Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trojaczki z eXtra Klasyki neXt? To się opłaca!

132 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 14:39, Kris_bla napisał:

promocją "Trojaczki" na gram.pl chcemy
odwrocic
> uwage od bledow w lokalizacji..


uff.. wyluzuj troszeczkę, bo zdziebko się robisz monotematyczny.. Załuż osobny topic pod tytułem: "tu klniemy na polonizacje, CDP i ich podłe praktyki propagandowe rodem z III rzeszy"... ile moża wciąż gadać o niudanych polonizacjach? w każdym topiku mamy to wałkować? tym polonizacjom to nie pomoże.. pracownicy CDP napisali, że wiedzą o tym i następnym razem będzie lepiej..

Pisali też wielokrotnie że ekipa gram.pl i CDP to nie to samo! gram.pl robi forum, gramsajty itp.. NIE robią polonizacji! Polonizacją, kontraktami, grami itp. zajmuje się CDP!

MI promocja się podoba - uważam, że 90% osób wypowiadających się w tym temacie TEŻ się podoba. Nie liczyłem postów "za" i "przeciw" - myślę, że to dobre zadanie dla takiego tropiciela jak Ty.
Czy to tęsknota za prostym socjalizmem, gdzie nie było "podłych" a nawet "niepodłych" promocji?

Kończąc offtop: na 100% zamówię Tycoona i Noc kruka (bo i tak bym je kupił - nawet bez promocji:).. a co do trzeciej gry to zgadam się z wujkiem co by chciał - i po kłopocie:] jakoś nie czuję, bym musiał kupować coś "na siłę"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:17, lelelf napisał:

uff.. wyluzuj troszeczkę, bo zdziebko się robisz monotematyczny..


Musze, bo inaczej to do Was nie dotrze, a do CDP to juz w ogole ;-P

Dnia 17.02.2007 o 15:17, lelelf napisał:

Załuż osobny topic pod tytułem:
"tu klniemy na polonizacje, CDP i ich podłe praktyki propagandowe rodem z III rzeszy"... ile
moża wciąż gadać o niudanych polonizacjach? w każdym topiku mamy to wałkować? tym polonizacjom
to nie pomoże.. pracownicy CDP napisali, że wiedzą o tym i następnym razem będzie lepiej..


Tak samo mowili po HV, a po drodze wydali NWN2 ;-P, wiec ciezko im zaufac ;-P A co do zakladania to raczej nie go nie zaloze, bo i tak go zamkna... (BTW Załóż, nie załuż ;-P)

Dnia 17.02.2007 o 15:17, lelelf napisał:

Pisali też wielokrotnie że ekipa gram.pl i CDP to nie to samo! gram.pl robi forum, gramsajty
itp.. NIE robią polonizacji! Polonizacją, kontraktami, grami itp. zajmuje się CDP!


Dlatego juz gdzies napisalem, ze najlpiej dla Gram.pl byloby zerwac z CDP wszelkie kontakty ;-P

Dnia 17.02.2007 o 15:17, lelelf napisał:

MI promocja się podoba - uważam, że 90% osób wypowiadających się w tym temacie TEŻ się podoba.
Nie liczyłem postów "za" i "przeciw" - myślę, że to dobre zadanie dla takiego tropiciela jak
Ty.


Ja nie jestem tropicielem, tylko klientem, ktory walczy o swoje prawa i wypowiada sie krytycznie, a nie idzie za owczym pedem i huraoptymizmem ;-P

Dnia 17.02.2007 o 15:17, lelelf napisał:

Czy to tęsknota za prostym socjalizmem, gdzie nie było "podłych" a nawet "niepodłych" promocji?


Tesknota za uczyciwym podejsciem do klienta ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, ale jak dla mnie to gry z Ekstra Klasyki śa na tyle tanie, że robienie takich promocji nie ma wielkiego sensu. Ale niektórzy nie mają jeszcze pracy i nie zarabiają na siebie więc pewnie do nich jest to kierowane. Kolejny raz CDP udowadnia, że klient jest najwazniejszy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:43, Destro napisał:

A jeśli uzbierasz w koszyku produkty o wartości 150 złotych, koszt
wysyłki możesz pokryć wPLNami (= nie płacisz za wysyłkę wcale).


Żeby to działało tak pięknie... Właśnie spróbowałem wrzucić do koszyka dziesieć Rollercoaster Tycoonów. O ile na ekranie koszyka faktycznie dostałem informację o dostawie za WPLN, w dalszych krokach o takowej możliwości zapomniano (niezależnie od metody płatności). Zgłaszałem problem dwukrotnie przez e-mail, dwukrotnie bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ja skorzystałem z dostawy za wpln bez żadnego problemu :/ Ale wolałbym, żeby ten próg 150 zeta troszkę obniżyli, bo na taką kwotę to się trzeba w co najmniej dwie osoby złożyć (jeszcze mnie nie powaliło, żeby wywalać 150 zł na gry na raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mogli by dać np. trzy w cenie dwóch gierek z EKN

Zgadzam się z tobą, lecz teraz będzie inna promocja z bonusem 20 zł, może za jakiś czas coś takiego znów będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 00:36, vear napisał:

Żeby to działało tak pięknie... Właśnie spróbowałem wrzucić do koszyka dziesieć Rollercoaster
Tycoonów. O ile na ekranie koszyka faktycznie dostałem informację o dostawie za WPLN, w dalszych
krokach o takowej możliwości zapomniano


Przed sekundą zamówiłem testowo 10 Rollecroasterów i bez problemu kupiłem żeton. Jesteś pewien że przed przejściem do procesu zamawiania miałeś wykupiony żeton? Informacja że "możesz kupić żeton" nie oznacza że żeton masz, tylko że jesteś uprawniony do jego zakupu za 10wPLN :).

Aby kupić żeton w koszyku w ramce dot żetonu ( http://www.gram.pl/upl/artykul/20060918154357.jpg) klikasz link a następnie, na nowo-otwartej stronie, klikasz przycisk zakupu żetonu. Gdy wrócisz do koszyka w ramce dot żetonu powinieneś mieć już informację że posiadasz 1 żeton. Wtedy, gdy przejdziesz do procesu zamawiania, na etapie wyboru metody dostawy pojawi się opcja ( http://www.gram.pl/upl/artykul/20060428145004.jpg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 08:41, kluha666 napisał:

mam pytanie
Czy zamawiając te trojaczki można zamówic np.starsze gry takie jak enter the matrix????


Odpowiedź na to pytania znajduje się zarówno na stronie poświęconej promocji ( http://www.gram.pl/sklep_nxk_promo.asp - przeczytaj informację na dole strony) jak i była podawana już w tym temacie ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19161&pid=38)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm promocja moze i fajna, ale znow nie dla mnie:) zainteresowany jestem tylko SWAT 4, ewenutalnie od biedy moglby byc gothic 2 iDelta Force, tyle że z wykorzystaniem wPLNobnize cene o 16zl, zaplace za przesylke 8zl, czyli taniej o 8zl, kupujac w innym sklepie bede musial sie co prawda przejechac, ale to zajmie przeciez mniej niz czekanie na przesylke:), i kupie zaleznie od ceny za 6, albo 9zl taniej... 2zl taniej (lub 1zl) drozej to nie jest roznica, ktora mnei sklania do skorzystania z promocji:), jedynie te 20zł... gdybym byl pewien na 100 na jakim sprzecie pojdzie i kiedy wyjdzie stalker... to by sie oplacalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 10:46, Destro napisał:

Przed sekundą zamówiłem testowo 10 Rollecroasterów i bez problemu kupiłem żeton. Jesteś pewien
że przed przejściem do procesu zamawiania miałeś wykupiony żeton? Informacja że "możesz kupić
żeton" nie oznacza że żeton masz, tylko że jesteś uprawniony do jego zakupu za 10wPLN :).


Ech.. wygłupiłem się. Zasugerowałem się zrzutami ekranu na stronie z instrukcjami i pomyślałem, że żeton kupuje się w dalszym etapie, tj. przy wybraniu sposobu dostarczenia.
Dzięki za szybką odpowiedź, wybacz zamieszanie - jakieś to nieintuicyjne, może lepiej byłoby dać wyraźniejszy link "chcę kupić żeton" na widoku koszyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 14:39, Kris_bla napisał:

Zdecydowanie daleki jestem od tego aby sobie kpic... po prostu mowie co zauwazylem. Robiac
taka promocje beda kolejne "ochy i achy" jacy to Wy jestescie wspaniali, wiec moze ludzie zapomna
o wpadkach takich jak HV czy NWN2...

Wspaniała teoria, niezwykle błyskotliwa. Jak widać atmosfera panująca w polityce udziela się też w innych dziedzinach życia :D. Masz może jakieś powiązania z szanownym panem Macierewiczem ? :)
Nie rozumiem Cię powiem szczerze. To co ma teraz CDP zrobić za wpadkę z Heroes V ? Powinni zamknąć firmę i iść na kolanach do Częstochowy ? Nie robić promocji ? Nie wydawać więcej gier ? A już szczególnie nowych gier w EKN... żeby nikt ich nie posądził przypadkiem o to co TY....

Dnia 17.02.2007 o 14:39, Kris_bla napisał:

Odroznia Was jeszcze brak wydawanie gier w oryginalnych wersjach jezykowych

Widocznie taka polityka firmy...

Dnia 17.02.2007 o 14:39, Kris_bla napisał:

i psucie lokalizacji

Bez przesady, zdarzyło się raz czy dwa. Chyba CDP nie będzie teraz pokutować całe życie za zepsucie 1 polonizacji ( NWN2 nie było takie złe ).

Dnia 17.02.2007 o 14:39, Kris_bla napisał:

:-) A skoro jest demokracja, to dlaczego nadal nie ma wersji angielskich gier

Właśnie dlatego że jest demokracja :D, każdy robi jak chce i co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wrzucenie do koszyka pakiet dodatków do nwn (ten o 2zł tańszy) będzie naliczany jako dwie gry z nowego rzutu xkn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już było. A co jak te 20zł na jakąś grę z Extra Klasyki się wyda? W sklepie gram.pl można je kupić kilka złotówek taniej niż np. w empiku. Czy wtedy, jeśli zakup kosztował np. 14.99, dosułacie te 1.01zł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować