Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Mikołajkowy gram.pl - wystartował!

284 postów w tym temacie

Co?! To ma być śmieszny Mikołaj z gry CDP?
Ech, a ja wysłałem śmiertelnie poważnego zająca wielkanocnego zrobionego ze screenshota z Tetrisa... :D
Ale poważnie, fajny konkurs. Można słać ile się chce i nie musi być ładne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze... nie jestem pewien co do chmurki z komentarzem którą dodałem do mego mikołajka :>.

Ale co tam :D. Zrobie jeszcze jeden :D Inna postać i bez chmurki :DDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 17:49, pieknykot napisał:

Oszukaniec z ciebie :P .


Aha. :) Już rozumiem. Po prostu nie nacisnąłem na zgłoś pracę, a tam jak się okazuje jest miejsce na adres. :) Sorry, mój błąd. W poprzednich konkursach nie było czegoś takiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz zrobilem moje mikolaja :D. i sadze ze wyszedl mi nawet fajnie :P. jezeli ma byc smieszne to mi wyszlo (a moze byc zalosnie smieszne ????). poydro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeden zrobiony... Całkiem fajny, chociaż nie powiem żeby było można boki zrywać :)
Mam parę dobrych pomysłów, corela, tablet i zamierzam wysłać co najmniej trzy prace ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem już kilka drobnych prac, teraz robię trochę większą :)
Ale raczej nic z tego nie będzie. Artystą nie jestem, a jak widzę z poprzedniego posta Manstora, konkurencja jest spora. I jak patrzę na drobniutki suwak pionowy przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kozystam z paina ;( i nawet wszystkiech jego opcji nie znam po prostu nigdy sie grafika zbytnio nie zajmowalem... :D wszystko robie za pomoca pedelkow, kredek i spraya :D mam nadzieje ze chociaz jedna praca przypadnie do gustu wyborcom ^^ bo jedna mi sie bardzo podoba hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:37, Quan19 napisał:

Skoda ze nagród nie ma dla wszystkich co biorą udział w konkursie :-( ,Mikołaj mógł by nas wszystkich obdarować prezentemi
:-)


Za łatwo by było :) , a podrugie to na razie mikołajki , a jak przyjdzie pora na ... ... święta :) to wtedy nas cd projekt prezentami obdaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować