do ktorych potrzebne sa pelne wersje (to juz jest przesada
Np NWN jaki jest sens kupowac 2 razy dodatki jak pewnie wiekszosc ludzi kupila juz NWN Diamentowa
kolekcje


Uwierz mi ze jest sens, bardzo duzo ludzi kupilo NWN w XKN i narzekalo na brak mozliwosci dokupienia samych dodatkow wlasnie dla nich sa HOU, SOU i KM w tej edycji, po to zeby mogl isobie uzupelnic kolekcje, jesli nie chca kupowac osobno mogaz kupic NWN DE w NPK i miec problem z glowy.. jednym slowem kazdy w tej chwili moze miec taki wariant jaki mu najbardziej odpowiada.

Dnia 16.02.2007 o 19:29, Zebek napisał:

Dodatek do G2 ok ale ciagle czlowiek moze nie miec podstawki


Ma ja w XKN

Dnia 16.02.2007 o 19:29, Zebek napisał:

Nie podoba mi sie to za bardzo

Tak kupie King Makera do NWN
Ale reszta jak dla mnie bez szalu i niepotrzebnej egzaltacji

Pozdrawiam Wszystkich fanow serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:21, Nikt634 napisał:

O boże !! jak ja tego nienawidze!!! dawac podstawowe wersjie bez dodatków.... kto to wymyślił
... czy w zespole cd-projekt siedza tacy ludzie jak w polityce naszej!!?>


Jestem w zespole np. ja i kilak innych zacnych postaci i porownywanie nas do politykow to niezla potwarz dodam ze nie zasluzona dalismy graczom wszytskie mozliwe opcje, caly zestaw razem (NWN w NPK) i zestaw w dowolnej konfiguracji w XKN ( podstawka + dodatki, podstawka, podstawka + dodatki + KM) rozumiem ze to zle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:45, Mistic napisał:

A walczycie nadal o Baldur''sy, Icewind''y i Planescape? To chyba najbardziej oczekiwana gra
w reedycji bo już praktycznie nigdzie nie można kupić nowego egzemplarza za normalną cene.


Tak obie pozycje sa ciagle na celowniku i polowanie traf a nikt nie sklada jeszcze broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:51, ADM89 napisał:

Dobrze że XKN się rozwija, to moja ulubiona tania seria, juz widze SWAt na moim dysku..


Oj rozwinie sie wtym roku rozwinie..bedzie jeszcze kilka niespodzianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze sie skusze na noc kruka (ale dopiero wtedy kiedy przejde podstawke), swat 4 hmm, gralem nudna gra, no typowy symulator jednostek swat, wole css

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:52, migem napisał:

Tak obie pozycje sa ciagle na celowniku i polowanie traf a nikt nie sklada jeszcze broni :)


A czy w przypadku zdobycia praw do kolejnych reedycji to te tytuły pojawią się w Nowej PK bądź XKN? Chciałbym wiedzieć wcześniej, żeby napisać liścik błagalny o reedycje niezwiązaną z żadną serią wydawniczą, moim zdaniem tak wielkie tytuły (nawet zdobywcy wielu nagród zarówno dla twórców jak i dla was jak sądze ;-) ) zasługują na naprawde, nawet droższe wydanie niż tańsze serie PK i XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)Popieram gorąco pomysł wydania BG + ID + P:T poza seriami wydawniczymi. Wszystkie te gry były już w klasyce, więc teraz mielibyśmy po prostu wszystko w jednym pudełku, włączając pewnie chudziutką instrukcje oraz brak tak bardzo klimatycznej w RPG-ach wydrukowanej mapy.
2)Czy możemy się spodziewać ukazywania się dodatków do kolejnych gier w XKN :) ?
3)Co się dzieje z Fahrenheitem ?
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:23, Bajuj napisał:

3)Co się dzieje z Fahrenheitem ?


Była "druga" premeira, teraz można kupić za 49,90zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:52, migem napisał:

> Dobrze że XKN się rozwija, to moja ulubiona tania seria, juz widze SWAt na moim dysku..


Oj rozwinie sie wtym roku rozwinie..bedzie jeszcze kilka niespodzianek:)


A ja mam pytanie z innej beczki. Co się właściwie stało z Extra Grą?? Nie ma żadnych informacji na temat jej ciągłego ukazywania się. Może powiesz nam Migemie coś więcej na en temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


odpowiem w zastepstwie migema:)

Dnia 16.02.2007 o 22:23, Bajuj napisał:

1)Popieram gorąco pomysł wydania BG + ID + P:T poza seriami wydawniczymi. Wszystkie te gry
były już w klasyce, więc teraz mielibyśmy po prostu wszystko w jednym pudełku, włączając pewnie
chudziutką instrukcje oraz brak tak bardzo klimatycznej w RPG-ach wydrukowanej mapy.


My tez popieramy sprawe goraco. Jak to okreslil migem, polowanie trwa:)

Dnia 16.02.2007 o 22:23, Bajuj napisał:

2)Czy możemy się spodziewać ukazywania się dodatków do kolejnych gier w XKN :) ?


Tak. Choc musimy tez spojrzec jak sie przyjma obecne dodatki. Najfajniej wydawac wszystko razem, ale gdy sie nie da, a glos graczy mowi, ze czegos potrzeba, to bedziemy starac sie to spelniac.

Dnia 16.02.2007 o 22:23, Bajuj napisał:

3)Co się dzieje z Fahrenheitem ?


Z tego co wiem, to ma sie niezle i premiera sie zbliza. Cena bedzie zachecajaca:)

Pozdr

Dnia 16.02.2007 o 22:23, Bajuj napisał:

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować