Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Aparaty Cyfrowe, jaki wybrać...

3 posty w tym temacie

No więc mam taki mały dylemat, w końcu postanowiłem zainwestować w cyfraka, nie ukrywam że za sprawą zjazdu gramowiczów.
No i tu powstał mały dylemacik, oczywiście w grę wchodzą jedyne "nówki sztuki glanc metalik prawie nówka:P" czyli zakup w tradycyjnym sklepie :)
do wydania mam.... no w zasadzie nie ma ceny jakieiej bym nie dał, oczywiście w granicach rozsądku, jedyne fotki jake robiłem pochodziły z Simensa S65 (1,2 MPx) oraz Motki E365 (0,3 MPx) tak więc nie am sensu fundować sobie lustrzanki za 10 patyków :P
no więc raczej szukam kompaktu/kompaktu bardzej profesjonalnego w granicach do...1000-1200 zł
zamierzam trzaskać fotki tu i tam, to takie tradycyjne z czegoś tam a także artystyczne (tłumaczyć nie musze)
w zasadzie im niższy koszt tym szybciej posiąde sprzet, jak narazie upatrzyłęm sobie model z nizskiej półki, Benq 740 z matrycą 7 MegaPixela za 520 zł
wygląda łądne ale jako że na aparatach syfrowych za cholere się nie znam nie moge powiedzieć czyt jest to pozycja z pierwszzego tłoczenia czy ruska zabawka z bazaru :P
będe wdzięczny za pomoc, minimalne parametry aparatu moich marzeń to matryca 4/5 MPx oraz zoom optyczny 3, i oczywiście flash...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Konica Minolta Z3, ma on 4 mln pikseli, 12x optyczny, niezła optyka, kupiłem go 2 lata temu i dałem za niego wtedy 2000 zł.
Bardzo fajny aparat, ale polecam jego następców (Z5, Z6) jest w nich w porównaniu 2 calowy ekran i zwiększona matryca - odpowiednio 5, 6 mln.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować