Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne uderzenie serii eXtra Klasyka neXt!

148 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 19:29, Zebek napisał:

Hmmm
Fajnie bylo rozmawiac o tym co mialoby sie ukazac
A teraz powiem tak jesli sa dodatki do ktorych potrzebne sa pelne wersje (to juz jest przesada
Np NWN jaki jest sens kupowac 2 razy dodatki jak pewnie wiekszosc ludzi kupila juz NWN Diamentowa
kolekcje

Jest sens, bo JA chce kupic te dodatki. OK? :-)
Niektorzy naprawde pamietaja, jak NWN wyszlo po raz pierwszy. Diamentowa Kolekcja, o ktorej piszesz to na polskim rynku wzgledna nowosc w porownaniu do calego ''zywotu'' NWN.
Teraz sie ciesze, ze nie kupilem dodatkow po 80 zl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest ten upragniony dodatek do Gothica II. Ale jeszcze bardziej się cieszę, gdyż wszystkie dodatki będą moje tzn. Noc Kruka & pakiet do Neverwinter Nights :) hura, hura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tematem, to tylko dodam, że nie zauważyłem obiecanych w poprzednim roku zmian... odpowiedzi na maila sprzed 3 miesięcy (nawet ko ponawiałem kilkakrotnie) ciągle brak...
Z tej racji Póki co Cenega zgarła i zgarnia pulę przeznaczoną na zakupy hurtowe ze stycznia i lutego...

Co do EE2 i SWAT4 to brak wydania z dodatkami w jednym... nie ma co komentować, Cenega z KK zawierającą pełne wydania(tytuł+dotatki) tudzież całe antologie daje lepszą ofertę.

Do wydań premierowych to już w ogóle... Supreme Commander bez dołączonego Total Annihilation z dodatkami w postaci wydania kolekcjonerskiego jest niegodny uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę i myślę, że dodatki do NWN i Kingmaker powinno być w jedynym pakiecie bo po co dawać coś oddzielnie do tego samego skoro może być razem tym bardziej, że jest to praktycznie mod ten Kingmaker a poco mody sprzedawać oddzielnie za tę samą cenne. Ja bym to jeszcze jakoś rozważył i o to proszę o CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,zawiodłem się :((( Myślałem,że będzie wyczekiwany przez wielu forumowiczów Baldurs Gate II...a jeśli chodzi o nowe tytuły,żaden mnie nie interesuje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:45, Carl92 napisał:

Tak sobie myślę i myślę, że dodatki do NWN i Kingmaker powinno być w jedynym pakiecie bo po
co dawać coś oddzielnie do tego samego skoro może być razem tym bardziej, że jest to praktycznie
mod ten Kingmaker a poco mody sprzedawać oddzielnie za tę samą cenne. Ja bym to jeszcze jakoś
rozważył i o to proszę o CDP.


Za taki pakiet byś musiał zapłacić co najmniej 39,90 zł . bo kto by kupił niedawno wydaną Diamentową edycje NWN za 60 zł gdy może kupić pakiet z NXK za niecałe 40 zł . ale poza wszystkim atari by się nie zgodziło na twój pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat za 20zl:)
I nie wiem czemu, ale powinno to być razem bo to tylko dlatego, że to jest mod. Tym bardziej,że mod powinien być darmowy a my go dostajemy oddzielnie w cenie 19zł. Może się czepiam, ale mam racje. A mi np; Diamentowej Edycji sie nie oplaca mi kupować dlatego bo już zakupiłem podstawkę:) Więc nie będe przepłacał za same dodatki skoro mogę je mieć za 20zł no chyba, że z modem to za 40zł, który powinien być razem z dodatkami za 19zł. Ktoś woli NWN z XKN ktoś woli w DE. Ale sie na filozofowałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:24, Carl92 napisał:

I nie wiem czemu, ale powinno to być razem bo to tylko dlatego, że to jest mod. Tym bardziej,że
mod powinien być darmowy a my go dostajemy oddzielnie w cenie 19zł.


Kingmaker, ShadowGuard i Witch''s Wake darmowe ???
Dobre sobie. Wejdź sobie na http://nwn.bioware.com/ i zobacz ile trzeba za to zapłacić na oficjalnej stronie producenta. 20 złotych to przy tym pikuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wyraźnie, że mod POWINIEN być darmowy!!!!

Dobra dobra 20zł, ale ja nie będę płacił 20zł za samego moda. Może jak mnie już bardzo to pokusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:51, Carl92 napisał:

Napisałem wyraźnie, że mod POWINIEN być darmowy!!!!
Dobra dobra 20zł, ale ja nie będę płacił 20zł za samego moda. Może jak mnie już bardzo to pokusi:)


Czemu powinien? To oficjalny mod wypuszczoy przez Bioware. Pracowało nad nim kilkanaście albo i kilkadziesiąt ludzi, których jedynem sposobem zarabiania na chleb jest pisanie gier lub dodatków do nich. Jeżeli ktoś ma inny zawód, czy zajęcie życiowe, a tego typu mody pisze tylko i wyłącznie dla zabawy, to wtedy wpuszcza je do internetu i udostępnia za darmo. Poza tym nawet gdyby oryginalne mody były darmowe, to uważam, że CDP i tak miałby prawo sprzedawać je w eXtra Klasyce za symboliczne 20 złotych, bo odwalili kawał roboty tłumacząc wszystko na język polski.

Poza tym nie płacisz 20 złotych za jednego moda tylko za trzy. 7 zł za kilka(naście) godzin dodatkowej rozrywki to nie tak dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię dodatek NK do G2, gdyż sam pożyczałem go od kolegi. Ale przeszedłem. Sam kupię go aby dokładniej przejść, oraz aby zajął honorowe miejsce na półce obok G2 i G1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:59, Kraju92 napisał:

Mnie najbardziej cieszy Empire Earth II i Swat 4.

Też by mnie ucieszyły gdyby były z dodatkami, w innej konfiguracji nie widzę sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 16:28, PioMrex napisał:

Do wydań premierowych to już w ogóle... Supreme Commander bez dołączonego Total Annihilation
z dodatkami w postaci wydania kolekcjonerskiego jest niegodny uwagi.


A jak sadzisz czemu Supreme Commander nie nazywa sie Total Anihliation 2 ? Jak znajdziesz odpowiedz na to pytanie, wowczas znajdziesz odpowiedz na to czemu nie dolaczamy TA do SC. Dwa produkty od roznych wydawców polaczone dalby taka mieszanke wybuchowa jak np. dolaczlbym do kazdego 4 paka coca coli 1 puszke pepis gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RollerCoaster Tycoon 2 - chyba muszę mieć.

Natomiast cieszę, że wyszły dodatki do NWN. po tym jak kupiłem wcześniej samo NWN za 20zł, a zaraz potem wyszła edycja z wszystkimi dodatkami poczułem się nieco wykiwany. Tym bardziej, że NWN samo w sobie okazało się grą nudną do bólu jeśli idzie o singla (a przeważnie w RPG tak właśnie gram, bo na online nie mam dość czasu, więc nawet nie próbuję). Do tego stopnia nudną, że nawet już wystawiłem w używkach, ale nikt się nie skusił ;-P. Po doczytaniu tu i tam okazało się, że dopiero dodatki robią z NWN grę taką za jaką singiel mógłby po przejściu zatęsknić.

Dziewczyna zapowiedziała, że mi kupi, bo wie, że jestem maniakiem do pewnego stopnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować