Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Lineage II dostępna w sklepie gram.pl!

127 postów w tym temacie

Keii: nie zapomnij że do serwisu mają dostęp również dzieci, które nie ukończyły jeszcze edukacji.

Destro: czy znana była by szacunkowa cena wydania kolekcjonerskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaki jest poziom graficzny Lineage II wiem że to ta sama firma co od GW i czy ta gra jest robiona na tym samym silnkiu graficznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ta sama firma, NC Soft jest tylko wydawcą Guild Wars.

www.lineage2.com <- Screenshots. Ewentualnie jakiś filmik z tej strony sobie ściągnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 15:14, Solstheim napisał:

Mam pytanie jaki jest poziom graficzny Lineage II wiem że to ta sama firma co od GW i czy ta gra jest robiona na tym samym
silnkiu graficznym?


Nie jest robiona na tym samy silniku graficznym i nie robi tej gry AN - twórca GW. Po prostu mają wspólnego "wydawce" światowego t.j NC.

Wymagania sprzętowe są podobne - aczkolwiek GW ma troszeczkę wyższe - i ma troszkę good''szą grafikę :) (ale tu można dyskutować) :P.

Looknąłem właśnie na pudełko... 4mln... To naprawdę ogromna liczba, Gw - 1mln+ L2 - 4mln+ Nie wiem jak z CoH oraz CoV ale pewnie też coś koło mln ;). Nc ma w garści połowe rynku gier online :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 15:13, xippon napisał:

czy znana była by szacunkowa cena wydania kolekcjonerskiego ?


Niestety trudno cokolwiek prognozować, gdyż w tej chwili nie jest wiadome ani kiedy wersję kolekcjonerską otrzymamy ani w jakiej liczbie egzemplarzy - takie informacje będą najwcześniej pod koniec grudnia lub w styczniu. Jedyne co jest w miarę pewne to, że Collector''s Ed. Lineage2 ma być dostępny w Europie w pierwszym kwartale przyszłego roku. Jak tylko się pojawi będziemy starali się go zdobyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Wiem, ale mimo to kupienie pudełka w cenie niższej o posiadane wirtualne PLN kusiłoby ;]

Watpie czy wyszloby Ci mniej niz 86PLN za podstawke z 3 dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@FooT
Hm, jeszcze się zastanowię, bo ściągam triala właśnie.
Jakby mi się spodobało, to wyślę Ci pm na mmorpg.pl ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 20:10, Keii napisał:

@FooT
Hm, jeszcze się zastanowię, bo ściągam triala właśnie.
Jakby mi się spodobało, to wyślę Ci pm na mmorpg.pl ;>


BTW: To ta gra ma triala :?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<BTW: To ta gra ma triala :?.
Ta, tyle ze trial w DAoCu to totalne nieporozumienie, bo ta gra ma dosc kiepskie pve a zabawa sie zaczyna dopiero jak sie osiagnie max lvl i wyposazy chara a to zajmuje jakis miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 22:21, Keii napisał:

Chodzi mi głównie o sposób prowadzenia walki i (o dziwo) grafikę ;)
Ale na razie w CoV mi dobrze :D


w trailu masz klienta SI wiec nie spodziwaj sie fajerwerkow... :Danyway i tak sie nauczysz ze w RvR wylacza sie tyle ile sie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Linage 2 to gra minionej epoki...ale wiem ze wiele osob wrecz uwielbia te gre wiec to jest swietny pomysl wydania jej na sprzedasz CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale wiem ze wiele osob wrecz uwielbia te gre wiec to jest swietny pomysl wydania jej na sprzedasz CDP.

Jeśli ktoś już gra na oficjalu to raczej nie będzie kupował tej wersji, bo w sumie po co ;]

@Mr. FooT
Czyli trial jest bez patcha poprawiającego grafikę z Catacombs? >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeśli ktoś już gra na oficjalu to raczej nie będzie kupował tej wersji, bo w sumie po co ;]


Tak ale wiesz mi sa i takie osoby ktore nie maja orginalnej gry a graja i wiem ze z checia ja kupia :) nie chcialem tylko pisac tego doslownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 14:53, Gosu napisał:

>Jeśli ktoś już gra na oficjalu to raczej nie będzie kupował tej wersji, bo w sumie po co ;]


Tak ale wiesz mi sa i
takie osoby ktore nie maja orginalnej gry a graja i wiem ze z checia ja kupia :) nie chcialem tylko pisac tego doslownie
:)


tak wlasnie jest
duzo moich kumpli juz od dawna czeka az ktos w polsce wyda l2 bo placic 40euro za cd key to dla niektorych za duzo jak za gre z 30dniowym okresem gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>tak wlasnie jest
>duzo moich kumpli juz od dawna czeka az ktos w polsce wyda l2 bo placic 40euro za cd key to dla niektorych za >duzo jak za gre z 30dniowym okresem gry

Pudełkową wersję L2 można było przecież przez parę miesięcy kupić w ultimie.
A na interactcd koszt klucza (i w tym free miesiąca) to ok 90-100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 16:33, Keii napisał:

A na interactcd koszt klucza (i w tym free miesiąca) to ok 90-100 zł.


Ale klucza nie postawisz sobie na półeczce, a dla mnie pudełeczko i jego zawartość są także bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale klucza nie postawisz sobie na półeczce, a dla mnie pudełeczko i jego zawartość są także bardzo ważne.
Dlatego też na mej półce nie stoi niestety pudełko L2.
Ale zauważ, co napisałem wyżej:
>Pudełkową wersję L2 można było przecież przez parę miesięcy kupić w ultimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować