Zaloguj się, aby obserwować  
kosteck_yzf

Co jest lepsze PC czy X360

111 postów w tym temacie

Zgadza się - choć tutaj podajesz już lekko sczerstwiałe tytuły. Podając przykłady DMC4 i OB chciałem pokazać, że premierówki bez trudu można dostać po dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC jest znacznie lepsze od Xboxa 360. Xbox osiągnął już max w grafice. Net jest płatny i konsola się ciągle psuje. Jak ktoś chce konsole to znacznie lepiej będzie gdy kupi PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:51, Tomek1120 napisał:

PC jest znacznie lepsze od Xboxa 360. Xbox osiągnął już max w grafice. Net jest płatny
i konsola się ciągle psuje. Jak ktoś chce konsole to znacznie lepiej będzie gdy kupi
PS3.


A co na PC masz neta za free??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:53, Koxman napisał:

A co na PC masz neta za free??

Tylko że na Xboxie płaci się te 150zł dodatkowo do internetu który już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:55, Tomek1120 napisał:

> A co na PC masz neta za free??
Tylko że na Xboxie płaci się te 150zł dodatkowo do internetu który już masz.


Dodajmy, że te 150 złotych, to opłata roczna, co daje jakieś 12 złotych miesięcznie, a to nie jest jakąś wygórowaną kwotą. Zwłaszcza porównując do opłat jakie mamy w przypadku PC-towych MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:51, Tomek1120 napisał:

PC jest znacznie lepsze od Xboxa 360. Xbox osiągnął już max w grafice. Net jest płatny
i konsola się ciągle psuje. Jak ktoś chce konsole to znacznie lepiej będzie gdy kupi
PS3.

Te wyliczenia odnośnie mocy jaką Xbox wykorzystał liczyłeś pewnie kalkulatorem na kolanie...
Net jest płatny to fakt, ale jak stac cię na konsole i gry do niej to od tych 8zł miesięcznie chyba nie zbiedniejesz :]
Nie chce robic tutaj żadnej burzy (wiem co się stało na PClab, krew, pot i łzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:55, Tomek1120 napisał:

> A co na PC masz neta za free??
Tylko że na Xboxie płaci się te 150zł dodatkowo do internetu który już masz.


A to o to ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 11:37, WorldWar3PL napisał:

> wady:
> -praktycznie tylko do grania
Trudno, żeby konsola DO GIER robiła Ci gofry z masłem i sprawdzała poranne wiadomości...

Właśnie, konsola DO GIER, TYLKO DO GIER. A na PC można robić całą masę innych rzeczy, fakt gofrów z masłem to może i się nie da ale tego chyba nikt nie oczekuje ;)

Dnia 02.05.2008 o 11:37, WorldWar3PL napisał:

> -drogie gry i mniejszy ich wybór
Wybór to masz taki, że starczy Ci na kilkanaście miesięcy nieprzerwanego grania z hakiem
(i moim zdaniem dotyczy to już obu konsol). A drogie gry? No jeżeli 135 zł za Devil May
Cry 4 (np.) albo 120 zł za Orange Box to dla Ciebie drogo, to ja przepraszam...

Gry SĄ droższe niż na PC gdzie można znaleźć całe mnóstwo przeróżnych tanich serii, albo nawet jakieś świetne pełniki w pismach, za które płaci się max. kilkanaście zł.. A co do mniejszego wyboru to miałem raczej na myśli gatunki gier. No bo czy na X360 uświadczysz dobrą strategię albo RPG w stylu NWN?? Poza tym granie w FPSy przy użyciu pada też niezbyt mnie nie pociąga. Poza tym do X360 byłby raczej wskazany telewizor z HD co jest dla niektórych w tym dla mnie sporą przeszkodą. I żeby nie było, wcale nie jestem przeciwnikiem konsol, po prostu uważam że proponują one nieco inny rodzaj rozgrywki no i do niektórych rzeczy nie zastąpią PCta. Sam mam w domu PS2 (a wcześniej miałem poczciwego PSXa) i gra na niej sprawia mi wielką przyjemność. Gdyby nie moja "czarnulka" nigdy nie zagrałbym w takie gry jak Final Fantasy X czy Soul Calibur 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sto razy wolę PC!bo na nim gry są tańsze ale z drugiej strony(tak zawsze są dwie strony medalu) Xbox360 nie trzeba ulepszac bo wszystkie gry robione na tą platformę chodzą na niej bez zacinki a komp trzeba co jakis czas ulepszac to jest moje zdanie a jakie jest wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś posiada PC który w 3D Mark 06 osiąga wynik ok 10.000 punktów nie potrzebuje moim zdaniem X360 gdyż gierki nowe będą na nim chodzić bardzo fajnie bez większych kłopotów w dodatku są ok. 2 razy tańsze......
Jeżeli chodzi o ekskluzywne tytuły na 360-tkę to jest różnie....Gears of War jest tego najlepszym przykładem ;)
Osobiście polecam PS2 gdyż w takiego Final Fantasy X lub XII na PC sobie nie pogracie nie mówiąc już o MGS3 czy God of War 2.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:30, Ajacu15 napisał:

Ja sto razy wolę PC!bo na nim gry są tańsze ale z drugiej strony(tak zawsze są dwie strony
medalu) Xbox360 nie trzeba ulepszac bo wszystkie gry robione na tą platformę chodzą na
niej bez zacinki a komp trzeba co jakis czas ulepszac to jest moje zdanie a jakie jest
wasze?

Ja do grania wolę Xboxa 360, ale tylko z klawiaturą i myszką , pad się nadaje do niewielu gier, a do neta wolę PC. A nie, przecież gry są drogie tak jak napisałeś. Jednak wolę PC. Na konsolach mogę grać przez 5 lat i to bez żadnego stresu o kupno nowej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować