Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Lineage II dostępna w sklepie gram.pl!

127 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2005 o 15:12, Sebacom napisał:

hehehe mozna ściągnąć wiec poco przepłacać:D


Może to jest dla Ciebie niezrozumiałe, ale niektórzy nie grają w pirackie gry.

Zresztą z Twoim podejściem, to po co wogóle jakakolwiek gra jest w sprzedaży. Każdą można łatwo ściągnąć przez torrenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 15:50, sathorn1 napisał:

A ja mam pytanie. Czy w pudełku jest jakaś karta na darmowy okres gry?

Z tego co wiem to powinien być jeden miesiąc za darmo. Tylko, że do aktywowania konta w PlayNC niezbędna jest karta kredytowa lub zdrapka (też dostępna w gram.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuzwa czy do was nie dociera ze producent udostepnil ta gre do scigniecia....ja pierdziele tylko ze nie mozesz grac na ofcjalnym serwerze ... nie wiem czy w takim przypadku mozna kupic pre paid i grac oficjalnie..ale sciagniecie gry jest w pelni legalne... matko bosko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I co z tego?? Bez oryginalnego CD-KEY''a nie zagrasz!
A kto mówi, że zagrasz?
Ktoś wyżej napisał ze smutkiem, że jest na DVD. Wnioskować można, że owego DVD nie posiada. Spieszę więc z informacją, iż samego klienta, można zassać z oficjalnej stroni.
>Pozatym nie każdy, kto gra w MMO musi mieć czas i odpowiednie łącze aby ściągać kilka GB. DO grania wystarczy >Neo 128, a z takim łączem to ściąganie chwile potrwa (pomijam, że większość ma limity na ilość ściągnanych danych).
Czy ktoś twierdzi, że musi? Jeśli osoba rzeczona nie ma dvd, niech grę kupi, a o ściągnięcie poprosi na przykład ładną koleżankę z szybkim łączem.
>I po trzecie, pudełko od L2 jest super, w środku jest instrukcja, porządne DVD z grą, a to też się liczy. Dla mnie >nawet bardzo.
J.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 15:57, jac22 napisał:

kuzwa czy do was nie dociera ze producent udostepnil ta gre do scigniecia


Ściągnąć można legalnie. Ale bez CD-KEY''a nie można grać legalnie. Granie na wszelkiej maści pirackich serwerach jest NIELEGALNE i jest formą PIRACTWA.

Więc osoby, które chcą grać legalnie wersje box''ową muszą kupić.

Osoby, które chcą piracic kompletnie mnie nie obchodzą, jak pewnie większości użtkowników tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Total btw. zajrzyjcie na www.purepwnage.com :) Dowiedzcie sie co to jest noob ;)
Polecam tez odcinek z Azeroth, na temat gier MMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 15:10, Domek napisał:

> I podobno Wow jest drogi a tu macie 100zł za abonament :p a rozgrywka owiele gorsza :P

100zł abonament za 2 miesiące
-- dokładnie tak samo jak w przypadku WoW-a.

Wiem ;) a rozgrywka w WoWa jest bezapelacyjnie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema w L2 juz gralem kilka miechow temu przed wakacjami. Klijent jest za darmo i mozna spokojnie grac. Nie trzeba miec CD-keya jest kilka set serwerow prywatnych. Bez abonamentu. Chyba ze chcesz grac na serverze oficjalnym to musisz placic abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chaiałbym poinformować iż analogicznie jak w wypadku gry World of Warcraft, prywatne serwery w grze Lineage są nielegalne. Informacja taka znajduje się:
1) w licencji EULA gry, którą akceptuje każdy instalujący i korzystający z gry
2) w Rules of Conduct obowiązujących każdego gracza
3) na stronie NC Soft
Dalsze pytania o możliwość gry na prywatnych serwerach będę traktowane jako łamanie licencji gry i propagowanie piractwa. Osoby takie będa degradowane a w szczególnych przypadkach dostęp do forum będzie im odbierany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym sobie, nawet niezła cena 70 zł, ale zniechęca płacenie abonamentu... world of warcraft też nie mam i to dlatego że trzeba płacić :(( Na szczęście mam jeszcze Guild Wars... chocaż tyle... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> > I podobno Wow jest drogi a tu macie 100zł za abonament :p a rozgrywka owiele gorsza :P
>>
>> 100zł abonament za 2 miesiące
>> -- dokładnie tak samo jak w przypadku WoW-a.
>
>
>Wiem ;) a rozgrywka w WoWa jest bezapelacyjnie lepsza :)

hmm... ciekawe dla kogo rozgrywka jest lepsza bo nie dla mnie, ja WoW''a nie trawie ( a trawie większość gier )
czas wydać swoje pieniądze :( na fajną gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wydawcy, czy przewidujecie edycję kolekcjonerską jak Guild Wars... czy od razu można zamawia i nie czeka na nią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kolejne pytanie czy zakup gry, umożliwia grę przez pierwszy miesiąc za darmo... tak jest jak się kupuje grę w sklepie online ncsoft-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować