Zaloguj się, aby obserwować  
Neologis

RollerCoaster Tycoon 2 - temat ogólny

64 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 19:40, luzac napisał:

Zarejestruj się na rct2.com, po czym wróć na stronę główną i wejdź na zakładkę RCT2 Scenarios
Revisited... Jest tam większość scenariuszy z jedynki, w tym Alton Towers.

a można gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam RollerCoaster Tycoon2 od dosyc dawna. Instalowałem go wiele razy i zawsze chodził dobrze. Dzisiaj jak chciałem urchomic to przy pierwszym uruchomieniu wystąpił błąd: "Inicjalizacja systemu graficznego nieudana." Mój komputer spełnia wszystkie wymagania. Ktoś wie o co może chodzic?
Proszę o pomoc.

P.S. Sorki za brak liter c z kreską, ale coś mam chyba posute i się nie chce robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku minutach grania w ta gre wylancza mi sie komputer i po ponownym uruchomieniu wyskakuje mi bład systemu ;/ na innych forach juz mieli takie problemy z ta gra. Mam XP. Mozecie mi w tym pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kidy klikam na start i na zakładkę Rolecooster Tycoon 2,Dokumenty i Poradnik wyświetla mi się strona gram.pl zamiast poradnika do gry. Co zrobic? A imam kłopot zapomniałem jak robic ścieżki do windy jak je podnieśc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopcze to serio masz problem, słuchaj uważnie. Naciskasz tam jak się robi ścieżkę i tam chyba jest jakaś strzałka w górę(ale dokładnie nie pamiętam) i wtedy ścieżka powinna iść w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem z grą a mianowicie: w pierwszych dwóch zakładkach scenariuszy dla początkujących i zaawansowanych moge ustawiać tylko cenę wejścia do parku a za poszczególne atrakcje mam Darmo i nie moge tego zmienić. Czy ktoś wie i mógłby mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 18:10, 8tk napisał:

Witam, mam mały problem z grą a mianowicie: w pierwszych dwóch zakładkach scenariuszy
dla początkujących i zaawansowanych moge ustawiać tylko cenę wejścia do parku a za poszczególne
atrakcje mam Darmo i nie moge tego zmienić. Czy ktoś wie i mógłby mi pomóc?

Taki jest scenariusz i tego nie zmienisz. Musisz sobie poradzić bez zysków z atrakcji. W innych scenariuszach będzie np że wejście do parku jest za darmo, a ceny atrakcji możesz ustalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, mam pytanie. W prawdziwych parkach jak jest Belgia Sześć Flag to na zachód od wejścia do parku przy Cobrze jest stoisko z napojami i burgerami i właśnie pytam jak zrobić miejsca żeby ludzie którzy jedzą/piją mogli usiąść tak samo jak w Belgii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam takie pytanie czy ktos wie jak wlaczyc ceny w atrakcjach w tych scenariuszy poniewaz mam po blokowane i nie moge ustalic jakiejs ceny zeby zarabiac na atrakcjach jest to pierwsza misja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od scenariusza masz albo możliwość ustalania cen atrakcji albo samego wejścia do parku. Jedynym słusznym rozwiązaniem w przypadku braku możliwości ustalania cen atrakcji są oczywiście wysokie ceny biletów wstępu do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 20:50, Krzysztof_NEO_MODED napisał:

A bym zapomnial czemu mam polamane drewnianie lawki za kazdym razem musze je wymieniac
czy nie ?

Połamane ławki oznaczają wandalizm... Musisz zatrudnić strażników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować