Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Mikołajkowy gram.pl - wystartował!

284 postów w tym temacie

Wysłałem już 3 pracę, myślę, że na dziś starczy :). A mam jeszcze jeden czy dwa pomysły. Świetny konkurs, gratuluję pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe oja jaka konkurencja :D znajac moje szczescie to nie ma bata zebym wygral :P jeszcze nigdy nie wygralem ;( pora to zmienic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja odpadam z konkursu. Nie mam talentu plastycznego i koncepcji co z tym wszystkim można zrobić. 8-/
Jakby był konkurs literacki to się piszę, ale tym razem odpuszczam. Wolę się nie ośmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 18:34, lampak napisał:

Wysłałem już kilka drobnych prac, teraz robię trochę większą :)
Ale raczej nic z tego nie będzie. Artystą nie jestem, a
jak widzę z poprzedniego posta Manstora, konkurencja jest spora. I jak patrzę na drobniutki suwak pionowy przeglądarki.

Heh... spoko ;)
Artystą to ja niestety nie jestem... Mam jeden fajnie zrobiony obrazek z pewnej dość starej gry i jeden, dość niestaranny, ale trochę śmieszniejszy z gry nieco nowszej... narazie nie pokazuję, bo ktoś może podwędzić pomysły :)
Jutro też coś zrobię bo dzisiaj już nie mam czasu... 3 sprawdziany w jednym dniu :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 19:30, Monastor napisał:

narazie nie pokazuję, bo ktoś może podwędzić pomysły :)


Dokładnie tak! Stąd od razu prośba do pozostałych uczestników, aby nie umieszczać na forum zgłoszonych prac aż do zakończenia konkursu. Wolimy uniknąć (i sądzę że Wy również) ewentualnych dochodzeń i komisji śledczych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


E no kurcze nie ma mnie troche a tu już wszyscy po 3 prace wysłali. Chyba czas nadrobić straty, jutro biorę się znów do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs MiJołajkowy poprawcie ta nazwe :S
Ostro sie rzuca w oczy, drugi raz widze literowke, kto siedzi nad korketa ? Ja rozumiem, ze u Was nikt nie ma czasu, ale ten rysunek rzuca sie w oczy i naprawde taki blad jest niewybaczalny !!

P.S Konkurencja pewnie boki zrywa -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować