Zaloguj się, aby obserwować  
kosteck_yzf

Co jest lepsze PC czy X360

111 postów w tym temacie

X360 kupilbym tylko zeby zagrac w trzy gry:
R6 : VEGAS
GEARS OF WAR
Tony Hawk Project 8.
W drugą grałem u kumpelki i zrobiło na mnie KOLOSALE wrażenie :O Grafika, dźwięk, klimat, nawet krew i sposób przeładowywania broni- po prostu szok. Tę grę traktuje się z dziecięcym entuzjazmem. To jest w/g mnie jeden z głównych plusów "iksa". Szkoda tylko, że w Polsce nie będziemy mieli dobrze rozwiniętego XBox LIVE.

Co do Peceta?
Mam P4 1,7 kartę graficzną, o której powiecie, że to antyk (GF4 MX)-najnowsze produkcje z shaderami na nim nie chodzą, ale i tak czuję doń sentyment^^.
Po co wydawać z póltora bata na kartę graficzną, jak i tak niedługo się zestarzeje?:/

Reasumując, remis.
Pecet- funkcjonalny, popularniejszy, tańszy w eksploatacji
Konsola- bardziej czasowa, nie zestarzeje się szybko, a wrażenia po nocce z ekipą - bezcenne^^

Może jest to błędny myślenie (w/g niektórych z was), ale jest to jedynie ocena pasjonata;)
Kto wie? Może skuszę się na X360 (choćby dla GOW).

Aloha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC, bo Xbox''a 360 nie mam ;) hehe....

na razie gry ukazują sie pod PC i raczej sie jeszcze będą ukazywać... (np Crysis tylko na PC ;) ) to nie widze potrzeby kupowania konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do:
lukas1144
Quatre

Swojego czasu dostałem od babci Play Station 2, miałem przez jakiś czas go , grałem... ale mi się to nie spodobało więc go sprzedałem i dołożyłem do kompa...
Jeśli ktoś tylko gra to XBox 360 będzie dla niego dobrą propozycją, temu że konsole są tańsze niż komputery, ale niestety gry są droższe.
Ja potrzebuje komputera do grania, programowania, tworzenia stron internetowych itd., gdybym tylko grał to na pewno bym wybrał konsole...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu jestem posiadaczem Xboksa 360... Mimochodem PC został przeznaczony głównie do pracy (pisanie itp.). Nie grywam dużo, jednak teraz częściej na konsoli... Na PieCu zainstalowany mam tylko Guild Wars, na dysku pojawiają się też czasami inne produkcje... Ale konsola daje ten komfort, że nie muszę, czy dana gra ruszy, czy spełni wymagania. Xbox 360 to wspaniała rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:50, gabrielgoluszek napisał:

Na pewno PC... konsole są beznadziejne... na kompie możesz wszystko robić...

Zgadzam się, pozatym PC nie służy tylko do grania, jest bardziej wszechstronny.

>Kolejny zatwardziły PC- towiec ;] Spróbuj najpierw gry na konsoli, a potem się wypowiadaj. Jak można >porównywać X360 z kompem skoro ma się tylko PC... ;] Zresztą konsole mają coraz więcej opcji... internet, >oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć, słuchanie myzyki itd.
Fakt gry wyglądają, chodzą o niebo lepiej....jeśli zestawiasz je z grami na kilkuletnim kompie.

>Quatre:
Ty natomiast zagraj sobie np. w CoH :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z xboxem z kilku powoduw
1.cena komp z taką grafiką spoooooooooooro kosztuje
2. konsole mają coraz wiecej właściwości
3. przypadku starszego komputera (taki mam ) nie musze czekać a sie odpali bo na konsoli trwa to mniej niż 10 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie obydwie rzeczy się bardzo przydadzą. Na X-Pudło fajne gry, a na PC praca, programowanie i takie tam.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:50, gabrielgoluszek napisał:

Na pewno PC... konsole są beznadziejne... na kompie możesz wszystko robić...


Na konsolach, a raczej na konsoli też można wszystko robić, ale nie na Xboxie 360 tylko na Playstation 3. Ma ona wbudowany dysk twardy i pozwala na znacznie więcej funkcji niż X-pudło.
Poza tym co to za temat? Zaraz założe ''Co jest lepsze PC czy Playstation 3?''... temat tego wątku powinien brzmieć ''Co jest lepsze PC czy konsola?''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego urządzenie ma służyć - jeśli tylko do grania to oczywiście X360, ale gry na tą konsole są dość drogie. Ale za to na PC można wiele innych rzeczy robić, i porządne gierki można już kupić za 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam xboxa360 oraz pc p4 2,8ht/1gb/r9800pro/200gb oraz 32" monitor :) i jak myslicie na czym moge sobie lepiej pograc :) ????

odpowiedz prosta na xbox360 gra sie 1000razy lepiej, poza tym konsolka kosztuje tyle co nowa karta grafiki, a wiadomo ze na nowej karcie grafiki by sie nie skonczyło przy modernizacji, bo niby gdzie ja sobie miałbym wsadzic w agp :) LOL :)
pc słuzy mi tylko do neta, worda i winampa:) gram na konsolce i pogram jeszcze troche bez zadnych modernizacji w bebechy :)

a co do gier na konsole to wychodza prawie rownie tanio jak na pc i w sumie to mam juz 32 gry na xboxa360 :) prawie wszystkie w ktróre warto pograc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 13:37, rzuf-malachor napisał:

...strategie, wystarczyłaby ta myszka i klawiatura pod X360.


I "konsolowość" X''a szlag by trafił.Może jeszcze możliwość wymiany procka i dodania akceleratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:45, Junior Gong napisał:

X360 kupilbym tylko zeby zagrac w trzy gry:
R6 : VEGAS
GEARS OF WAR
Tony Hawk Project 8.

>/.../

Eee.. O ile się nie mylę, to R6:V Wyszło także na PeCety. Chyba, że kupiłeś X, bo wiedziałeś, że na twoim komputerze Vegas się nie odpali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: dla mnie nie ma gier na X360... dla dwóch/trzech/nawet pięciu gier kupować konsolę? To nie dla mnie.
Na PC również jest, powiedzmy, jedna super gra rocznie, ale PC "przy okazji" używa się do innych rzeczy... a kupować konsolę tylko dla kilku (w tej chwili - dla tylko jednej - Gears of War) gier to, dla mnie, strata pieniędzy...
no i jak myślę sobie, że za grę w internecie trzeba miesięcznie płacić jak za WoWa co najmniej, to sprawa przesądzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolałbym PC żeby pograc w Crysis, dzisiaj własnie ogladałem filmik z Crisis''a i szczena mi opadła do ziemi:P
pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 21:36, soxol napisał:

a co do gier na konsole to wychodza prawie rownie tanio jak na pc i w sumie to mam juz 32 gry
na xboxa360 :) prawie wszystkie w ktróre warto pograc :)


Czyli wydałeś jakieś 6000 zł na gry... (już nie będę się pytał na jakie, skoro na X''a ledwo jedna jest super, a ledwo ze trzy takie, w które warto zagrać). Jeśli to jest tanio to nie możemy rozmawiać, bo w drabinie ekonomicznej jesteśmy na totalnie różnych szczeblach...
Wykrzykniki mi się cisną na usta... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować