Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trojaczki z eXtra Klasyki neXt? To się opłaca!

132 postów w tym temacie

Jeżeli chodzi o dodatki do Neverwinter Nights to jak się kupi oddzielnie podstawową wersję i oba dodatki to wyjdzie drożej niż ten sam zestaw jako Diamentowa Edycja w Platynwej Kolekcji. Bo wtedy można oszczędzić około 25 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:19, rob300i napisał:

Czemu odrazu syf? Mi gry się ogólnie podobają, promocja już mniej...


Z tym sie akurat zgodze :-) Gry calkiem niezle, ale wiekszosc juz dawno kupilem, ale promocja jest... lepiej nie mowic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:19, rob300i napisał:

Czemu odrazu syf? Mi gry się ogólnie podobają, promocja już mniej...


To generalny okaz mojego osobistego rozczarowania. Dotychczasowe gry NXK straszliwie mi nie podchodzą, a te parę które mi się podoba, to już miałem... :/ A przyznam, że z drżeniem rąk czekałem na nowe NXK, a tu kicha... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że CDP postąpiło bardzo fair w stosunku do osób, które kupiły NWN z eXtra Klasyki jeszcze przed tym, gdy było wiadomo że w Platynowej Kolekcji ukaże się Diamentowa Edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no normalnie nie mogę.... jak kupowałem G2 i NWN w NXK, to pomyslalem, że pewnie za jakiś czas dadzą te same gry ale juz z dodatkami i bede sfrustrowany...
a tu takie buty... super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:35, Kris_bla napisał:

Kolejna promocja tylko po to zeby pokazac, ze cos niby CDP robi w strone graczy... Niby to
dobrze, ale czy na pewno? Co tam jakies 20zl skoro trzeba wydac najpierw kase na gry, ktorych
w sumie bys nie kupil, no ale jak promocja to trzeba brac...

Kolejny trik na odwrocenie uwagi... a i tak wszyscy beda sie cieszyc i wychwalac CDP pod niebiosa...


Well.. takie czasy! nie ma promocji - to narzekacie, że CDP nie dba o gracza, że Cenega ma promocje (tam też trzeba coś kupić by skorzystać:>), że efekt globalnego ocieplenia postępuje..
Jest promocja, to też źle, bo: nie taka jak miała być, bo kasę chcą wyłudzić, bo gry nie są za darmo, a efekt cieplarniany i tak postępuje..
Polakom nigdy nie dogodzisz:/
Myślę, że nikt nikomu na siłę kupować nie każe.. jak ktoś nie chce to nie kupi. I narzekanie, że dali promocję jest... dziwne:/?


Gry IMO bardzo dobre jak na EKN - nie wiem, jakich gier spodziewali się (również narzekający) gramowicze, którzy kupują nowości i już mają wszystkie tytuły.. chcieliście premier i nowości w EKN ?:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:01, lelelf napisał:

Well.. takie czasy! nie ma promocji - to narzekacie, że CDP nie dba o gracza, że Cenega ma
promocje (tam też trzeba coś kupić by skorzystać:>), że efekt globalnego ocieplenia postępuje..


Ja tam nie narzekam, bo w 99% przypadkow nie korzystam z takich promocji, wiec naprawde mnie to nie interesuje...

Dnia 16.02.2007 o 18:01, lelelf napisał:

Jest promocja, to też źle, bo: nie taka jak miała być, bo kasę chcą wyłudzić, bo gry nie są
za darmo, a efekt cieplarniany i tak postępuje..
Polakom nigdy nie dogodzisz:/


I mamy tu stereotyp Polaka... ehh to, ze jestem klientem i cos mi sie nie podoba, to juz oznacza, ze jestem typowym Polakiem czyli idiota, ktory na wszystko narzeka... no swietnie po prostu ;-P

Dnia 16.02.2007 o 18:01, lelelf napisał:

Myślę, że nikt nikomu na siłę kupować nie każe.. jak ktoś nie chce to nie kupi. I narzekanie,
że dali promocję jest... dziwne:/?


Jest rownie dziwne, co wychwalanie jej pod niebiosa, skoro to tylko trick, ktory ma odwrocic uwage od wszystkiego zlego co dzieje sie z CDP... :-/

Dnia 16.02.2007 o 18:01, lelelf napisał:

Gry IMO bardzo dobre jak na EKN - nie wiem, jakich gier spodziewali się (również narzekający)
gramowicze, którzy kupują nowości i już mają wszystkie tytuły.. chcieliście premier i nowości
w EKN ?:/?


Ja tam sie niczego nie spodziewalem, bo zwykle kupuje gry przed premiera, albo tuz po niej, wiec rzadko kiedy mnie cos ciekawego spotka w takich wydaniach...

Dlatego tez moge wyrazic swoja opinie, ze mi sie taka promocja nie podoba i uwazam, ze jest bez sensu... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram słowa Kris_bla. CDP pokazywał już wiele razy, że potrafi dawać bardzo interesujące promocje, a teraz się według mnie nie popisali. Ale nie krytykuję, innym może się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to będę musiał opuścić gram.pl bo jest nieopłacalne ^^''
Musiałem zaszyć kieszeń, bo 60 złotych mi uciekało ;P

Może jakiś konkursik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, jeżeli np. kupię pakiet dodatków NWN plus inną grę z XKN (razem 3 gry) to otrzymam kod promocyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może uściślę, bo wydaje mi się, iż pierwotna treść newsa mogła zostać błędnie odczytana przez kilka osób: to nie jest ogólnopolska promocja / konkurs serii NXK z cyklu np. ostatniego konkursu "kup 3 i coś-tam" :). Jest to zupełnie niezależna od w/w akcji oferta promocyjna sklepu.gram.pl dla klientów, którzy chcą zamówić w pre-orderze kilka z nowych gier jakie dodano do NXK.

Dotychczas, w sklepie gram.pl (jak i ogólnie sklepach internetowych) nie było promocji związanych z wprowadzaniem nowych tytułów w ramach serii. Osoby które zamawiały wcześniej nie miały z tego tytułu nic. Tym razem, zamawiając nowe tytułu nxk w pre-orderze na gram.pl i wykorzystując Wirtualne Pieniądze otrzymuje się dodatkowy bonus - obniżenie wartości jednego z przyszłych zamówień o 20 zł (czyli więcej niż kosztuje jedno z trzech pudełek NXK potrzebnych do skorzystania z promocji! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super, szkoda że CDP próbuje po raz trzeci wcisnąć nam Neverwinter Nights :) Raz była podstawka, póżniej Platynowa Edycja, teraz tutaj :D Kurde, to się nazywa mistrzostwo marketingu, bo i tak wiele osób TO kupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:19, Kurammi napisał:

Ja mam pytanie, jeżeli np. kupię pakiet dodatków NWN plus inną grę z XKN (razem 3 gry) to otrzymam
kod promocyjny?

Promocja dotyczy 8 nowych gier jakie wprowadzono do NXK. Aby z niej skorzystać należy wybrać dowolne trzy z nich (oczywiście każda wielokrotność 3 liczy się jako kolejne kody promocyjne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować