Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trojaczki z eXtra Klasyki neXt? To się opłaca!

132 postów w tym temacie

I jak tu nie kupować gier z CDP... Chociaż mam zastrzeżenia do tej promocyi! :) Tylko kto normalny kupi 3 sztuki na raz i jeszcze przez 2 tygodnie kolejną giere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUHAHAH!!! Jak doladnie przeanalizowalem to promocje, to wyszla bardzo ciekawa rzecz :D. Otoz:

Mamy eXtra klasyki:
- NWN podstawka
- NWN 2 dodatki
- NWN mody (kingmaker)

Łączna cena tego pakietu to 60 PLN - 12 wPLN - 2 PLN rabat przy zakupie NWN dodatki i moda kingmaker = 46 PLN + koszty wysylki

A kupujac Neverwinter Nights Diamentowa Edycja placimy 60 PLN - 13 wPLN = 47 PLN + koszty wysylki

Naprawde ciekawa promocja xD Jedyny + to mozliwosc uzupelnienia swojej kolekcji NWN. No i jeszcze jeden mankament - wybierajac wariant 1 dostajemy 2x DVD i 1x CD, a wybierajac wariant 2, dostajemy 1x DVD. No i musiamy jeszcze czekac, bo 2 z 3 eXtra klasyk sa dopiero w pre-orderze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że CDP wreszcie postanowiło spełnić marzenia wielu fanów Gothica, którzy nie mają jeszcze samego dodatku, choć mają podstawkę. Ciekawe kiedy będzie Gothic + Noc Kruka "w jednym". Zresztą po co ja się przejmuje, przecież mam Złotą Edycję. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 18:10, Kris_bla napisał:


Jest rownie dziwne, co wychwalanie jej pod niebiosa, skoro to tylko trick, ktory ma odwrocic
uwage od wszystkiego zlego co dzieje sie z CDP... :-/


Musze cos wyjasnic. Otoz, nie stosujemy zadnych trickow. Nie stosowalismy i nie bedziemy. Zawsze staramy sie szczerze komunikowac co i jak.

Oczywiscie nobody perfect i mamy sporo rzeczy ktore musimy poprawic. Ale bledow nie popelnia tylko ten co nic nie robi.

A w CDP nie dzieje sie zle. Tylko dzieje sie duzo. Tak duzo, ze czasem trudno nam to wszystko skutecznie ogarnac i stad biora sie bledy. Od grudnia nieustajaco sie przegrupowywujemy, reorganizujemy i wzmacmiamy poprzez zatrudnianie nowych osob, aby moc wszystkim wyzwaniom sprostywac na biezaco. I bardzo wierze, ze ten moment zbliza sie wielkimi krokami.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:11, gogowitczak napisał:

BUHAHAH!!! Jak doladnie przeanalizowalem to promocje, to wyszla bardzo ciekawa rzecz :D. Otoz:
ciach
Łączna cena tego pakietu to 60 PLN - 12 wPLN - 2 PLN rabat przy zakupie NWN dodatki i moda
kingmaker = 46 PLN + koszty wysylki

A kupujac Neverwinter Nights Diamentowa Edycja placimy 60 PLN - 13 wPLN = 47 PLN + koszty
wysylki


tyle ze ta "dokladna" analiza poza wykazaniem obeznania z podstawowymi dzialaniami algebraicznymi niestety jest bledna.

po pierwsze, oczekujesz ze kupno trzech pudelek oddzielnie ma wyjsc taniej niz kupno zestawu laczacego wszystkie trzy? chyba zartujesz. jaki mialaby wtedy sens diamentowa edycja?

po drugie wydawanie dodatkow oddzielnie jest wyraznie skierowane do osob ktore ich nie maja a posiadaja nwn. podpowiem ci ze kingmakera nie bylo w sprzedazy az do niedawna natomiast nwn i dodatki kupila tona osob przez ostatnie kilka lat. lepiej uzupelnic kolekcje o kingmakera albo brakujacy addon za 16zl niz 47.

i na deser - przeanalizowales oferte nie promocje. sprzedaz gry (dodatki nwn w nxk) po standardowej cenie nie jest promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtorze jedna wazna rzecz za Destro.

TO nie jest ogolnopolska promocja, tylko promocja gram.pl. Nie wiem czy szczegoly akcji ogolnopolskiej juz zostaly ogloszone. Ale z tego co slyszalem ma byc b. ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:42, Mike napisał:

Powtorze jedna wazna rzecz za Destro.

TO nie jest ogolnopolska promocja, tylko promocja gram.pl. Nie wiem czy szczegoly akcji ogolnopolskiej
juz zostaly ogloszone. Ale z tego co slyszalem ma byc b. ciekawie :)


Nosz... Ile razy smerf (bez urazy) wpadnie to zaczyna robić się ciekawie i już wiadomo że czeka nas coś nowego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:56, szymonsen napisał:

I jak tu nie kupować gier z CDP... Chociaż mam zastrzeżenia do tej promocyi! :) Tylko kto normalny
kupi 3 sztuki na raz i jeszcze przez 2 tygodnie kolejną giere?


Ej, jakie znowu dwa tygodnie? :) Kod jest ważny do 31 maja 2007 a więc grubo ponad 60 dni i to licząc od chwili otrzymania go. No a planowanie kolejnej pozycji na liście zakupów można przecie zacząć sporo wcześniej ;). Szczególnie jeśli ma się tą perspektywę oszczędzenia jeszcze 20 złotych więcej - przy jakimś pre-orderku z dostawą za żeton i użyciem max wPLNów można uzyskać naprawdę sympatyczną cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooooo.... coś tu sobie wybiorę.... hmmm.... dodatki do NWN się przydadzą... mam też ochotę na podbój Ziemi... no i dla siostry wezme karuzelę... a resztę już mam obcykaną :D
a teraz idę spać, bo jutro służba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest teoretycznie możliwośc zamówić sobie 3 gry z XKN, a następnie czwartą płacąc tylko za koszta wysyłki przez ten specjalny kod? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:40, Mike napisał:

Musze cos wyjasnic. Otoz, nie stosujemy zadnych trickow. Nie stosowalismy i nie bedziemy. Zawsze
staramy sie szczerze komunikowac co i jak.


Nazwijmy to jak chcecie... zagrywka marketingowa majaca na celu odwrocenie uwagi od powaznych bledow lokalizacyjnych gier...

Dnia 16.02.2007 o 22:40, Mike napisał:

Oczywiscie nobody perfect i mamy sporo rzeczy ktore musimy poprawic. Ale bledow nie popelnia
tylko ten co nic nie robi.


Z tym sie zgodze w 100% :-D

Dnia 16.02.2007 o 22:40, Mike napisał:

A w CDP nie dzieje sie zle. Tylko dzieje sie duzo. Tak duzo, ze czasem trudno nam to wszystko
skutecznie ogarnac i stad biora sie bledy. Od grudnia nieustajaco sie przegrupowywujemy, reorganizujemy
i wzmacmiamy poprzez zatrudnianie nowych osob, aby moc wszystkim wyzwaniom sprostywac na biezaco.
I bardzo wierze, ze ten moment zbliza sie wielkimi krokami.


Moze za duzo? I w zlym kierunku? Zamiast "rozmieniac sie na drobne", to zaczelibyscie robic to co do Was nalezy, czyli negocjowac lepsze kontrakty z zagranicznymi producentami, zeby mozna bylo (bo dla Was to niemozliwe, czego nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem, ale powtarzam sie juz chyba 500 raz ;-P) wydawac gry w wersji Eng, a nie robic jakies promocyjki i gramsajty i inne glupstwa, a zamiast tego moze czas zajac sie wydawaniem gier, czyli tym co dystrybutor powinien robic...

Dnia 16.02.2007 o 22:40, Mike napisał:

Pozdr.


Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Extra Klasyki coraz częściej się pojawiają ale moim zdaniem są to gry na dojść ciękie komputery więc ja wole zapłacic za gre fajną gre z 2006 roku za 50zł niż za jakies gry z 2004 roku z nieładną grafiką itp. !!!!!!

PS. Ale tym co mają słabe komputery to polecam EK w 100% bo to są najlepsze z gier z małymi wymaganiami !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 07:29, Odibox napisał:

Ostatnio Extra Klasyki coraz częściej się pojawiają ale moim zdaniem są to gry na dojść ciękie
komputery więc ja wole zapłacic za gre fajną gre z 2006 roku za 50zł niż za jakies gry z 2004
roku z nieładną grafiką itp. !!!!!!

PS. Ale tym co mają słabe komputery to polecam EK w 100% bo to są najlepsze z gier z małymi
wymaganiami !!!!!


Najlepiej jak by w NXK dali Gothica 3 albo NVN 2, a co tam - to w końcu gry na mocne komputery i w dodatku same gry nowe są. Poza tym nie rozumiem jaki ma sens ocenianie gier po grafice - IMO jestem bardzo przekonany, że gdyby taka reedycja Another World wyszła w NXK to by się rozchodziła jak ciepłe bułeczki(ale to tylko przykład - wiadomo, że nierealny).

On topic:
Dodatki do Nevera mnie nie interesują, bo jakiś tydzień temu doszła zamówiona Diamentowa Edycja NVN :p...razem z Empire Earth "Złota Edycja"(częśc pierwsza z dodatkiem), ale może się skuszę na EE 2(choc w moim mniemaniu - a miałem okazję grac w obydwie części - "jedynka" jest lepsza). SWAT 4 to też całkiem dobra gra, ale nie dla mnie(nie mam cierpliwości do gier pokroju SWAT czy R6, z "podobnych" podobał mi się tylko pierwszy Ghost Recon). Póki co nadal czekam na ukazanie się w NXK Sagi Baldur''s Gate(wstyd przyznac, ale nigdy nie grałem w żadną z części :p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 05:12, Kris_bla napisał:

Nazwijmy to jak chcecie... zagrywka marketingowa majaca na celu odwrocenie uwagi od powaznych
bledow lokalizacyjnych gier...


Przepraszam ale chyba sobie kpisz? Ja rozumiem ze ogolnie klimat sprzyja tropieniu spiskow, szukaniu TW i lustracji, ale chyba nie sadzisz promocją "Trojaczki" na gram.pl chcemy odwrocic uwage od bledow w lokalizacji...z calym szacunkiem pomysl troche z czapki wyjety. Mike juz cii odpisal nie robimy takich sztuczek, jak jest blad w lokalizacji to sie przyznjamy, jak jest promocja to o jej zasadach mowimy wprost, bo celem promocji jest zachecic was do zakupow, a nie odciagac uwage od czegos tam.

Dnia 17.02.2007 o 05:12, Kris_bla napisał:

Moze za duzo? I w zlym kierunku? Zamiast "rozmieniac sie na drobne", to zaczelibyscie robic
to co do Was nalezy, czyli negocjowac lepsze kontrakty z zagranicznymi producentami, zeby mozna
bylo (bo dla Was to niemozliwe, czego nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem, ale powtarzam sie
juz chyba 500 raz ;-P) wydawac gry w wersji Eng, a nie robic jakies promocyjki i gramsajty
i inne glupstwa, a zamiast tego moze czas zajac sie wydawaniem gier, czyli tym co dystrybutor
powinien robic...


Te wszytskie promocyjki,gramsajty i inne głupstwa które robimy wydając gry odróżniają nas od szarej masy innych dystrybutorów i sprawiją że oprócz "zwykłego" handlowania grami dajemy ludziom jeszcze coś extra. Nie sądze żeby twoje argumenty przekonały nas do zmiany naszej koncepcji, bo zdecydowanie więcej osób korzytsta z nszych promocji, chwali sobie gramsajty i bawia ich inne nasze glupstwa..niż nas za to krytykuje. A wiec sorry..demokracja i lud wybiera:)

Dnia 17.02.2007 o 05:12, Kris_bla napisał:


> Pozdr.

Pozdrawiam :-)

Ja tez pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaprawde ciekawa inicjatywa ;)
ale procz NWN nic ciekawego w sumie :/
czy Kingmaker wchodzilw sklad Diamentowej edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować