Zaloguj się, aby obserwować  
maniekk

Zakup x360?

11 postów w tym temacie

Witam.
Jako że niedługo wyjeżdżam, mam możliwość zakupu owej konsoli. I tu powstaje pytanie: czy nie ma żadnych przeciwskazń? O ile z zasilaczem sobie poradzę, to czy nie będzie innych problemów? z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 15:27, maniekk napisał:

Witam.
Jako że niedługo wyjeżdżam, mam możliwość zakupu owej konsoli. I tu powstaje pytanie: czy nie ma żadnych przeciwskazń?
O ile z zasilaczem sobie poradzę, to czy nie będzie innych problemów? z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.


Generalnie konsola jest regionalizowana. U nas i w europie jest PAL, w USA jest NTSC i gry wg. MS mają nie działać na złej wersji konsoli, chociaż w sieci krążą plotki, że działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola nie będzie oficjalnie sprzedawana w Polsce więc regionalizacja gier nie jest dużym minusem. I tak będziesz skazany na zakupy w internecie. W takim wypadku nie ma znaczenia gdzie kupujesz, w Europie, w USA czy w Japonii. Jeżeli chodzi o filmy, to niestety nie oglądniesz filmu z wypożyczalni. Myślę jednak, że program w rodzaju Freeloadera to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:03, Arin napisał:

Konsola nie będzie oficjalnie sprzedawana w Polsce więc regionalizacja gier nie jest dużym minusem. I tak będziesz skazany
na zakupy w internecie. W takim wypadku nie ma znaczenia gdzie kupujesz, w Europie, w USA czy w Japonii.

o ile sciagniecie gry zza odry, albo kanalu nie bedzie duzym problemem, o tyle z japonii lub stanow juz moze byc gozej, aczkolwiek nadal realnie.

jesli chodzi o mnie, to bym mimo wszystko postaral sie o zakup gdzies blisko, a gry sciagal z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:08, penny napisał:

o
ile sciagniecie gry zza odry, albo kanalu nie bedzie duzym problemem, o tyle z japonii lub stanow juz moze byc gozej, aczkolwiek
nadal realnie.


Nie ma z tym większych problemów. Jeśli chodzi o USA to nawet doliczając wysyłkę, często wychodzi taniej niż z UK. Sam mam Gacka kupionego w USA i nie jest tak źle. Odkąd działa PayPal, eBay stoi otworem. Drugi warunek to działajaca w internecie karta płatnicza (polecam Inteligo, wszędzie działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 16:18, Arin napisał:

Nie ma z tym większych problemów. Jeśli chodzi o USA to nawet doliczając
wysyłkę, często wychodzi taniej niż z UK. Sam mam Gacka kupionego w USA i nie jest tak źle. Odkąd działa PayPal, eBay stoi
otworem. Drugi warunek to działajaca w internecie karta płatnicza (polecam Inteligo, wszędzie działa).


no chyba ze tak. ja ostatnio za przesylke kartonowej tuby z zawratoscia zaplacilem 17usd. jak sobie te kwote doliczysz do kosztow przesylki gry to juz nie jest tak fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.
Widać, że prawdopodobnie nie będzie problemu. Tylko brać tą droższą wersję czy może tańszą? Pewnie do tego dokupię ze trzy tytuły startowe i dodakowego pada. Prawdopodobnie i tak już niedługo ktoś wymyśli sprzętowe obejście regionalizacji.
Mam tylko nadzieję, że nie dowalą mi jakiegoś śmiesznego cła na granicy, poprzednio wracając z zakupionym laptopem miałem troszkę stracha, bo z tego co słyszałem to różnie bywa.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wylacznie drozsza. Sam dysk jest tego wart. Inaczej ani nie pograsz w gry z Xboxa, ani nie zrobisz ze swojego X''a multimedialnego centrum. A fakt, ze dostajesz bezprzewodowego pada, duzo lepsze kable czy Ethernet to oczywisty plus. Chromowana tacka na plyty tez wyglada fajniej :D No i jeszcze mozesz dostac pilota, choc jak jest z jego dostepnoscia nie wiadomo.

Innymi slowy - kupuj drozsza jesli tylko masz pieniadze, bo rzeczy w niej zawarte kosztuja znacznie mniej niz jakbys staral sie je zgromadzic osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 23:35, maniekk napisał:

Hmmm.
Widać, że prawdopodobnie nie będzie problemu. Tylko brać tą droższą wersję czy może tańszą?
Pewnie do tego dokupię ze trzy tytuły startowe i dodakowego pada. Prawdopodobnie i tak
już niedługo ktoś wymyśli sprzętowe obejście regionalizacji.
Mam tylko nadzieję, że nie dowalą mi jakiegoś śmiesznego cła na granicy, poprzednio wracając
z zakupionym laptopem miałem troszkę stracha, bo z tego co słyszałem to różnie bywa.
Pozdrawiam.

Bierz tą droższą!!! Sorry że odpowiedź dostałeś dopiero po 5 latach!;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować