Zaloguj się, aby obserwować  
Neologis

RollerCoaster Tycoon 2 - temat ogólny

64 postów w tym temacie

Wiele miesięcy czekałem na wznowienie RCT i doczekałem się, ale na dwójkę, która jak vear wspomniał wyżej jest praktycznie tą samą grą tyle, że bardziej udoskonaloną. Mimo, że kiedyś nad jedynką spędziłem mnóstwo czasu to jednak jest coś czego nie mogę odnaleźć w dwójce i nie daje mi to spokoju. Interfejs jest jakby trochę uboższy. Nie mogę znaleźć opcji zaciągnięcia kredytu. Gdzie jest ta opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście w zakładce pieniądze...
Klikasz na swoje pieniądze (lewy, dolny , róg)
I tam w miesięcznych podsumowaniach (znowu w lewym dolnym rogu) masz kredyt :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:22, Lord-Lukasz napisał:

czesc jestem lukasz i mam roller coaster 2 ale nie mam cracka czy ktos wie gdzie moge go znalesc
albo podac mi linka


Khem... a po co kraczyć* grę, która nawet nie ma zabezpieczenia**?

* -> nie uważam, by cracki były złe, póki posiada się oryginał - dla zachowania go w dobrym stanie (by nie męczyć nośnika), czy też dla własnej wygody (by wziąć gdzieś z sobą laptopa i nie martwić się o portfel z płytami). Proszę - oszczędźcie sobie pseudo prawniczego gadania. Już raz to tłumaczyłem, nie mam zamiaru robić tego ponownie.

** -> Co sobie wysoce cenię. Miłym jest, że CDP uniknął zniewolenia przez DRM w przypadku Ekstra Klasykowego wydania RCT2. Tak samo było z kilkoma innymi niedawno wydanymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam RCT2 i uwazam ze jest suuper. Ale mam pewien problem. W edytorze parkow moge zmieniac ziemie...dodawac drzewa itp. Ale nie moge budowac atrakcji.! Wiele parkow tak ma ze jest jakas atrakcja/e a ja nie moge. Co trzeba zrobic zeby to miec.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:05, vear napisał:

> czesc jestem lukasz i mam roller coaster 2 ale nie mam cracka czy ktos wie gdzie moge
go znalesc
> albo podac mi linka

Khem... a po co kraczyć* grę, która nawet nie ma zabezpieczenia**?

* -> nie uważam, by cracki były złe, póki posiada się oryginał - dla zachowania go w dobrym
stanie (by nie męczyć nośnika), czy też dla własnej wygody (by wziąć gdzieś z sobą laptopa
i nie martwić się o portfel z płytami). Proszę - oszczędźcie sobie pseudo prawniczego gadania.
Już raz to tłumaczyłem, nie mam zamiaru robić tego ponownie.

** -> Co sobie wysoce cenię. Miłym jest, że CDP uniknął zniewolenia przez DRM w przypadku
Ekstra Klasykowego wydania RCT2. Tak samo było z kilkoma innymi niedawno wydanymi grami.


Ja mam wersje z platyny i kurcze ciąglę chce ode mnie płyte żebym mu wkładał... da się to jakoś ominąć? bo pacze no-cd wiele nie dają... chyba jedyną słuszną opcją jest obraz cd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy ściągnąłem bonusy do RCT2 zauwaezyłem że jest mnóstwo scenerii i atrakcji których nie ma w wersji polskiej. Czy ktoś mi to wytłumaczy co jest grane? A może to niespodzianki? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:35, Mikolaj12 napisał:

Tez mam RCT2 i uwazam ze jest suuper. Ale mam pewien problem. W edytorze parkow moge zmieniac
ziemie...dodawac drzewa itp. Ale nie moge budowac atrakcji.! Wiele parkow tak ma ze jest jakas
atrakcja/e a ja nie moge. Co trzeba zrobic zeby to miec.?

Zapisać scenariusz, potem włączyć go i zbudować atrakcje, zapisać, potem wziąć w materiałach pomocniczych "konwersja zapisanego stany gry na scenariusz" zapisać i zachować atrakcje i volia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 10:15, Kiciok8 napisał:

Gdy ściągnąłem bonusy do RCT2 zauwaezyłem że jest mnóstwo scenerii i atrakcji których nie ma
w wersji polskiej. Czy ktoś mi to wytłumaczy co jest grane? A może to niespodzianki? :)))

Fajnie że ktoś odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RCT 2 dzięki swoim możliwościom posiada zatrzęsienie dodatków tworzonych przez fanów. Głównie dotyczy to scenerii. Możliwe, że atrakcje i scenerie o których mówisz właśnie pochodzą z takich dodatków(sam nie ściągałem tego, co znajduje się w skarbincach gram.pl).

Oto kilka stron, gdzie można znaleźć naprawdę fajne parki, atrakcje i scenerie do RCT2:

http://rctmart.com/
http://rct2.com/
http://www.nedesigns.com/

Jest tam tego pełno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2007 o 21:11, luzac napisał:

RCT 2 dzięki swoim możliwościom posiada zatrzęsienie dodatków tworzonych przez fanów. Głównie
dotyczy to scenerii. Możliwe, że atrakcje i scenerie o których mówisz właśnie pochodzą z takich
dodatków(sam nie ściągałem tego, co znajduje się w skarbincach gram.pl).

Oto kilka stron, gdzie można znaleźć naprawdę fajne parki, atrakcje i scenerie do RCT2:

http://rctmart.com/
http://rct2.com/
http://www.nedesigns.com/

Jest tam tego pełno...

gigantyczne dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestruj się na rct2.com, po czym wróć na stronę główną i wejdź na zakładkę RCT2 Scenarios Revisited... Jest tam większość scenariuszy z jedynki, w tym Alton Towers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:40, luzac napisał:

Zarejestruj się na rct2.com, po czym wróć na stronę główną i wejdź na zakładkę RCT2 Scenarios
Revisited... Jest tam większość scenariuszy z jedynki, w tym Alton Towers.

a gdzie się znajduje link załóż konto (oczywiście po angielsku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:03, luzac napisał:

Musisz się zarejestrować na forum strony, bo tam to wszystko trzymają ;)

Sory że cię tak męczę, ale gdzie się tam zakłada?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować