Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za pięć północ czyli słowo o zakończeniach

32 postów w tym temacie

Powinno być Planescape:Torment, a nie Trent ;p. Fajny pomysł z alternatywnym zakończeniem artykułu :D

BTW: dla mnie najlepsze zakończenie miał Metal Gear Solid 3: Snake Eater, nie dość że trwało coś koło godziny, to na dodatek wycisnęło ze mnie ostatnie łzy. Naprawdę skamieniały jak oglądałem tą końcówkę i byłem cały czas skupiony, aby nie uronić ani słowa. Eh szkoda, że dobre zakończenia to rzadkość, chociaż to we wspomnianym Tormencie też było świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakken

Mój dzisiejszy felieton jest nieco nietypowy. Nie dość, że jest dłuższy niż zazwyczaj to jeszcze oferuje kilka alternatywnych zakończeń spośród których możecie sobie wybrać takie jakie Wam się najbardziej podoba. Zapraszam do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Za pięć północ czyli słowo o zakończeniach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być ,,Torment" i ,,Blade Runner".
Co do tej drugiej muszę się zgodzić - ta niepewność czy dana osoba jest androidem ( w książce rozwiązywano testy aby dowieść tożsamości postaci) powodowała że o tym tytule nie da się tak łatwo zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet Dark Messaiach of Might & Magic tego nie zmieni i niedługo już o takich rozwiązaniach będzie tylko można poważyć.


...ekhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 00:26, Spector 109948 napisał:

A, i sorka za tego drugiego posta ale dlaczego II strona ma powtarzające się zdania?


To są alternatywne zakończenia artykułu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 00:26, TYHE napisał:

Nawet Dark Messaiach of Might & Magic tego nie zmieni i niedługo już o takich rozwiązaniach
będzie tylko można poważyć.


...ekhm...

Znając życie w pierwowzorze było "pomażyć" a genialny word zmienił na "poważyć". W sumie orta nie ma, zadanie wykonane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mój dzisiejszy felieton jest nieco nietypowy. Nie dość, że jest dłuższy niż zazwyczaj to jeszcze oferuje kilka alternatywnych zakończeń z pośród których możecie sobie wybrać takie jakie Wam się najbardziej podoba. Zapraszam do lektury."

Powinno być spośród a nie z pośród BTW :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że felieton ma nie tylko alternatywne zakończenia, ale też i ortografię :P
Posiłkując się jedynie recenzjami, wybrałbym ostatnie zakończenie ^^ Zawsze się znajdą jakieś wyjątki, choć ogólna tendencja do spłycania wszystkiego jest raczej nieunikniona. Wystarczy choćby popatrzyć na rozkwit wszelkiego rodzaju mmorpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boję się że właściwym zakończeniem będzie nr 2, ale jeszcze jedna sprawa. przydało by się częściej dawać możliwość dalszej gry po zakończeniu głównego wątku (coby sobie okolice pozwiedzać i questy poboczne dokończyć/zrobić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde was tak cieszy jak autor gdzieś sie pomyli? Może nie przepuszcza przez worda kilka razy tekstu do sprawdzenia? Nie do pomyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 08:19, Magno napisał:

Naprawde was tak cieszy jak autor gdzieś sie pomyli? Może nie przepuszcza przez worda kilka
razy tekstu do sprawdzenia? Nie do pomyślenia...


Nas to nie cieszy, tylko:
a) zwracamy uwagę z dobrego serca, nie chcąc urazić piszącej osoby
b) gram.pl jest poważnym portalem i raczej powinno się tutaj uważać na styl czy ortografię.

A sam tekst- ciekawy, fajne zakończenia, tylko obawiam się, że drugie jest najbliższe prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry, które według mnie miały świetne zakończenia:

Arcanum
Sileni Hill 1 i 2
Planescape: Tourment
Deus Ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy tekst. To niestety prawda, że gry się robi teraz tylko na szybko byle gówno aby ładne screeny pokazywać i zająć się następną produkcją.

Sporo przecinków brakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 08:19, Magno napisał:

Naprawde was tak cieszy jak autor gdzieś sie pomyli? Może nie przepuszcza przez worda kilka
razy tekstu do sprawdzenia? Nie do pomyślenia...

większość takich błędów wynika właśnie z przepuszczania przez worda, niesławna autokorekta psuje co może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu zapomniał o paru klasykach w kwestii "zakończeń"

1. Another World - chyba pierwsze filmikowe zakończenie w grach. Dla mnie był szok - prawie się popłakałem, chociaż było króciusieńkie

2. Mafia - zakończenie jak z dobrego filmu. Znów prawie łzy w oczach

3. Dead Rising - to apropo alternatywnych zakończeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować