Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trojaczki z eXtra Klasyki neXt? To się opłaca!

132 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2007 o 15:34, Evil Khan napisał:

>>...

A mam pytanie. Czy zostanie mi uznane jak kupię sobie 4 gry za jednym zamówieniem? SWAT4, COLIN5 i w pakiecie dodatki do NVN2 (jak sie kupuje razem 2 dodatki to jezscze 2zł taniej) czy juz wtedy trojaczki nie beda mnie obowiązywały? A tak wogóle do kiedy to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by z tymi kodami nie wypaliło ;-) Bo jakbyś wziął gre z nowej PK za te 39,90 i 2 razy kod po 20zł to by musieli ci jeszcze 10 gr dopłacić :-) Ale można by zrobić taką opcje, że jak masz 2 gry w zamówieniu to można użyć dwóch kodów, bo tak czy siak zużyje oba na Fajną Cene i zapłace dwa razy koszta przesyłki. No chyba, że komuś o to chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 13:09, Mistic napisał:

Pewnie by z tymi kodami nie wypaliło ;-) Bo jakbyś wziął gre z nowej PK za te 39,90 i 2 razy
kod po 20zł to by musieli ci jeszcze 10 gr dopłacić :-) Ale można by zrobić taką opcje, że
jak masz 2 gry w zamówieniu to można użyć dwóch kodów, bo tak czy siak zużyje oba na Fajną
Cene i zapłace dwa razy koszta przesyłki. No chyba, że komuś o to chodziło


Generalna zasada wszelakiej maści promocji brzmi "oferty nie można łączyć z innymi", a ponieważ WPLN jest taką właśnie ofertą specjalną - się nie da ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, ludzie pomóżcie mi w odpowiedzi na to pytanie bo nadal nie wiem a już bym chciał złożyć zamówienie. Pytanie jest 2 posty wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem, a powinienem we wtorek :| Jeszcze poczekam, ale mam nadzieje dzisiaj ten kod dostać i złożyć w końcu zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 10:47, Mistic napisał:

Ja nie dostałem, a powinienem we wtorek :| Jeszcze poczekam, ale mam nadzieje dzisiaj ten kod
dostać i złożyć w końcu zamówienie.

Moje zamówienie wysłano 12.03.2007, 14 dni od jego daty powinienem otrzymać kod zniżkowy - czyli zostały 4 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a moje zostało wysłane 4.03 :/ Ale skoro dzisiaj otrzymałeś kod to mam nadzieje, że i ja otrzymam moje. Do premiery gier z Fajnej Ceny jeszcze sporo czasu ale przydałoby się, żeby ten system i kody do tego czasu już działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 11:36, Mistic napisał:

No, a moje zostało wysłane 4.03 :/ Ale skoro dzisiaj otrzymałeś kod to mam nadzieje, że i ja
otrzymam moje. Do premiery gier z Fajnej Ceny jeszcze sporo czasu ale przydałoby się, żeby
ten system i kody do tego czasu już działały.

Co ty. NIE dostałem kodu i pytam czy ktokolwiek go dostał ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 12:47, Mistic napisał:

No to trzeba jeszcze czekać, a 2 tygodnie już u mnie minęły.

Trochę lipa z tym kodem. Myślałem, że w ciągu tygodnia zamówię sobie spellforca 2 a tu z planów nici..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować