Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Lineage II dostępna w sklepie gram.pl!

127 postów w tym temacie

No nice L2 w sprzedazy wkoncu ! Jakby ktos nie zauwazyl to L2 ma bardzo podobny interfejs do WoW''a. Do tego L2 tez ma okolo 4 milionow graczy... Ciezko powiedziec co jest lepsze, jednak wole WoW''a, bo po pierwsze mam sentyment do blizzarda, po drugie uwielbiam swiat warcraft''a no i niestety w L2 nigdy nie gralem, jedynie czytalem i moge stwierdzic, ze L2 jest dobrym konkurentem dla WoW''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:03, da5id napisał:

Mam pytanie do wydawcy, czy przewidujecie edycję kolekcjonerską jak Guild Wars... czy od razu można zamawia i nie czeka
na nią....


W tym momencie nie mamy żadnych informacji jakoby edycja kolekcjonerskia Lineage II miała być dostępna w sprzedaży w naszym sklepie. Szanse są więc znikome aby w najbliższym czasie produkt ten zawitał u nas, ale nie mówię jeszcze definitywnie "nie". Sprawdzę temat i postaram się dać znać jutro :)

Dnia 29.11.2005 o 19:03, da5id napisał:

A kolejne pytanie czy zakup gry, umożliwia grę przez pierwszy miesiąc za darmo... tak jest jak się kupuje grę w sklepie online ncsoft-u...


dokładnie tak, pierwszy miesiąc gry jest darmowy. Pamiętaj proszę jednak, że do założenia konta i rozpoczęcia rozgrywki wymagane jest podanie numeru karty płatniczej lub karty pre-paid do gry (tak jak w innych grach NC czy choćby w World of Warcraft)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za szybką odpowieź, w takim razie poczekam do jutra i zamawiam... :-) W końcu - czekałem na tą chwilę cały miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie odnosnie uruchomienia konta: posiadam karte Visa Elektron w PKO BP. Za jej pomoca zalozylem z powodzeniem konto w WOW. Czy moge miec problem przy zakladaniu konta w Lineage 2? Pytam, bo nie chce kupic, a potem nie moc grac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare pytan, ale do osob ktore graly na oficjalnych serwerach:
1. Jak ta gra prezentuje sie pod wzgledem przyjemnosci i zlozonosci wobec np. WoW, EQ2, Guild Wars... czy jest tam duzo do roboty itp...
2. Czy zeby zrobic postac ktora nadaje sie do gry w gildii i do bitew o zamki trzeba poswiecic duuuuzo czasu czy tez awansowanie w poziomy jest raczej bezbolesne i przystepne dla gracza ktory moze dziennie spedzic z gra powiedzmy max 3 godziny? (czytalem gdzies ze ponoc trzeba sie strasznie omeczyc zeby cokolwiek osiagnac i ze gra jest przez to nudna, bo zabija sie nonstop potwory w jeden sposob -ze przez to nadaje sie tylko dla hardcorowców ).
3. Czy istnieje roznorodnosc postaci: tzn czy postacie np na poziomie 60 maja wszystkie te same skille, czy jednak trzeba dokonac wyboru w ich zakupie i istnieje jakas specjalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś, przestań już bredzić... L2 NIE MA CD - KEY... Rozumiesz? Producent udostępnia tą grę, ściągasz, robi ci się konieczny, automatyczny update i - jeśli masz już zarejestrowane konto - grasz... To samo jest z Anarchy OnLine, grę można kupić w pudełku z instrukcją lub też ściągnąć zupełnie ZA DARMO, płacisz za granie. To samo jest np. z Linuxem, możesz go ściągnąć za darmo, ale jeśli chcesz pudełko, wsparcie techniczne itd. to płacisz... Jeśli nie wierzysz, to po prostu poświęć się, ściąganij sobie L2 ze strony producenta, zainstaluj i spróbuj odpalić... Ta gra nie pyta/nie chce żadnego klucza, ona się ślicznie odpali, tylko potem zapyta o login i hasło, a jeśli nie zapłaciłeś, i nie jesteś zarejestrowany, cóż... Nie pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze taki mały komentarzyk do WoWmena - co jest lepsze, czy L2, czy WoW, to kwestia gustu... Mi np. bardziej podoba się L2, dlaczego? Hmmm... Robiłeś kiedyś Siege w WoW (oblężenie zamku)...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. hmm... grałeś na pirackich serverach ?? nie polecam ich może są nastawione na komercje ale to co na nich się znajduje to jakieś 15-20% tego co daje oficjal.

2. Co do drugiego to trzeba poświęcić dość dużo czasu dla przykladu z najlepszym ng na oficjalu wylelelowanie postaci zajmuje 1,5-3 dni do 20lvl gry hardcorowej razem z questem z tego co pamiętam.

3. Przecież sa różni magowie wojownicy polecam małą lakturke ze skilami

http://www.lineage2.com/guide/race_human_skill.html (ludziki)
http://www.lineage2.com/guide/race_elf_skill.html (elfki)
http://www.lineage2.com/guide/race_darkelf_skill.html (ciemne elfki)
http://www.lineage2.com/guide/race_orc_skill.html (hmm... zwykły ork ;))
http://www.lineage2.com/guide/race_dwarf_skill.html (krasnale)

a jak nie to wejdź na "Class and Features" jest tam opisane jak powinni zachowywac sie madzy, wojownicy różnych ras oraz klas.

p.s. Na 1 & 2 pytanie odpowiedziałem za udziałem znajomego (anglika) który gra w Lineage 2 [S]word[S]ingerem i ma +65lvl oraz ze swojego doświadczenia z tą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Klient jak i licencja jest dostepna na oficjalnej stronie...
@Mr. FooT:
Wiem, ale mimo to kupienie pudełka w cenie niższej o posiadane wirtualne PLN kusiłoby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:11, Koleś napisał:

> kuzwa czy do was nie dociera ze producent udostepnil ta gre do scigniecia

Ściągnąć można legalnie. Ale bez CD-KEY''a
nie można grać legalnie. Granie na wszelkiej maści pirackich serwerach jest NIELEGALNE i jest formą PIRACTWA.

Więc osoby,
które chcą grać legalnie wersje box''ową muszą kupić.

Osoby, które chcą piracic kompletnie mnie nie obchodzą, jak pewnie
większości użtkowników tego forum.


Ahuhu hahahaha !

Nie ma czegos takiego jak Piracki server .
NCSoft zgodziło sie na tworzenie serverów na podstawie C1 ... C1 oczywiscie jest modyfikowany , ale w taki sposob zeby nie byl podobny do C2 / C3 . Dopoki zmodowany C1 na serverach nie jest identyczny z C2 / C3 taki server jest w pełni legalny . Nie moze także pobierac miesiecznych opłat ... jedynie dotacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc Lineage II w wersji kolekcjonerskiej wychodzi trochę taniej niż ta obecna w gram.pl (mapa, prima guide mini, figurka 50cm do złożenia, naklejki , dodatkowe filmy itp) - taką zakupiłem jakiś czas temu i wyniosło mnie to 90zł (amazon/ebay)

Nie mniej ta podstawowa wersja za 99zł (69zł z wpln) jest również okazja, z racji tego, że jeśli ktoś decyduje się na założenie konta i jego aktywacje NCsof + wykup abonamentu , to wyjdzie mu to drożej > 40 euro (160zł)

Dlatego też, najwazniejsza w tej wersji gram.pl jest własnie możliwość założenia konta z aktywacja i miesiaca grania.

By opłacać każdy miesiąc, wystarczy posiadć konto Inteligo, dzieki czemu mozna płacić kartą Visa

W przypadku kiedy np nie opłacimy danego miesiąca, nasza postac zostaje zachowana i keidy przyjdzie nam ochota by znów grać, wystarczy po prostu opłacić kolejny miesiąc.

Większość z osób tu się wypowiadajacych ma widać jedynie doświadczenie z prywatnymi=pirackimi serwerami.
Nie mniej różnica jest nie do opisania, jeśli chodzi o wersję oficjalną.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 11:10, kilerbeez napisał:

NCSoft zgodziło sie na tworzenie serverów na podstawie C1


Tak? To w takim razie wskaż proszę taką informację na oficjalnej stronie Lineage2 lub stronie firmy NCSoft. Licencja gry stanowi wyraźnie coś innego, a granie na serwerach innych niż oficjalne jest zabronione w dwóch umówach (w tym EULA) oraz w każdym temacie w dziale pomocy technicznej NC związanym z grą L2 na serewerach.

Kod serwerów wyciekł do sieci przy okazji Chapter 1 i stał się obiektem modyfikacji i licznych przeróbek, tak jak sam "klient" gry aby grać na nielegalnych serwerach. Obie te rzeczy zostały i cały czas są zabronione przez firmę NCSoft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:03, da5id napisał:

Mam pytanie do wydawcy, czy przewidujecie edycję kolekcjonerską


[UPDATE]: Mała aktualizacja w oparciu o świeże informacje z NCSoftu. W tym momencie Edycja Kolekcjonerska nie jest dostępna w Europie (w sensie fizycznym - out of stock), będzie jednak dostępna po Nowym Roku. Wtedy też postaramy się sprowadzić kilka sztuk, choć ciężko mi powiedzieć jak szybko uda się to zrobić. Może być styczeń ale może być później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borze 2/3 z was to takie nooby ze szkoda gadac.Można zassać klienta ze strony ale trzeba mieć cd-key aby grać a go można dostać w pudełku z gra albo kupić na stronie płacąć kartą.Więc tak czy siak zaplacić trzeba.A potem tylko 50 zl miesiecznie i miesiac gratis.

I JESZCZE JEDNO GUILD WARS TO NIE MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 12:29, Destro napisał:

> NCSoft zgodziło sie na tworzenie serverów na podstawie C1

Tak? To w takim razie wskaż proszę taką informację na oficjalnej
stronie Lineage2 lub stronie firmy NCSoft. Licencja gry stanowi wyraźnie coś innego, a granie na serwerach innych niż oficjalne
jest zabronione w dwóch umówach (w tym EULA) oraz w każdym temacie w dziale pomocy technicznej NC związanym z grą L2 na
serewerach.

Kod serwerów wyciekł do sieci przy okazji Chapter 1 i stał się obiektem modyfikacji i licznych przeróbek, tak
jak sam "klient" gry aby grać na nielegalnych serwerach. Obie te rzeczy zostały i cały czas są zabronione przez firmę NCSoft.



poszukam i znajde ...

BTW: Gdyby server " piracke [ rotfl ] " były rzeczywiscie zabronione to NCSoft by wszystkie zamknął w cholere ... ***************************** <- trudno tej strony nie znalesc . ponad 1000 prywatnych serverów ... i ani jeden nie został zamkniety z powodu NCSoftu , bo ncsoft dobrze wie że te servery trzymają sie na skromnych dotacjach ... grałem na 3 / 4 serverkach i wszystkie sie sypneły po 1 miesiacu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 13:48, kilerbeez napisał:

Gdyby server " piracke [ rotfl ] " były rzeczywiscie zabronione to NCSoft by wszystkie zamknął w cholere ...

Nie interesumnie "co by było gdyby". Umowa licencjna obowiązująca każdą osobę korzystającą z gry oraz Rules of Conduct Lineage 2, stwierdzają jasno iż takie serwery nie są legalne.

Dnia 30.11.2005 o 13:48, kilerbeez napisał:

***************************** <- trudno tej strony nie znalesc . ponad 1000 prywatnych serverów ... i

prosiłem wyraźnie http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1921&pid=35, ale widzę że nie dociera. Obniżam status. Dalsze wypowiedzi będa skutkowały banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Borze 2/3 z was to takie nooby ze szkoda gadac.

Umarłem. Naprawdę.

>Gdyby server " piracke [ rotfl ] " były rzeczywiscie zabronione to NCSoft by wszystkie zamknął w cholere ... >***************************** <- trudno tej strony nie znalesc . ponad 1000 prywatnych serverów ... i ani >jeden nie został zamkniety z powodu NCSoftu , bo ncsoft dobrze wie że te servery trzymają sie na skromnych >dotacjach ... grałem na 3 / 4 serverkach i wszystkie sie sypneły po 1 miesiacu ...

Pleciesz 3 po 3. Zamykanie takich serwerów to za dużo zachodu dla takiej firmy - pozwy dla poszczególnych osób, szukanie ich. Na cholerę im to, skoro na oficjalnym serwerze i tak gra bardzo dużo ludzi?
Jeśli populacja na pirackich serwerach zaczęłaby zagrażać NC Softowi, na pewno coś by z tym zrobił. Prolly podobną czystkę, jaką kiedyś machnęło Gravity na prywatnych serwerach RO.

A dane zostały wykradzione - nie przeskoczysz tego, ani nie obejdziesz.

http://miniurl.pl/4003 <- tutaj oficjalne stanowisko NCSoftu w tej sprawie. kthxbai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować