Zaloguj się, aby obserwować  
Maxtreme

Seria GTA - temat ogólny

128 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 14:19, Kraju92 napisał:

> Jaką Część GTA lubicie najbardziej.

Ja lubię wszystkie części, ale najbardziej przypadł mi do gustu Vice City, po prostu
miało swój urok i świetny klimat, te hawajskie koszule, ahh to były czasy.


Popieram... pamiętam jak zapruwałem PCJ600 albo perennialem hehe raczej zapruwać można było tylko tym motorkiem bo perennial to raczej taki drugo-ligowy średniak xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 18:50, KrzyCH1995 napisał:

> > Jaką Część GTA lubicie najbardziej.
>
> Ja lubię wszystkie części, ale najbardziej przypadł mi do gustu Vice City, po prostu

> miało swój urok i świetny klimat, te hawajskie koszule, ahh to były czasy.

Popieram... pamiętam jak zapruwałem PCJ600 albo perennialem hehe raczej zapruwać można
było tylko tym motorkiem bo perennial to raczej taki drugo-ligowy średniak xD


Dla mnie Najlepsze san andreas bo w 4 jak sie mocno w sup walnie albo w coś to się wyleci z samochodu i za jazdę na autostradzie trzeba płacic.Jak w gta 4 przejedze przez tą bramkę co się tam płaci i sie nie zatrzyma to i tak odejmie kase i jeszcze beda 3 gwiazdki poszukiwania.Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza częśc na PC to dla mnie San Andreas. Ma dużo misji, spory świat, fajne samochody, motory, bronie, i wiele możliwości. Multi też całkiem fajne. Czekam na GTA IV, które ma wyjśc w listopadzie. Chyba będzie najlepszym GTA na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przechodzę sobie kolejny raz trzecią część Grand Theft Auto i jestem zadowolony, bo pomimo minionych lat, ta gra nadal ma wspaniały charakterystyczny, szaro-bury klimacik i gdyby nie ten klimat, to nie wiem czy ten tytuł miałby na dzień dzisiejszy tak sporą grywalność. ;) Jednak do genialnego Vice City, czy świetnego San Andreas, to trzeciej części jeszcze dużo brakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę od Gta 3 .Tak więc Gta 3 to moim zdaniem bardzo udana produkcja jest to gra akcji i w ogóle mi się bardzo podoba.Mimo iż ta gra ma już swoje lata to uważam że niekiedy jest lepsza od innych młodszych tego typu :P Tak więc moja ocena to 7/10 :P

Gta Vice City również bardzo udana produkcja też dużo w niej się dzieje grafika bardzo fajna tylko jeden minus bardzo małe miasto i mało misji ;/ Ale dam jej 7/10

Gta San Andreas powiem szczerze że mi się bardzo nie podobała graficznie jedynie pod względem misji była taka sobie, ale jakoś mnie nie przekonała ta gra 5/10 za misje :P

Gta IV o tej grze jeszcze nic nie powiem bo w nią nie grałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam czy mógłby mi ktoś podać adres sklepu internetowego w którym można zakupić GTA IV na X-box 360 w cenie poniżej 200zł. Dzisiaj biegałem po całym poznaniu i w 3 empikach nie mieli ani jednej sztuki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:29, Mroczny Elf99 napisał:

witam czy mógłby mi ktoś podać adres sklepu internetowego w którym można zakupić GTA
IV na X-box 360 w cenie poniżej 200zł. Dzisiaj biegałem po całym poznaniu i w 3 empikach
nie mieli ani jednej sztuki:(



http://www.komputronik.pl/Gry_i_edukacja/Grand_Theft_Auto_IV_X360_/pelny,id,54839,cpsrc,ceneo/

http://www.ceneo.pl/1492911?gclid=CIn79dW_0pgCFQVKtAodfhOk0Q

To na Ceneo zajrzeć nie mogłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to moja historia z GTA :
-GTA Vice City
-GTA 3
-GTA San Andreas
-GTA IV
Po prostu jestem fanem tej serii i wszystkie części były dla mnie najlepszymi grami w swoim czasie...
Ale w końcu wszystkie nie mogą być najlepsze, więc :
1. GTA IV
2. GTA San Andreas i GTA Vice City
3. GTA 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:07, PonuryŻniwiarz napisał:


Dla mnie Najlepsze san andreas bo w 4 jak sie mocno w sup walnie albo w coś to się wyleci
z samochodu i za jazdę na autostradzie trzeba płacic.Jak w gta 4 przejedze przez tą bramkę
co się tam płaci i sie nie zatrzyma to i tak odejmie kase i jeszcze beda 3 gwiazdki
poszukiwania.Bez sensu

Sorry za dwa posty pod sobą ale uzasadnienie Ponurego Żniwiarza mnie do tego zmusiło ...... Człowieku w słup nikt ci nie każe wjeżdżać a poza tym mi nigdy nie zdarzyło się wylecieć przez szybę bo "słup" się łamie w kilku częściach i co najwyżej podrapie nam lakier, a płacić tez nie musisz wystarczy że zmieścisz się pomiędzy budkami małym samochodem albo motorem a jeśli to ci sie nie podoba to wjedziesz komuś w tył aby to on złamał szlaban a nie ty i masz spokuj ale jeśli w jakis sposób złamiesz szlaban to będziesz miał co najwyżej 1 gwiazdkę, i według mnie nie GTA IV jest bez sensu tylko ty i ta twoja wypowieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 1 i 2 to był dla mnie początek tej magii całej serii. Mile wspominam i co jakiś czas jeszcze do nich wracam :)
Co do "nowej" serii, to mimo uroku Vice City najbardziej podoba mi się San Andreas - ze względu na zróżnicowanie i maasę gameplayu poza główną linią fabularną.
Ciekawe jest również to, że postacie z poszczególnych części pojawiają się w kolejnych częściach (np. Kent Paul, Cattalina, Ken Rosenberg) - takie mrugnięcie okiem w kierunku fanów serii :) Niestety nie wiem jak to wygląda w GTA IV, bo nie miałem okazji dłużej się pobawić z tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 09:17, Mysthic napisał:

Ciekawe jest również to, że postacie z poszczególnych części pojawiają się w kolejnych
częściach (np. Kent Paul, Cattalina, Ken Rosenberg) - takie mrugnięcie okiem w kierunku
fanów serii :)


Pojawiają się tam ponieważ nie pojawiła się nowa część. Po GTA 3 nie było 4 tylko Vice City a później San Andreas które były jakby rozwiniętą 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 08:05, Dekerinho6 napisał:

Ja też jestem wielkim fanem tej serii. I również uważam że wszystkie części Gta były
bardzo dobre.


A ja fanem serii nie jestem. Wrecz przeciwnie GTA od czesci drugiej, poprzez trzecia, Vice City i San Andreas mi sie nie podobalo. Niemniej jednak Grand Theft Auto IV gra mi sie bardzo milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 09:36, Wojman napisał:

A ja fanem serii nie jestem. Wrecz przeciwnie GTA od czesci drugiej, poprzez trzecia,
Vice City i San Andreas mi sie nie podobalo. Niemniej jednak Grand Theft Auto IV gra
mi sie bardzo milo.


Czy to znaczy, że wszyscy naokoło już grali a ja jestem zacofany? Hmmmm tylko skąd ja wyciągnę te 130zł jak już na CoD WaW wydałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 09:28, lol94 napisał:

> Ciekawe jest również to, że postacie z poszczególnych części pojawiają się w kolejnych

> częściach (np. Kent Paul, Cattalina, Ken Rosenberg) - takie mrugnięcie okiem w kierunku

> fanów serii :)

Pojawiają się tam ponieważ nie pojawiła się nowa część. Po GTA 3 nie było 4 tylko Vice
City a później San Andreas które były jakby rozwiniętą 3.


Tak. Z tym, że fabularnie kolejność wygląda tak: Vice City, San Andreas i na koniec GTA 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 09:38, lol94 napisał:

Czy to znaczy, że wszyscy naokoło już grali a ja jestem zacofany? Hmmmm tylko skąd ja
wyciągnę te 130zł jak już na CoD WaW wydałem?


Trzeba bylo wydac kase na GTA IV, a nie na CoD WaW. Ten pierwszy tytul starczy na naprawde dlugo, ten drugi mozna ukonczyc w 6 - 7 godzin. A jak nie masz kasy to idz do pracy. Ja tak zrobilem i od jakiegos czasu problemu finansowego nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edit - pomyłka


Moja przygoda z Grand Theft Auto rozpoczęła się od GTA 2. Był to chyba rok 2002 ;) I od tej pory wiedziałem, że pokocham tą serię. Potem wyszło GTA 3 i to było coś niesamowitego - GTA w 3d. Olbrzymie i fotorealistyczne jak na te czasy miasto. No i nadszedł w końcu król: GTA Vice City. Najlepsza część, jako jedyna ma świetny klimat. Potem GTA SA, ta część najmniej mi się podobała. Było w niej wiele nowych i fajnych elementów, ale już straciła to ,,coś,,. Ale pograć przyjemnie się dało ;) No i przyszło next genowe GTA IV. Niesamowicie realistyczna i piękna. Przewyższa wszystkim pozostałe części oprócz klimatu, którego więcej ma VC :) Mój ranking prezentował by się tak:
1. GTA VICE CITY
2. GTA IV
3. GTA 3
4. GTA SAN ANDREAS
5. GTA 2
6. GRAND THEFT AUTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na PC wyjdzie jakaś kolekcja GTA... Wszystkie części (oprócz czwartej) w jednym DVD-boxie. :D Byłoby zarąbiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachecony GTA IV na PC kupilem sobie Grand Theft Auto: Liberty City Stories na PSP. Gra ta nie przypadla mi do gustu tak jak czworka, ale muzyka z napisow poczatkowych to istne dzielo sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:16, Wojman napisał:

Zachecony GTA IV na PC kupilem sobie Grand Theft Auto: Liberty City Stories na PSP. Gra
ta nie przypadla mi do gustu tak jak czworka, ale muzyka z napisow poczatkowych to istne
dzielo sztuki.


Ja z kolei kupiłem GTA: Vice City Stories na PS2 grę przeszedłem.
Moim zdaniem obroniła się jedynie muzyka znów genialnie dobrane i stacje radiowe oraz pewne rozwiązania techniczne w grze.
Pod względem fabuły , klimatu i ogólnego wrażenia gra zawodzi Vice City nadal ma u mnie palmę pierwszeństwa ze wszystkich części GTA ,po prostu uważam że w tę część twórcy włożyli mnóstwo serca i to widać.
Ps. Napisz szerzej co sądzisz o GTA:LCS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować