Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Jagged Aliance 3D

53 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2006 o 23:41, =FaBiAn= napisał:

Jak tak będzie to to... barbarzyństwo cholerne..., ale fakt faktem żadna notakta prasowa nie
wspomnia o żadnych punktach akcji, nie widać tego na scree..., a jednak widać na paru z http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=4802,
można jednak spać spokojnie :))))

SĄĄĄĄ HURA. Więc będzie tak ja kw 2 i w 2,5 bo nawet widać jak się robi tura przeciwnika na 1 screenie :) i punkty akcji też zobaczyłem :). Tak można spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie z innej beczki, czy ktoś zna działające strony z modami do JA2,5, chodzi mi m.in. o Urban Chaos, Dediranna Lives i innymi większymi dodatkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.ja2.prv.pl

Dobra stronka o Jagged Alliance 2, wydaje mi sie ze jest tam do sciagniecia Urban Chaos i na pewno jest tam spolszczenie do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 11:33, =FaBiAn= napisał:

A teraz pytanie z innej beczki, czy ktoś zna działające strony z modami do JA2,5, chodzi mi
m.in. o Urban Chaos, Dediranna Lives i innymi większymi dodatkami??

O ile pamiętam znalezienie ich za pomocą Google zajęło mi 10 sekund.Chyba że już wywalili te mody, dawno je ściągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 11:41, General Kenobi napisał:

www.ja2.prv.pl

Dobra stronka o Jagged Alliance 2, wydaje mi sie ze jest tam do sciagniecia Urban Chaos i na
pewno jest tam spolszczenie do niego


I na tej też stronce możecie znaleźć dużo ciekawych wiadomości o JA3D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Widze ze tutaj sporo osob wchodzi wiec moze znajdzie sie jakis znawca tematu JA2 Wildfire i moze ebdziesz znal odpowiedz na moj problem, powazny problem gdyz czasem podczas odczytu save''ow wysakuje mi "BLĄD podczas odcxzytu gry" i nie laduje sie gra, co gorsza zepsuly sie wszystkie moje savy, nie moge wxczytac gry, a tyle sie staralem zeby miec Nocne operacje i Skradanie sie, ;/ Damn, mieliscie cos takiego? jak to naprawic czy cos?;/

Pzdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co wszyscy gracze mają do tych panzerkleinów. Mi się tak bardzo ten pomysł spodobał i ogólnie Silent Storm mi się podobał nieziemsko. Ale coś mi się wydaje że ten cały Jaged Aliance 3 nie wyjdzie im za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:36, PAPISHON napisał:

Naprawdę nie wiem co wszyscy gracze mają do tych panzerkleinów. Mi się tak bardzo ten pomysł
spodobał i ogólnie Silent Storm mi się podobał nieziemsko. Ale coś mi się wydaje że ten cały
Jaged Aliance 3 nie wyjdzie im za dobrze.

niestety, co do panzerkleinow jesteśmy w mniejszosci bo mi akurat podpasowały - silnik nie pozwalal na wprowadzenie czołgów wiec znależli zamiennik który miał siać groze wsrod piechoty :) SS to gra wielka a jej silnik jak do tej pory jest imho najlepszy do gier tego typu.

co do JA - hmm, gdyby bylo od poczatku robione na tym silniku bylo by super, ale to juz chyba 3 zmiana dewelopera a nowy bedzie za bardzo naciskany zeby gra wyszla :( najgorsze co moga zrobic to gre liniowa - np 10 misji pod rzad i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo o tym myślę. Ale jednak mam cichą nadzieję żeby JA 3 nie wyszedł dobry. Dlaczego ? Wolę żeby najlepszą grą tego typu został nadał Silent Storm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, trochę tu zamieszania jest z informacjami :) Pozwólcie, że wyjaśnię...

Jagged Alliance 3D o którym mowa w tym temacie zmieniło nazwę na JAZZ: Hired Guns i już nie jest to kontynuacja serii Jagged Alliance. Powodem tego było zerwanie umowy z firmą Strategy First, która posiada prawa do całej serii, ale gra wyjdzie lekko zmieniona pod nową nazwą a przedpremierowe recenzje jasno wskazują na to, ze to wciąż jagged i wszędzie to czuć. Jeśli chcecie więcej się dowiedzieć o tej grze to zajrzyjcie tutaj: http://www.jacenter.pl/readarticle.php?article_id=136

A Jagged Alliance 3 to gra powstająca w zupełnie innym studiu, także rosyjskim. Powstaje na silniku Silent Storm wiec pewnie wyjdzie z tego coś dobrego, na razie zbyt wiele nie wiadomo ale tu macie sporo informacji: http://www.jacenter.pl/readarticle.php?article_id=135

Mam nadzieję, że się przydałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować