Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - zapowiedź

58 postów w tym temacie

Lucas the Great

Dziś tekst podwójnie specjalny. Po pierwsze to zapowiedź gry, na którą czeka cała rzesza fanów. Po drugie, po raz pierwszy na naszych łamach zaprezentuje się niejaki Butcher. Pod tym nickiem ukrywa się stary wyga, aktualnie w stanie spoczynku. Pisał w kilku pismach, zdarzało mu się też nimi kierować. Postanowiliśmy nie dać mu zaśniedzieć i dostał angaż...

Przeczytaj cały tekst "Supreme Commander - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widac, gra nie zapowiada sie calkiem rozowo jak chcielibysmy ja widziec...

Bardzo fajna zapowiedz, rzeczowa i nie bezkrytyczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry na razie nie kupie, zbieram kasę na nowego kompa;]...jedynie zniszczenia terenu mnie rozczarowały:/ marginalne->przynajmniej na filmikach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, od dziecka czekałem na grę ktora pozwoliłaby w pełni wykorzystać mój strategiczny geniusz. :) (lol)
I doczekałem się. Ciekawi mnie tylko czy w Supreme Commander będzie coś takiego jak piechota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyzio Diablo grałem w demo i jest cos co mozna nazwac piechotą. TO takie lekkie mechy bojowe. W porównaniu do innych jednostek mozna smiało mówic ze sa one piechotą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do autora powyższego postu:

Piechoty nie będzie, i jak dotąd nie udało mi się zrozumieć dlaczego.
Może ta setka pojazdów jest lepsza niż tysiące jeśli nie dziesiątki tysięcy jednostek piechoty. Z tą samą ilością detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 18:20, Spector 109948 napisał:

do autora powyższego postu:

Piechoty nie będzie, i jak dotąd nie udało mi się zrozumieć dlaczego.
Może ta setka pojazdów jest lepsza niż tysiące jeśli nie dziesiątki tysięcy jednostek piechoty.
Z tą samą ilością detali.


Twórcy gry zasłaniają się realizmem (wyprodukowanie pojazdu trwa krótko, ale szkolenie piechoty trwać może kilkanaście miesięcy). Poza tym, jakoś nie wyobrażam sobie piechoty w Sup Comie. Czy może być coś słabszego od light assault bota (który notabene jest tak mały, że powinien być rozdeptywany przez mechy z Tech3)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale oddana skala walki....malutkie robociki biegające pod nogami gigantycznych jednostek SPEC. Co do wymagań to niewiem....jadyne co musza poprawić to A.I. bo narazie jest tragiczne...ale polska wersja ma być z patchem juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie teraz na nowoczesnym polu wlaki stawia sie nie na liczbe żołnierzy, ale na ich wyszkolenie i wyposazenie, dlatego w takim konflikcie przyszlosci jak w tej grze ludzie wystawiają roboty, bo to w sumei bardziej się opłaca... ale w koncu ktośmusi to wszystko pilotować, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zapowiedź ciekawa, gierka zapowiada się naprawdę nieźle, ale mój komputer jest już za słaby, żeby w to pograć. ;( Demko na najniższych ustawieniach (wszyściutko wyłączone), nie dość, że kiepsko wygląda, to jeszcze przez cały czas klatkuje. :/ Więc na razie nawet nie myślę o kupowaniu pełnej wersji - najpierw trzeba sobie sprawić jakąś porządną kartę graficzną i może procesor. Wtedy z pewnością zakupię SC. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie niezwykle interesująco ale szkoda ze sprzet jaki bedzie potrzebny moze konkurowac z wymaganiami gothica 3 ;/... szczerze mowiac nigdy nie lubiłem gier w ktorych trzeba było grac na mase zeby cos osiagnac... ruskom sie pewnie spodoba bo niby czemu udało im sie czesciowo wygrac 2 wojne ... albo inaczej nie przegrali z kretesem ;p... oj osiagneli swoj cel i tyle ;).
btw. kto to ten Butcher?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieee wymagrania Supreme Com''a nie mają startu do Gothica 3 :) ,tam na moim kompie: AMD Athlon X2 3800+ ,512 DDR2 ,7300GT 256 MB ,giera na LOW nieco tnie (od biedy dałoby się grać ale nie chce sobie gry psuć więc leży napułeczce i czeka na upgrade ramu -w drodze!) ,a Supreme na FULL w 1024x768 (hmm ciekawe że nie można zmiejszyć rozdzielczości ,chociaż wiem czemu nie można -przy takich rozmiarach map byłaby to porażka) giera nawet przy dużych zadymach chodzi z zadowalającą prędkością (jakieś 30 FPS nie wiem nie sprawdzałem dokładnie) ,ale małe pytanie: czy interfejs musi być taki duży? jak gram w to to czuję się jakbym był w czołgu :) patrze przez takie małe okienko (skoro to następca Total Aninhillation to czemu nie wzięto przykładu z tamtej gry - tam interfejs był niemal doskonały!) i to powoduje że gra mnie odpycha ,grafa nie powala (a miała być że hej!) i troche sztywne animacje commandera mnie dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować