Zaloguj się, aby obserwować  
kosteck_yzf

Co jest lepsze PC czy X360

111 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 21:40, Kryhuu napisał:

Eee.. O ile się nie mylę, to R6:V Wyszło także na PeCety. Chyba, że kupiłeś X, bo wiedziałeś,
że na twoim komputerze Vegas się nie odpali.

Ty, dzięki za cynk o_0
A na moim kompie skrobie nawet SWAT 4:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś oczekuje maszynki, do grania, oglądania filmów, słuchania muzy, czyli ogólnie multimedialnego sprzętu i nie chce się martwic o wymianę sprzętu przez 4-5 lat to polecam XO. Natomiast gdy ktoś chce wchodzic do neta, rozmawiac z kumplami na gg, to pozostaje PC. Ale z własnego doświadczenia wiem ,że najlepiej posiadac oba sprzęty. Ale gdybym miał wybrac jeden postawił bym na X360 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem jedno, jeśli ktoś chce naprawde grać chodzić po internecie to polecam kompa. I pozatym kompy są lepsze bo mają internet w sumie xbox też ma internet ale ma mniejsze możliwości np niech ktoś porówna xboxa 360 z moim kompem którego mam w podpisie i powiedzcie co lepiej mieć bo ja uważam że kompa bo jest o wiele wydajniejszy i zgodze się z kolegą KUBINHO1916 w 100% Cytuje :Bardziej uniwersalny, i wcala e się nie martwie że większość gier na x-a nie wychodzi na PC. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:57, PtaQ15 napisał:

Na razie leprze gry są na Xboxa 360 cała nadzieja w Viscie i DirectX 10


Skoro tak uważasz że xbox narazie jest lepszy to współczuje ci np spójż na carbona na kompie i na xboxie i porównaj grafika na xboxie w tym tytule jest gorsza ale to nie jest jednyny tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym, żeby powstał jakiś zestaw komputerowy, który byłby przykładem do tworzenia na niego gier (tak jak się tworzy gry pod jeden typ podzespołów w konsoli). Każdy by sobie taki sprawił, gry były znakomicie zoptymalizowane, a po pewnym czasie zmiana na lepszy model :) (razem z całym światem :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:23, PtaQ15 napisał:

Powiem jedno Gears of War i temat sie zamyka niestety :(


Powiem tyle nie porównuj gry która niema odpowiednika na kompie. Bo wy wszyscy xboxowce porównujecie gears of war z grafiką na kompa kiedy tej gry niema na kompie wiec zapamietaj moje słowa : nie porównuj gry z xboxa która niema odpowiednika na komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:23, PtaQ15 napisał:

Powiem jedno Gears of War i temat sie zamyka niestety :(


I powiem ci jeszcze jedno że gears of war był robiony na kompach kiedy fizycznie xboxa 360 jeszcze nie było poczytaj o tym sobie np w CD-Action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:23, PtaQ15 napisał:

Powiem jedno Gears of War i temat sie zamyka niestety :(


Więc z tego wynika że gears of war niema lepszej grafiki od kompów. Zamykam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:35, IMPERATOR1990 napisał:

Mojim zdaniem konsola nigdy niebędzie lepsza od peceta
Pozatym gry na Peceta wyglądają dużo lepiej niż na konsolę


Zgadzam się z tobą w 100%%%%%%%%%%%%%%%
Dobrze że Polska ma wiecej zwolenników kompów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:42, Pawlo100 napisał:

Dobrze że Polska ma wiecej zwolenników kompów

nie martw sie, to dlugo nie potrwa. trzeba tylko poczekac az nasza branza bardziej dogoni zachod europy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy Crysis na kompie sie pojawi i ma bardzo dobra grafe ale zeby przeniesc crysisa na konsole trzeba go bardzo okroic zeby tam mogl chodzic na najlepszych detalach...

PC jest lepsze poniewaz tam sie nie da grac w FPS-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:28, Pawlo100 napisał:

Powiem tyle nie porównuj gry która niema odpowiednika na kompie. Bo wy wszyscy xboxowce porównujecie
gears of war z grafiką na kompa kiedy tej gry niema na kompie


Boze Kochany, przeciez na tym polega to porownanie: wykazaniu ze tak rozwinietej graficznie gry nie ma na pc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:48, Ciastuś napisał:

> Powiem tyle nie porównuj gry która niema odpowiednika na kompie. Bo wy wszyscy xboxowce
porównujecie
> gears of war z grafiką na kompa kiedy tej gry niema na kompie

Boze Kochany, przeciez na tym polega to porownanie: wykazaniu ze tak rozwinietej graficznie
gry nie ma na pc... :D



Boze ale jakby byla to by wygladala lepiej... a w ogole to bedzie bo juz zapowiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:50, Soldatowy napisał:

Boze ale jakby byla to by wygladala lepiej... a w ogole to bedzie bo juz zapowiedziane...

o'' RLY? skad wiesz? programujesz gears na PC ze wiedsz ze bedzie wygladalo lepiej? popatrz sobie na dotychczasowe konwersje gier konsolowych poprzezdniej generacji na PC i znajdz mi piec gier ktora wygladaly i dzialaly lepiej na pc niz w wersji konsolowej.

ps: podpowiem - nie znajdziesz tylu. watpie ze znajdziesz nawet jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 22:32, Pawlo100 napisał:

> Powiem jedno Gears of War i temat sie zamyka niestety :(

Więc z tego wynika że gears of war niema lepszej grafiki od kompów. Zamykam temat

ale ja nie jestem "Xboxcowcem" tylko "pctowcem" :p i mówię to że smutkiem :( że X360 jest lepszy od mojego blaszanego przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować