Zaloguj się, aby obserwować  
kosteck_yzf

Co jest lepsze PC czy X360

111 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 14:31, IMPERATOR1990 napisał:

chodziło mi oto że na konsoli niemożna tworzyć gier
to na pececie piszą wszystkie gry na konsole a może na otwrut oświeć mnie ;D;D:D

no to chyba raczej oczywiste :)
konsola z założenia jest urządzeniem do określonych zastosowań, a nie jak pc do wszystkiego. temat i pytanie wg. mnie są bez sensu. jeśli już mielibyśmy coś porównywać, to obszary, na których zastosowanie obu urządzeń się pokrywa, bo nie oszukujmy się, rzadko kto zrezygnuje z komputera zupełnie na rzecz konsoli. tym bardziej, że to nie o to chodzi. konsola może być alternatywą dla komputera, ale tylko jeśli mówimy o graniu, oglądaniu filmów czy słuchaniu muzyki. jeśli chodzi o te właśnie obszary, to ja uważam że sprawdza się wyśmienicie - szczególnie jeśli chodzi o granie. tak, uważam, że do grania nadaje się lepiej niż pc, ale w moim przypadku. nie jestem zboczonym fanatykiem wow''a ani warcrafta i mnie nie boli, że tych gier nie ma na konsoli. jest tam za to ogromna masa tytułów, które mi osobiście odpowiadają, a nie ma ich na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A PC-tpwcy sie tak kluca o PC bo nawet nie umiej podac prostych argumentow za tym ze PC jest lepsze w grach bo takich argumentow nie ma :D Konsole w grach sa lepszei tyle. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC można porównywać do konsoli tylko pod względem gier-bo to jedyna alternatywa dla obydwu tych urządzeń:). Tak więc uwazam że nie ma co robic konfrontacji bezpośredniej miedzy PC a xbox-em360:).

Penny-Świetny Post:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie rzeczywiscie bez sensu to porównanie bo jaka bedzie grafa w grach zalezy od developerów. I to oni w efekcie zadecydują . Nie ma sie co sprzeczac bo aktualnie gry wykorzystuja maly procent obu maszyn (w PC maly procent ale zalezy jaki sprzet ;) ) .Ale musze dopowiedziec jedno odnosnie gow . epic powiedzial ze narazie nie bedzie gow na PC bo nie wszystkie kompy go uniasa i nie bedzie oplacalo sie go sprzedawac . moze za kilka lat . UT3 na PC ma byc wlasciwie testem ile kompow uniesie silnik unreal engine 3 na ktorym GOW sie opiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś napisał "to na pececie piszą wszystkie gry na konsole a może na otwrut oświeć mnie"
Mylisz się synku. Gry na konsole są robione na specjalnych "zestawach developerskich", a w skrócie devkitach.

Co do tematu PeCet czy konsola, to nic nowego nie napiszę. Konsola do grania, a PC do gadu-gadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niektórzy CP-twocy jak zwykle powiedzzą że bzdura ale wg. developerów x360 ma najlepsze devkity i dzieki temu mozliwe jest robienie grafy porównywalnej albo nawet lepszej niiż na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo pytanie jest nie na miejscu powiem ze jest głupie nie można porównywać konsol do PC to są całkiem inne systemy !!!!!!!!!!!!!! jeśli chodzi o Xbox to powiem że jest gorszy od PS3 ( może nie teraz ale za 3-6miechów) PC jest to grania, muzy, internetu, filmu, itp. KONSOLA jest do zabawy i tak juz pozostanie !! PC jest drogi Konsola tania tak też pozostanie. Kilka lat temu jak kupowałem PS one też szukałem porównanie grafiki na pc a kons. ale tego się nie porównuje, dlaczego po prostu konsola jak bedzie miala goraszą grafike i tak może być lepsza od PC dzięki temu ze gry robione na nią są bardziej grywalne jak na PC (np. samochodówki Gran Turismo żadna samochodówka Pc jej nie pobije, GRY PISANE na konsolę mają po pierwsze przyciągać graczy do systemu a dopiero później zarabiać w PC niestety jest inaczej grę robi się po to żeby użytkownicy kupowali nowy sprzęt) Na koniec dodam że mażę o tym by PC stał się konsolą ale niestety jak producenci sprzetu komp. nie będą wyciągać od nas kasy to tak nigdy sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 22:16, jamaniek360 napisał:

Może niektórzy CP-twocy jak zwykle powiedzzą że bzdura ale wg. developerów x360 ma najlepsze
devkity i dzieki temu mozliwe jest robienie grafy porównywalnej albo nawet lepszej niiż na
PC :)


Jak zwykle gadasz od rzeczy. Zrozum ze kompy zawsze były lepsze i będą lepsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 16:48, Pawlo100 napisał:

> Może niektórzy CP-twocy jak zwykle powiedzzą że bzdura ale wg. developerów x360 ma najlepsze

> devkity i dzieki temu mozliwe jest robienie grafy porównywalnej albo nawet lepszej niiż
na
> PC :)

Jak zwykle gadasz od rzeczy. Zrozum ze kompy zawsze były lepsze i będą lepsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mówi to ten co ma tylko kompa i nie ma next-gena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Dla mnie składa się na to bardzo wiele czynników.
Przede wszystkim trzeba się zorientować czy tak naprawdę na komputerze jedynie gramy,czy służy nam jeszcze w innych celach. Wiele razy zastanawiałem się nad kupnem Xboxa 360,ale jakoś mi się do tego nie spieszy.
Owszem, nie trzeba sobie zaprzątać głowy sprzętem,gry chodzą jak złoto,ale obecnie na Xboxa360 właściwie nie ma gry która by mnie interesowała...no,może poza Call of Duty 3. Bardzo dużo gram w strategie,a te zazwyczaj wychodzą na PC, nie na konsole. Nie kupię przecież Konsoli dla 2-3 gier. Poza tym na komputerze robię wiele innych rzeczy poza graniem,aczkolwiek raczej nie wymagają one zakupu Geforca 8800:)) Gry wprost przeciwnie.
Cenowo wychodzi właściwie tak samo(biorąc pod uwagę że gry na konsole, wydania premierowe kosztują 3 razy więcej niż te przeznaczone na PC)
Dla mnie jest remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 17:08, jamaniek360 napisał:

Moze i remis ale ja jak patrz na battlefield Bad Company trailer robionym na silniku gry to
normalnie miażdży (i nie ma tego na PC)


Zobaczymy jak wyjdzie czy będzie na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze tak:

PC
zalety:
-uniwersalność
-tanie gry i ich duży wybór
-możliwość rozbudowy

wady:
-aby mieć taką grafe jak na xbox360 trzeba wydać sporo więcej
-częste problemy

Xbox360
zalety:
-świetna grafika
-prosta obsługa i niezawodność

wady:
-praktycznie tylko do grania
-drogie gry i mniejszy ich wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 12:37, Brutus101 napisał:

Moim zdaniem leprzy jest PC bo na konsoli niema Internetu ...

Sorka bylem mały i nie wiedzialem ze X360 ma internet ale dla mnie leprzy PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 17:48, Kosmitus napisał:

wady:
-praktycznie tylko do grania

Trudno, żeby konsola DO GIER robiła Ci gofry z masłem i sprawdzała poranne wiadomości...

Dnia 30.04.2007 o 17:48, Kosmitus napisał:

-drogie gry i mniejszy ich wybór

Wybór to masz taki, że starczy Ci na kilkanaście miesięcy nieprzerwanego grania z hakiem (i moim zdaniem dotyczy to już obu konsol). A drogie gry? No jeżeli 135 zł za Devil May Cry 4 (np.) albo 120 zł za Orange Box to dla Ciebie drogo, to ja przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2008 o 11:37, WorldWar3PL napisał:

(i moim zdaniem dotyczy to już obu konsol). A drogie gry? No jeżeli 135 zł za Devil May
Cry 4 (np.) albo 120 zł za Orange Box to dla Ciebie drogo, to ja przepraszam...

Albo PGr3 za 39zł, FR2+VP za około 50zł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować