Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander - zapowiedź

58 postów w tym temacie

Supreme Commander ciekawie sie zapowaida wojna totalna... podobno tyle jednostek ze hey... jeszcze by dali jakoms edycje kolekcjonerską to by było zupełnie wsłaniale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:46, Paoro napisał:

Supreme Commander ciekawie sie zapowaida wojna totalna... podobno tyle jednostek ze hey...
jeszcze by dali jakoms edycje kolekcjonerską to by było zupełnie wsłaniale...



Grałem w demo, rozmach, ilość opcji, skala gry pochłaniają ogromnie, wciągnąłem się bardzo, to będzie świetna gra.
Ciężko było mi na początku się połapać, bo bardzo dużo opcji i możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 10:20, marian538 napisał:

Grałem w demo, rozmach, ilość opcji, skala gry pochłaniają ogromnie, wciągnąłem się bardzo,
to będzie świetna gra.
Ciężko było mi na początku się połapać, bo bardzo dużo opcji i możliwości.



Miło to słyszeć lubie gry które wymagają większego wysiłku od gracza, duża liczba opcji stwarza wrażenie realistyczności gry nawet jesli opowiada ona o mało realnych rzeczach... ;) z niecierpliwością bede oczekiwał na ten tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst... Jest w nim napisane, że jest to rts dla lubiących główkować itp... Czyli jest o wiele trudniejszy np od Medieval II albo Age of Empires III??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 00:09, piero92 napisał:

Sory za spam
(off-top)
PS Piszesz w CDA w gry wiecznie żywe??

Kilka razy zdarzyło mi się napisać dla CDA, ale nie mam z nimi regularnej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 09:56, eyesofglass napisał:

gry, poprostu TA tyle ze napisane z obsluga DX 9.0. Garbage!! Bojkotujcie miesięczne opoznienia,
nie dajcie sie OLEWAC. Podobnie jak ta smieszna firemka działa również cenega. Nie kupujcie
oryginalnych gier!!!! Zacznijcie dopiero kiedy przestaniecie czekac na polska premiere kilka
miesięcy


Zalosc sciska jak sie czyta takie teksty, ze tez Ci nikt degrada nie zapodal za propagowanie piractwa. Jak Ci ktos kiedys ukradnie cos co w pocie czola bedziesz tworzyl kilka lat to moze zmadrzejesz... Zreszta tak samo jak pisanie, ze to nic nowego. Oby Cie inni oceniali tak jak Ty oceniasz. Przyda Ci sie to w zyciu (pokora).

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:21, Mike napisał:

Zalosc sciska jak sie czyta takie teksty, ze tez Ci nikt degrada nie zapodal za propagowanie piractwa.


Czy Ty przypadkiem jako pracownik CDP nie masz takich praw ???
Swoją drogą, degrad to trochę mało, dzisiaj już banan poszedł za mniej bezczelne nawoływanie do kradzieży: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=220&pid=1193

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie kupujcie oryginalnych gier!!!! Zacznijcie dopiero kiedy przestaniecie czekac na polska premiere kilka

Dnia 18.02.2007 o 09:56, eyesofglass napisał:

miesięcy


Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl
powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 23:26, Klimos napisał:

Czy Ty przypadkiem jako pracownik CDP nie masz takich praw ???

nie - niektorzy niebiescy maja tylko kolorek. jak to chyba kiedys okreslil Akashi dajacy +10 do obrony przed zlosliwymi atakami ;)

A tak na serio - kupujac zabugowane premiery juz sie pare razy przewiozlem wiec jezeli mam poczekac niecaly miesiac a dostac cos zrobione dobrze i poprawione - to poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 09:29, gmx napisał:

A tak na serio - kupujac zabugowane premiery juz sie pare razy przewiozlem wiec jezeli mam
poczekac niecaly miesiac a dostac cos zrobione dobrze i poprawione - to poczekam.


Z premier to prawdę mówiąc kupiłem chyba tylko Diablo 2 i potem dodatek. Jakoś nigdy nie ciągnie mnie do tego by zagrać w grę tuż po premierze. Zwłaszcza ostatnio nie kupuję nowych gier, bo komp już się nieco podstarzał. Za to tytułów z eXtra Klasyki i innych wznowień mam tyle, że grania starczy jeszcze na parę lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2007 o 09:37, Klimos napisał:

Zwłaszcza ostatnio nie kupuję nowych gier, bo
komp już się nieco podstarzał. Za to tytułów z eXtra Klasyki i innych wznowień mam tyle, że
grania starczy jeszcze na parę lat :P


Jestem dokladnie w podobnej syt, komp sie podstarzal, polka ugina sie od gier w ktore MUSZE zagrac.
O tyle mam latwiej, ze jako pracownik CDP najwieksze premiery dostaje gratis:))) (i polka sie coraz bardziej ugina, mimo, ze zostawiam sobie tylko te z moich ulubionych gatunkow RPG i strategie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 09:29, gmx napisał:

> Czy Ty przypadkiem jako pracownik CDP nie masz takich praw ???
nie - niektorzy niebiescy maja tylko kolorek. jak to chyba kiedys okreslil Akashi dajacy +10
do obrony przed zlosliwymi atakami ;)


te +10 bylo by calkiem przydatne;)

A co do banow, to sa tu od tego specjalisci (dzieki Rzezim:)
Ja bardziej jestem tu od mowienia (po godzinach) co tam u nas w CDP piszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować