Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trojaczki z eXtra Klasyki neXt? To się opłaca!

132 postów w tym temacie

A niech to... Promocja pokrywa się z terminem wydania Jade Empire, więc kod by raczej nie przeszedł przy EK JE jeśli bedzie duże zapotrzebowanie na nią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna promocja, bez większej rozkminki dla zwykłego gracza, to się bardzo opłaca. Jednak wolałbym tą promocje co była kiedyś...1+1=3. ;)
Niby na jedno wychodzi, ale tamta promocja była lepsza. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, jak miło- wreszcie nowe rzeczy w Klasyce :) I nawet trochę jestem zdziwiony, zwłaszcza wydaniem tych dodatków do NN.. sprytnie rozwiązane ;] No i ten RollerCoaster Tycoon 2..
A swoją drogą to być może skuszę się na Colina (jedyny jakiego mi brakuje), albo Empire Earth II..

Aha, no i wreszcie wiemy do czego mają służyć te tajemnicze kody, nad czym się kiedyś zastanawialiśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowych tytułów, to może skuszę się na NWN, ale najpierw muszę kupić (też z Klasyki) Świątynię Pierwotnego Zła :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna promocja tylko po to zeby pokazac, ze cos niby CDP robi w strone graczy... Niby to dobrze, ale czy na pewno? Co tam jakies 20zl skoro trzeba wydac najpierw kase na gry, ktorych w sumie bys nie kupil, no ale jak promocja to trzeba brac...

Kolejny trik na odwrocenie uwagi... a i tak wszyscy beda sie cieszyc i wychwalac CDP pod niebiosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę skrytykuję. Seria Ekstra Klasyka to świetna rzecz ale wydawanie dodatków do gier osobno i to z kilkumiesięczną przerwą (NWN, Gothic2 a teraz SWAT) sprawia, że przynajmniej dla mnie kupowanie ich mija się kompletnie z celem. Łatwiej zapolować na allegro albo sprowadzić z Anglii :/
A co do samej promocji to miło, że jest ale rzeczywiście lepsza byłaby powtórka "3 w cenie 2" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do NWN - kupiłem wcześniej a i cena tych dodatków jest równa cenie jednego opakowania diamentowego - więc nic nie straciłem :) I już nawet wiadomo po co są pola na kod rabatowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że są dodatki do NWN i do Gothic II wreszcie sobie w nie zagram:)
Chociaż trochę niezbyt miło ze strony CDP, że podstawowe wersje dali bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować