Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Jagged Aliance 3D

53 postów w tym temacie

Czekam na te gre już dość długo i doczekać się nie mogę. Ukaże się podobno na początq 2006, ale można poczekać i sobie o niej popisać troche :P. Ciekawi mnie czy będzie multiplayer, bo było by super. Nie było tej opcji od jagged aliance: deadly games :C, a fajnie było by poślęczeć nad taką grą taktyczną z drugim człowiekiem. Jeszcze lapiej jak by była możliwość gry w 4 lub więcej osób. Grało by się podobnie jak w szachy :). Pamiętam z JA:DG te licytacje najlapszych najemniqw lub licytacje mikiego jak ja i qmpel chcieliśmy od niego qpić broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie JA2 i dodatek się podobały (niestety nie przeszedłem w całości), a jak 3D doda nowe możliwości taktyczne i będzie multi to gra może stać się hitem. Mam nadzieję, że klimat zostanie zachowany. Czekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:18, Łowca Gier napisał:

Mnie JA2 i dodatek się podobały (niestety nie przeszedłem w całości), a jak 3D doda nowe możliwości taktyczne i będzie multi
to gra może stać się hitem. Mam nadzieję, że klimat zostanie zachowany. Czekam na premierę.


Co do klimatu, to jest to jedna z tych gier, w których nie wyobrażam sobie jego utrzymania we 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 29.11.2005 o 16:21, Sarafan_Knight napisał:

Co do klimatu,
to jest to jedna z tych gier, w których nie wyobrażam sobie jego utrzymania we 3D.


Dalej będzie większość najemniqw. Poza tym widziałem screeny i wcale nie popsuli tej gry. Ładnie wygłada. Jak znajde link to go tu zamieszcze. Zapowiada się niezły kąsek dla takich maniaqw jak my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 17:21, iro1979 napisał:

Dalej
będzie większość najemniqw. Poza tym widziałem screeny i wcale nie popsuli tej gry. Ładnie wygłada.


To ze ladnie wyglada to jeszcze wcale nic nie znaczy. Grywalnosc wyjdzie "w praniu".
UFO: Aftermath tez ladnie wygladalo a do pierwowzoru bylo jej daleeeeko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 29.11.2005 o 17:29, SirMike napisał:

To
ze ladnie wyglada to jeszcze wcale nic nie znaczy. Grywalnosc wyjdzie "w praniu".
UFO: Aftermath tez ladnie wygladalo a
do pierwowzoru bylo jej daleeeeko.


tak tak, ale już po samym interfejsie widać że zmiany nie są duże po za tym 3D tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 17:30, iro1979 napisał:

A oto link do screenshotów, zapomniałem kto ma wydać tą gre. Bo na tamtej stronie producenta też były zdjęcia. Naprawde
fajnie wyglądają
http://www.gamekult.com/tout/jeux/fiches/J000069024_screenshots.html


Rzeczywiście nie wygląda to najgorzej, ale czy utrzyma klimat? :P Co do developera to jest nim studio MiST Land South (pierwsze słyszę :)), a wydawcą będzie Strategy First.

BTW jest też zapowiadany Jagged Alliance 3, który ma być w 2D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lubie serie JA ale uwazam ze przejscie w 3d sposoduje ze bedzie juz walka miedzy JA vs SS (silent storm) i uwazam ze to drugie wygra. Chodz oczywiście niegrałem w JA 3d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wciąż jest Shadow ;), ciekawe czy będzie jeszcze Gus Tarballs (pewnie coś przekręciłem w nazwisku)?
Co do wersji 3d, to nie sądzę, by rozgrywka, a przynajmnie jej sama idea zmieniła się bardzo z powodu zmiany graficznej. W każdym razie nie mam co do tego tytułu takich obaw, jak w przypadku Wormsów 3d (nie będę się wypowiadał na temat "gorzej, lepiej", gdyż po prostu zrezygnowałem z kupna tej gry). A co do piękna, lub brzydoty grafiki - w końcu nie to było najważniejsze w tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzydka grafika :/ Rodem z... *szuka jakiejś gry w starych płytach, z gazet* Rodem z Shadow Company :).

Zakupili by REWELACYJNY engine silent storm''a + dodali by REWELACYJNE pomysły które były w JG2 = Hit ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:19, Kafar napisał:

lubie serie JA ale uwazam ze przejscie w 3d sposoduje ze bedzie juz walka miedzy JA vs SS (silent storm) i uwazam ze to
drugie wygra. Chodz oczywiście niegrałem w JA 3d :)


W sailent storma nie grałem, ale wydawało mi się że to taka bardziej dziecinna gra, zastanawiałem się nad jej qpnem, jednak zrezygnowałem. Nie wiem dokładnie ale chyba modele broni i postaci mi sięnie podobały, nie potrafiłbym się wczuć w taką grę. JA ma to coś, jest jakby symulatorem małej wojny :)
PS: SS już ma troche a JA3d jeszcze nie ma i nie będzie krokiem wstecz (moja nadzieja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 29.11.2005 o 17:41, Sarafan_Knight napisał:

BTW jest też zapowiadany Jagged Alliance 3, który ma być w 2D...


Trzeba będzie 2 gry qpić. Cena będzie raczej przystępna. Słyszałem też coś o afrikan aliance --> takie jagged aliance 3d ale real time, projekt zawieszono na rzecz JA3D (i bardzo dobrze) nie wyograżam sobie tej gry w real tme.
PS:Są oczywiście szachy na czas ;P ale to nie dla mnie ja nie myśle tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:52, Valed napisał:

Bzydka grafika :/ Rodem z... *szuka jakiejś gry w starych płytach, z gazet* Rodem z Shadow Company :).

...

Grałeś może w Jagged aliance: deadly games? Ta biła na głowe wszystkie następne miała rozdzielczość 640/480 lub ... mniejszą ze wskazaniem na tą drugą opcje, dźwięk .. przemilcze, grywalność :))) mało jest gier z taką grywalnością. Mawet dobrze że jest troche sztuczna... Zresztą może jeszcze prace trwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niezmienia faktu ze SS jest najlepsza bez apelacyjnie gra z tego gatunku. Oczywiście niewiem jakie bedzie JA3 ale napewno gdyby został zrobiony do SS mod JA to był by bardzo dobry. Więc żeby JA3 pobiło SS musi być lepszą niż BARDZO DOBRA:).

No fakt w JA kierujesz najemnikami a oni zawsze własną wojne wywołają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 20:02, Kafar napisał:

To niezmienia faktu ze SS jest najlepsza bez apelacyjnie gra z tego gatunku.


Ech... Dla mnie na czele gatunku strategii taktycznych będą zawsze Jagged Alliance 2, Fallout Tactics i Commandos Behind Enemy Lines... :P No chyba, że by któryś z nowych Jaggedów się wdarł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 21:21, Sarafan_Knight napisał:

> To niezmienia faktu ze SS jest najlepsza bez apelacyjnie gra z tego gatunku.

Ech... Dla mnie na czele gatunku strategii
taktycznych będą zawsze Jagged Alliance 2, Fallout Tactics i Commandos Behind Enemy Lines... :P No chyba, że by któryś z
nowych Jaggedów się wdarł. :)


Wiesz - ja jak komuś mówię że gra jest strategią taktyczną z żołnerzami w systenie turowym to mówie że jest podobna do JA. Czyli jak chce komuś powiedzieć w przybliżeniu co to jest SS to mówie że jest podobna do JA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 21:45, iro1979 napisał:

Wiesz - ja jak komuś mówię że gra jest strategią taktyczną
z żołnerzami w systenie turowym to mówie że jest podobna do JA. Czyli jak chce komuś powiedzieć w przybliżeniu co to jest
SS to mówie że jest podobna do JA :P


No tak, ale jaki to ma związek z moją wypowiedzią, bo nie załapałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 29.11.2005 o 21:50, Sarafan_Knight napisał:

No tak, ale
jaki to ma związek z moją wypowiedzią, bo nie załapałem. :)


U ciebie na czele tego gatunq stoi wiele podobnych gier i każda zasługuje na osobną nazwe, a u mnie JA -> poza nią są inne ale już tylko do niej podobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować