Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - zapowiedź

58 postów w tym temacie

Ostatnio jak demko ściągnąłem to szło mi na średnich... jakbym wlaczyl duze to by mi chyba procesor padl a karta grafiki by bzzzyczala... ale moj kumpel wbil do mnie, wyszedlem, a on ustawil na duze detalki. w demo SC bawilem sie na duzych detalach na Athlonie 64 3800+ i GeForcie 6800.. nie jest to malo... na moim starym kompie z Intel Pentium IV 1,8 GhZ i na jakims tam radeonie bawilem sie na malych... to troche za duze wymagania sprzetowe ja mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead-pl moze i przecietny ja mam athlona 64 3000+ m2 1giga ram gf 7600gs 250ddr3 galaxy i wszystko co nowe chula mi zajefajnie tylko do gotyka3 musialem na srednie detale przelaczyc potrzeba ze 2 giga ramu a SC smiga mi na ful w roz 1024 i zgodze sie z tym ze interfejs jest roszke niedopracowany za duze to jest no i z ta fabula to im wiecej tym lepiej choc jak gralem w kampanie i zwlekalem z atakiem to wpadli do mnie z dwoma poteznymi mehami i byla jazda hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... patrze przez takie małe okienko (skoro to następca Total Aninhillation to czemu nie wzięto przykładu

Dnia 17.02.2007 o 10:37, Ponet napisał:

z tamtej gry - tam interfejs był niemal doskonały!) i to powoduje że gra mnie odpycha ,grafa
nie powala (a miała być że hej!) i troche sztywne animacje commandera mnie dziwią.



podczas gry wciśnij alt i kursor "w gorę" - interfejs zmieni położenie lub ctrl + f1 (może jeszcze + shift lub alt, nie pamiętam teraz) - to zniknie Ci całkowicie interfejs

animacja jednostek jest niezła, co prawda Twoj dowódca makareny nie zatańczy bo to w koncu jednostka mechaniczna i może mieć kłopot z poruszaniem w biodrach :) ale np przypatrz się z bliska jak niszczyciel Cybrian wygramala się z wody na plaże albo jak zgrabnie nożkami przebiera eksperymentalny monkeybot czy jak mu tam - ten pajączek z laserkiem co przetapia jednostki jak huta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niestety bardzo wtórna. Praktycznie nie oferuje nic nowego, czego nie byłoby już w Starcraft. Strategia kamień-papier-nożyce sprawdza się jak najbardziej. Wykonanie przyzwoite, aczkolwiek nie zachwycające. Pomysł na wykorzystanie dwóch monitorów świetny, jednak realizacja dużo gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie i tak rządzi WARHAMMER!!! Dla mnie najważniejsze w grach to klimat i grywalność czego łorhamerkowi nie brakuje. Ta gra może być fajna ale nie jestem pewien czy mnie wciągnie na wiele godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:42, master962 napisał:

ciekawe co będzie lepsze C&C3 czy SM? chyba będe musiał kupić obie gry i sprawdzić osobiście
:P


Myślę że C&C3 wyjdzie na 1 miejsce.. Klimat i znane jednostki w nowej wersji. No będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C&C 3 przede wszystkim będzie miało LEPSZY i INTUICYJNIEJSZY interfejs bo naprawde ten co jest w SupCom jest do niczego... no i będzie klimat :) (filmy rlz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:31, Ponet napisał:

C&C 3 przede wszystkim będzie miało LEPSZY i INTUICYJNIEJSZY interfejs bo naprawde ten co jest
w SupCom jest do niczego... no i będzie klimat :) (filmy rlz).


Interface chociaż w SupComie wygląda paskudnie, to i tak samo sterowanie jednostkami jest łatwe, a *zoomowanie* mapy bardzo ułatwia samo zarządzanie :).

Mam szczerą nadzieję, że moderzy (bo gra ma ich wspierać) jakoś naprawią ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie SupCom, to jest gra którą na 100% kupię. Grafika może nie najlepsza (dobre jednostki, tła straszne), ale rozmach, potencjał gry (zwłaszcza multi), liczba jednostek, automatyzacja różnych czynności. Jeżeli multipalyer będzie dobrze supportowany, to ta gra ma szansę stać się jedną z czołowych dyscyplin e-gamingu (już widzę te zawody, na które wszyscy przyjeżdżają z 2ma monitorami :P). co do narzekań na temat interfejsu, to nie przesadzałbym. Po mniej więcej godzinie grania, nie miałęm z nim już ządnych problemów. Może nie jest to W3, albo COH, ale da się żyć. Poza tym muzyka. Powala na kolana i trzyma tam aż do wyłączenia gry :D Generalnie już bym zamówił grę na gram.pl, ale nie opłaca się po prostu, bo w MediaMarkcie, dostanę za 85zł i to jeszcze pewnie ze 2 dni przed premierą xD. Co innego, gdyby była EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak tego interfejsu czepiacie? Mi odpowiada (na pewno jest lepszy od tego z Warcrafta III - przynajmniej dla mnie ;)). Poszperajcie na forum Sup Coma (www.supremecommander.com), gdzieś tam było coś na temat tego że można zmieniać układ interfejsu (bodajże CTRL + F1 albo SHIFT + F1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze cd projekt znowu zamulil, premiera byla 2 dni temu w poslce bedzie za MIESIAC, jak dla mnie to skandal. Mam nadzieje (zycze wam tego drogi cd-projekcie) ze ludzie, którym nie chce sie czekac az wy laskawiei wydacie zdecydujecie sie wydać w KONCU tą gre, poprostu sciagna ja z netu, a cd-p nie zarobi na tym ani grosza. Giera nie bawi mnie wcale to wszystko juz gdzies bylo, tak na dobrą sprawe to poprostu total annihilation tyle ze z inaczej wygladającymi jednostkami( ten największy okręt z dema to byl stary millenium battleship z TA)Żadnych nowosci w regulach gry, poprostu TA tyle ze napisane z obsluga DX 9.0. Garbage!! Bojkotujcie miesięczne opoznienia, nie dajcie sie OLEWAC. Podobnie jak ta smieszna firemka działa również cenega. Nie kupujcie oryginalnych gier!!!! Zacznijcie dopiero kiedy przestaniecie czekac na polska premiere kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal się pytam - czy oprócz tej polskiej wersji językowej będzie coś dodane do zestawu. OST z gry zrekompensował by to oczekiwanie. Czekam na odpwiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczena mi opadła jak nigdy - tego jeszcze nie widziałem nigdy w życiu - demo 1GB jestem w ciężkim szoku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować