Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I znów o lepszym X360...

45 postów w tym temacie

Jeśli dadzą choćby 1 mb RAMU więcej lub 1 MHz więcej to będzie koniec konsol... przynajmniej XBoxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że w czarnej obudowie prezentuje się znacznie lepiej. Gdybym nie miał X0 to pewnie bym się ucieszył z tej wiadomości, ale mam i po raz kolejny czuje się zrobiony przez M$ w balona... jedyne co mnie pociesza to fakt że mój X0 na pewno nie dożyje do końca gwarancji i może wtedy dostanę nową wersję?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benitokks: jeszcze nic nie ma, tylko plotki a już się czujesz w balona zrobiony :(
Patrz no, prostaki. Zeby nie było różnic cenowych to ja jeszcze zrozumiałbym jakiś ból istnienia ale ta wersja jest droższa i teoretycznie nie oferuje nic niezbędnego przez najbliższy rok - dwa.
Gdyby MS pozwolił na wymianę starych konsol na nowe - za dopłatą, zabiłby wszystko co gra na konsolach samym takim gestem.
Gdyby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Gatesa widzę po staremu wieczne usprawnienia początkowej niedopracowanej mocno okrojonej wersji. Prawda jest taka ze mi już 2 razy zdechł ten klocek co chodzi jak suszarka i usprawnień co jak co ale on potrzebuje. Nie da się ukryć, że brak hdmi szczególnie dla japońców i amerykanów to duży problem bo oni już dawno mają odpowiednie telewizory i klocek z tym wyjściem musi się pojawić nie ma co się czarować. Obecnie jestem na etapie sprzedaży tego czegoś, bo zbieram na prawdziwa konsole ps3. Jakoś nie chce mi się dokupować do x to hddvd to czegoś innego, a będę zmuszony bo jakoś nie chce mi się za rok wachlować płytami podczas gry w najnowsze gry. Wole mieć konsole w jednym kawałku, wystarczy, że PC jest obłożone akcesoriami. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam był się nei pogniewał, trylko ciekaw jestem ile to to będzie kosztować w Polsce i czy póki co bardziej nie opłaci się kupić "gorszej" wersji skoro nie mam TVHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 12:05, Selv napisał:

Benitokks: jeszcze nic nie ma, tylko plotki a już się czujesz w balona zrobiony :(
Patrz no, prostaki. Zeby nie było różnic cenowych to ja jeszcze zrozumiałbym jakiś ból istnienia
ale ta wersja jest droższa i teoretycznie nie oferuje nic niezbędnego przez najbliższy rok
- dwa.
Gdyby MS pozwolił na wymianę starych konsol na nowe - za dopłatą, zabiłby wszystko co gra na
konsolach samym takim gestem.
Gdyby...

Plotki? Na razie tak ale obecna wersja X0 jest tak beznadziejna że M$ chcąc na dłuższą metę konkurować z PS3 musi wprowadzić lepszą i ona moim zdaniem na 100% się pojawi. Pewnie gdyby nie duże zapasy w magazynach obecnej wersji to już by to oficialnie ogłosili...
"nie oferuje nic niezbędnego przez najbliższy rok-dwa" - jeśli będzie produkowana w mniejszym procesie technologicznym (jak to te plotki głoszą;) co oznacza że będzie się mniej grzać, jeśli będzie ten nowy napęd (mniej awaryjny i cichszy) i HDMI które posiadaczom większości modeli TV 1080p jest niezbędne to faktycznie nie będzie oferowała niczego niezbędnego;P
M$ już zabił pare konsolowych patentów wprowadzając patche i płatne dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20$ różnicy od tańszej wersji PS3 ?
kiedy będzie premiera tego nowego X-kloca to tańsza wersja będzie tańsza od tego X-klocka o 20$ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować